No icon

Polska

PARADA RÓWNOŚCI CZYLI CUIUS REGIO, EIUS RELIGIO – RZĄDY ŻYDOWSKICH SATANISTÓW W POLSCE

Żydzi, przynajmniej ci u władzy i u steru w światowych mediach mainstreamu oświeceni światłem Lucyfera dobrze wiedzą, że ich bogiem jest szatan. Pisał o tym w słynnym wywiadzie Rosenthal, wciąż o tym pisze dr Henry Makow, od lat mówi o tym brat Nathaniael Kepler na YouTube, mówią o tym hebrajska Biblia, przytaczając całą genealogię patologicznego plemienia oszustów, morderców, degeneratów i zdrajców, a także grecki Nowy Testament, gdzie zarówno w Ewangelii św. Jana 8.44 jak i w Objawieniu Jezusa Chrystusa, które dał mu Bóg czytamy o żydach wprost, jako o kłamcach, których ojcem jest diabeł.

Przez Polskę przetoczyły się właśnie marsze pederastów i s-ki, coraz bardziej ostentacyjne i agresywne. Skąd się bierze poparcie dla tej ewidentnej patologii w naszym kraju? Jacy nomen omen szatani za tym stoją animując poprawnych politycznie pożytecznych idiotów zza kotary?

Anna Azari - persona non grata w Polsce

Problem nie jest trudno zrozumieć zadając właściwe pytania, łącząc fakty i wydarzenia. Pierwsze pytanie podstawowe brzmi zawsze tak samo od czasów rzymskich: cui bono? Kto ma w tym interes, czy też geszeft, żeby społeczeństwo polskie rozbijać i demoralizować, ogłupiać i skłócać? Cóż, zapewne wróg. A kto jest największym wrogiem Polski od niemal 1000 lat? Kto już w XIII w. okradał Polaków fałszywą monetą, otrzymawszy królewskie gwarancje bezkarności w Statucie Kaliskim? Kto demoralizował i rozpijał polskie społeczeństwo już pół tysiąca lat temu, zdradzał Polskę i wspierał jej wrogów przed zaborami, w ich trakcie oraz po nich i zdradza po dziś dzień? Kto na początku XX w. chciał założyć w Polsce swoją Judeopolonię? Kto po wojnie okupował Polskę, w której dla swoich plemiennych celów utworzył setki obozów koncentracyjnych dla Polaków, opisywanych w książce p. Mateusza Wyrwicha "Obozy Pogardy"? Kto utworzył Okrągły Stół, wziął w nim główny udział, rozparcelował władzę, obdzielił się wpływami po obu stronach pozornej barykady? Kto bierze właśnie udział w manewrach NATO na terenie Polski?

Korporacja żydowska.

Kto zatem stoi dziś za marszami, takimi jak słynny marsz dla Izraela, na zdjęciu poniżej, czy te żałosne przedstawienia sodomitów „w obronie równości”? Oczywiście żydzi.

Marsz dla Izraela w Warszawie

Ale, ktoś powie, przecież w Polsce nie ma żydów, wszędzie o tym słyszymy, prawda? Słyszymy i owszem, tyle że to kompletna nieprawda, co wynika zarówno z prostej arytmetyki, obserwacji, jak i z precyzyjnych danych statystycznych tzw. Spisu Powszechnego 2011r.  Arytmetyka mówi nam bowiem, że w Polsce przed wojną mieszkało 3,5 mln żydów, głównie analfabetów i biedaków nie znających języka polskiego i niemających własnego, posługujących się łamaną niemczyzną typu „Kali mieć”, zwaną jidysz. Naturalnie nie można pominąć lichwiarzy, którzy od wieków stanowią kręgosłup żydowskiej żmii. W trakcie wojny w obozie koncentracyjnym Auschwitz miały zginąć 4 miliony żydów, jednak ta liczba co jakiś czas malała i dziś oficjalne stanowisko strony żydowskiej z Muzeum Auschwitz mówi o niecałym milionie ofiar żydowskich. Niemieckim? Na pewno? A kim byli tamtejsi kapo? Kto tworzył sonderkommanda? Jak odbywała się ofiara całopalna (holocaust) w Treblince, jaka była jej oprawa, jaka symbolika? Kto był głównym nadzorcą tych obozów? Himmler, nieprawdaż? A co pisał o Himmlerze, Goebbelsie, Goeringu, Hessie, Franku i o wielu innych, w tym o samym Hitlerze prof. Dietrich Bronder? No właśnie.

Zatem niecały milion z tendencją malejącą. Gdzie się podziała cała reszta? Z pewnością większość korporacji żydowskiej przyłączyła się do aparatu represji narzuconej nam po wojnie przez naszych „aliantów”, Amerykanów oraz Brytyjczyków - krwawej żydokomuny. Kiedy okupacja żydowska Polski stała się faktem, żydowskie dzieło eksterminacji Polaków, umownego Katynia, rozpoczęte wspólnie i w porozumieniu z niemieckimi żydami z kraju rad Republiki Weimarskiej po podpisaniu traktatu w Rapallo w 1922r., zostało dokończone, polska inteligencja oraz najdzielniejsze jednostki naszego kraju zostały wymordowane i powrzucane do masowych grobów. Część SB-eckiego żydostwa wyjechała potem z Polski budować państwo apartheidu Izrael, część uciekła ponoć przed Gomółką (i jego żydowską żoną „Zofią”), tak się przypadkiem złożyło, że miało to miejsce tuż po tzw. „wojnie sześciodniowej”, kiedy trzeba było zaludniać w Palestynie tereny okupowane, ale „znakomita” większość żydostwa w Polsce pozostała uwłaszczywszy się uprzednio na urzędach, sądownictwie, prokuraturze, milicji, no i przede wszystkim na WSW, będącym centrum zarządzania żydokomuny w Polsce. Żydzi obsadzili też prasę, radio i telewizję, czyli aparat propagandy.

W wynikach Spisu Powszechnego 2011 r., który miał na celu policzenie się żydostwa na koszt polskiego podatnika, o czym świadczy fakt, że do wielu ewidentnych Polaków, np. z redakcji Nowych Aten, wielu sympatyków i znajomych rachmistrzowie w ogóle wówczas nie dotarli. W Wikipedii została pierwotnie opublikowana informacja o pewnej, nieznanej grupie społecznej w Polsce sięgającej niemal 2 milionów osób, która nie deklarowała żadnej przynależności narodowej z dziesięciu wówczas dostępnych, przy czym nie było tam ani jednego żyda, nikt podczas Spisu nie zadeklarował narodowości żydowskiej, nawet jako drugiej. Kiedy napisałem o tym w komentarzu u Passenta (Davida Passensteina) w Polityce i podałem link do kopii rezultatów, wkrótce w Wikipedii nastąpiła korekta, nastąpiło cudowne rozmnożenie narodowości i pojawiła się grupka 8 tysięcy żydów, a te ca. 2 miliony zniknęły. Pojawiły się natomiast w innej rubryce „Związki wyznaniowe”, jako „odmawiający odpowiedzi”, przy czym są tam również ateiści, ale – jak łatwo się domyślić - nie ma ani jednego wyznawcy judaizmu.

Jednak w Internecie nic nie ginie, na stronie archiwum (link z przypisów w Wikipedii) w tabeli 9. na str. 18 możemy znaleźć pierwotne wyniki podane przez GUS w opracowaniu Wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2011 , a tam na ostatniej pozycji w kolumnie „identyfikacja narodowo etniczna” widnieje owa grupa żydów w liczbie niemal 2 mln, dokładnie 1 862 000 osób.

A więc żydzi w Polsce są i mają się lepiej niż doskonale, pasożytniczo żerując na budżecie kraju i wciąż ich przybywa wskutek masowego wydawania im polskich paszportów „na gębę” najpierw przez Schetynę, a teraz przez zaprzańców PiS-owskich. Jaki jest ich interes? Rozbić Polskę, zatomizować społeczeństwo, zdegenerować, skłócić i maksymalnie osłabić, patriotyczną młodzież wysłać na wojnę do Iranu, albo na Ukrainę i wymordować, jak wówczas, podczas Powstania Warszawskiego, aby w planowanej od dawna Judeopolonii nie było komu protestować i stawić oporu.

Parady pederastów i s-ki w Polsce to ich sprężyna, to ich dzieło intelektualnego zniszczenia dokonywane na polskim Narodzie, oczywiście dzieło z całego pakietu obejmującego wrażą indoktrynację lejącą się cuchnącym wodospadem z TVP żyda Jacka Kurskiego (vide Max Kolonko na YouTube), z radia, prasy, z festiwali filmowych w tym wrocławskiego Era Nowe Horyzonty oraz  filmów dokumentalnych,  z teatrów, w których wystawia się takie żydowskie agitki, jak ta wczorajsza w Teatrze Polskim we Wrocławiu, gdzie pod pozorem koncertu ku pamięci Romana Kołakowskiego w całej niemal pierwszej części przedstawienia odstawiono antypolską hucpę, szydzącą z naszych Wieszczów i z Polaków, przedstawionych jako patetycznych durniów, którzy tańczą poloneza, podczas gdy orkiestra gra walca. Oswajano nas także z „biednymi żydami, wiecznymi tułaczami”, zagrano i zaśpiewano klezmerską chałturę, wypuszczono na scenę gromadkę dzieci zaopatrzoną w żydowskie akcenty oraz w niewinny, tęczowy – a jakże - wiatraczek.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: