No icon

Polska

ZDRAJCA DUDA W USA – STO LAT ŻYDOWSKIEJ OKUPACJI POD AMERYKAŃSKIM TREPEM? YANKEE, GO HOME!

Kiedy Polska odzyskała niepodległość w 1918r. do Kodeksu Karnego wprowadzono karę śmierci nie tylko za zdradę ojczyzny, ale także za łapownictwo urzędników państwa. Dura lex, sed lex, nie było innego wyjścia, bowiem żydostwo jeszcze kilka lat wcześniej wdrażające w praktyce projekt Judeopolonii nie zasypiało gruszek w popiele, czy raczej macy z krwią gojów na gorącej blasze, wciąż knuło i miało nadzieję, że wkrótce „wersalskiego bękarta” zamorduje rytualnie i projekt zostanie zrealizowany. A nie było i nie ma tam miejsca dla Polski i rola Polaków sprowadzała się do taniej siły roboczej mającej służyć żydostwu, zgodnie z patologią „miliarda czarnych, pokracznych literek tych chorych obłąkańców” wypełniających Torę oraz Talmud, jak pisał Julian Tuwim w wierszu „Żydzi”.

Dziś zdrada państwa oraz narodu stała się pośród polityków oraz urzędników wyższego szczebla podłym standardem. Człowiek uczciwy, prawdziwy patriota wygląda pośród tej złowieszczej bandy jak jakiś odszczepieniec, dziwak. Dlaczego? Ponieważ za zdradę nie grozi już wyrok śmierci i zdrajca mimo działania na szkodę Polski i Polaków pozostaje kompletnie bezkarny. Dlatego Andrzej Duda, żydowska marionetka, mąż swojej żony oraz ojciec 100-procentowo żydowskich dzieci może w USA śpiewać „sto lat” innej żydowskiej marionetce, Donaldowi Trumpowi, wyjątkowo podłemu (chociaż trudno podać przykład niepodłego prezydenta USA, który nie został w tym dzikim kraju rozstrzelany) mężowi swej żony, synowi swych rodziców którzy oboje wyzionęli ducha w żydowskim szpitalu w Nowym Jorku oraz ojcu żydowskich dzieci, z córką o sowieckim imieniu Iwanka na czele, żoną Jareda Kushnera, wielkiej nadziei światowego żydostwa, może nawet kolejnego lewego mesjasza, która oficjalnie przyjęła judaizm oraz żydowskie imię Yael.

Sto lat prezydentowi USA? A z jakiegoż to powodu reprezentant bandyckiego, rasistowskiego państwa opętanego żydowskim z natury szowinizmem „American exceptionalism” , globalnego terrorysty, szpicla oraz agresora, zbrodniarza wojennego z Fallujach, Syrii, Afganistanu, Jemenu, itd., globalnego złodzieja, miałby być honorowany staropolskim „sto lat” śpiewanym przez żydówkę oraz jej zakłamanego pętaka, któremu spełnił się „American dream” śniony na koksie żydowskiej sekty Lubawiczów, awansującej go w trzecim pokoleniu od szewca, do prezydenta?

Czy Polakom odjęło całkowicie rozum, że nikt nie protestuje?

Czy nikt już nie pamięta, że to właśnie USA oraz Wielkiej Brytanii zawdzięczamy kilkadziesiąt lat powojennej, krwawej żydokomuny z setkami żydowskich obozów koncentracyjnych na terenie Polski, kule w głowach gen. Nila Fieldorfa, rotmistrza Pileckiego oraz tysięcy innych polskich patriotów? Nikt już nie pamięta, że po żydowskim Okrągłym Stole USA okradły Polskę tzw. prywatyzacją wykorzystując do tego celu inną marionetkę, słupa Sorosa, Sachsa i Liptona – niejakiego Leszka Balcerowicza? Nikt nie rozumie, że uzależnienie Polski od iluzorycznej obecności militarnej USA na dodatek za nasze grube pieniądze (!) to wstęp do kolejnej okupacji, na własne życzenie, ponieważ nie protestujemy i milcząco przyzwalamy udzielając na nią przyzwolenia? Nikt nie rozumie, że uzależnienie od amerykańskiego gazu oraz amerykańskiej ropy (gdziekolwiek ją kradną), niszczenie polskich kopalni importem amerykańskiego węgla, niszczenie rolnictwa idiotycznymi sankcjami, skutkującymi samobójstwami polskich rolników zamykających się w komorach gazowych z tlenkiem węgla, niszczenie przemysłu zbytecznym importem, to dla polskiego narodu wyrok śmierci?

Co się z nami stało, że idziemy niczym barany na żydowską rzeź rytualną, bez żadnego sprzeciwu?

Jeszcze nie jest za późno, jeszcze jest dla nas ratunek, choć żydostwo wciąż planuje utworzenie Judeopolonii na wschód od Wisły, a proces ten jest bardzo zaawansowany i jego dramatyczna intensyfikacja – jeśli żydom nie uda się wcześniej wywołać wojny z Iranem oraz Rosją - rozpocznie się rozbiciem dzielnicowym Polski po kolejnych wyborach, które „wygra” (już wygrała) Platforma w komitywce z otwartymi pedałami i pożytecznymi, poprawnymi politycznie idiotami, dlatego cała wierchuszka PiS została ewakuowana na tłuste synekury do tzw. PE.

Polska wciąż jest jeszcze na tyle duża, żeby mogła się z jarzma żydowsko-amerykańskiego wyzwolić, być samodzielną w każdej dziedzinie oraz samowystarczalna – od energetyki, poprzez siłę militarną, po rolnictwo, produkcję i usługi. Trzeba jednak odsunąć od władzy wszystkich partyjniaków, którzy w naturalny sposób dla własnych koterii działają nie w interesie Polski, jak powinni, a w swoim własnym, partyjnym. Ratunkiem jest odrzucenie systemu partyjnego w ogóle, także absurdalnego trójpodziału władzy czasu ciemnego oświecenia, jako wrażego tworu sanhedrynu i Rotszyldów, aby dzielić narody i tak osłabionymi rządzić oraz je pozbawionym kontroli społecznej aparatem przymusu nadzorować.

Jest w Polsce sensowna alternatywa, zainicjowana przez p. Konrada Daniela z PodziemnaTV, to bezpartyjna lista społeczna www.1Polska.pl Jeśli do niej przystąpimy, uzgodnimy program, określający jakiej Polski chcemy i jak to ma być zrealizowane, którego szkic jest gotowy, to mamy szansę na wolne, bezpieczne i dostatnie państwo. Inaczej zginiemy marnie, rozdziobią nas kruki i wrony, zagryzą nas drapieżnicy i zadepczą słonie w naszym składzie porcelany, udusi nas plemię wężowe, gdyż taką ma od wieków naturę.

Do ciebie więc mówię ryża pało - cytując Marszałka Piłsudskiego - jako jeden z obywateli RP, którzy nie zgadzają się z polityką zdrajców usadowionych u sterów rządów: won z Polski, zabierajcie dupy w troki i spierdalajcie do swojego gównianego kraju. Yankee, go home!

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: