No icon

Polska

80 LAT TEMU ŻYDZI WRAZ Z ADOLFEM HITLEREM, WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU NAPADLI NA POLSKĘ

Mija właśnie 80-ta rocznica sowieckiej napaści na Polskę w czasie drugiej wojny światowej. W świadomości społecznej utkwił nam produkt propagandy komunistyczno-neoliberalnej pod tytułem „sowieci”, a identyfikowany z Rosją. To grube nieporozumienie, które trzeba koniecznie wyjaśnić, albowiem wskutek semantycznej manipulacji oraz kłamstwa powtarzanego po tysiąckroć w Goebbelsowskim stylu, lokujemy nasze pretensje nie tam, gdzie powinniśmy.

Kim więc są ci mistyczni niczym naziści sowieci, którzy wspólnie i w porozumieniu z hitlerowcami napadli na Polskę w 1939 r. od wschodu, okupowali nasz kraj wraz z Niemcami, zorganizowali i zrealizowali ludobójstwo najpierw na Kresach, a następnie w umownym Katyniu, czyli Ostaszkowie, Kozielsku, Starobielsku oraz w wielu innych miejscach?  Czy to rzeczywiście Rosjanie?

Żeby odpowiedzieć na to pytanie musimy sięgnąć do samego, formalnego początku „sowietów”, czyli do rewolucji w Rosji roku 1917 nazywanej rewolucją październikową i ustalić źródłosłów wyrażenia „sowieci”, a także szatanów, którzy za tą rewolucją wówczas stali.  Otóż, „sowieci” wywodzą się od stricte żydowskiego tworu o nazwie ZSRR. Po rewolucji żydowskiej Rosja jako taka zniknęła z mapy świata na kilkadziesiąt lat, a zamiast niej pojawił się Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich, po rosyjsku CCCP (Сою́з Сове́тских Социалисти́ческих Респу́блик), przy czym słowo „radzieckich” nie pochodzi wcale od Rosji, a od radzenia, związek ten był bowiem nazywany także Krajem Rad. A cóż to była za rada, która rządziła republikami i wyparła rosyjską narodowość, wymordowała - jak podaje noblista Aleksander Sołżenicyn - 100 milionów Rosjan, wpędziła ich do gułagów, paliła kościoły hołubiąc jednocześnie judaizm, za "antysemityzm" karała śmiercią i wymyśliła chorobę „schizofrenia bezobjawowa”, która służyła jako podstawa do zamknięcia w „psychuszce” każdego potencjalnego oponenta krwawego, czerwonego terroru?
 
To była rada komisarzy, jak obecnie nie bez kozery w neokołchozie Unii Europejskiej. Komisariat ZSRR, był czymś pośrednim pomiędzy sanhedrynem, a radą ministrów, składał się w 99,9% wyłącznie z żydów i to oni byli kierowniczą siłą sprawczą ZSRR, tak jak żydzi są kierownikami na innych obszarach: jako banksterzy sterują patologicznymi finansami świata, jako terroryści państwowi sterują globalnym terroryzmem występując to jako ISIL, to znów ISIS (Israeli Secret Intelligence Service), organizując słynne zamachy w Paryżu, Nicei, Madrycie, Londynie. Jako agresorzy wywołują wojny, z prowokacjami takimi, jak ta ostatnia w Arabii Saudyjskiej. Jako degeneraci już od czasów biblijnych sieją destrukcję etyczną oraz moralną pośród nie-żydów, itd.

Sowieci, czy żydzi? Pyta na swojej stronie Yad Vashem

Zatem ZSRR trwał aż do czasów  znienawidzonego przez żydostwo Putina nieopacznie dopuszczonego do władzy w przekonaniu, że to kolejna marionetka, swój gość z KGB, poprzednika żydowskiego w niemal stu procentach NKWD,  podczas gdy okazało się, że Putin owszem były KGB-owiec, ale nie tylko gorliwy chrześcijanin, lecz także człowiek oddany Rosji, krajowi Rosjan, który przedstawił żydostwu ofertę nie do odrzucenia: albo działacie na rzecz Rosji, albo będę was ścigał i pakował do kryminałów, hurtem. Jak powiedział, tak zrobił, czego dowodów mamy pod dostatkiem, choćby casus Chodorkowskiego, który w kryminale przesiedział bodajże coś koło dekady, a także wielka fala emigracji żydowskich oligarchów, zmuszonych – jakby rzekł Marszałek Piłsudski – zabrać dupy w troki i spierdalać z Rosji do swojego gównianego kraju.

ZSRR ze swym krwawym ramieniem wywodzącym się z WCzK żyda Salmona Rufina (aka Feliks Dzierżyński) był wciąż ZSRR w czasie wojny, precyzyjnie przygotowywanej wspólnie przez żydostwo radzieckie oraz niemieckie, a oba finansowane przez żydostwo amerykańskie, gdyż poństwo Izrael nazywane przez senatora Davida Duke'a "ZIemią Obiecaną Zorganizowanej Przestępczości" jeszcze nie istniał, natomiast martwy od tysiącleci język hebrajski znany był wówczas jedynie najbardziej uczonym rabinom, niemal wszyscy żydzi wschodni mówili bowiem łamana niemczyzną zwaną jidysz, albo językami krajów, w których mieszkali.  To przecież na terenie ZSRR po traktacie bolszewicko-niemieckim w Rapallo w 1922r. powstawała przyszła potęga Hitlera, to w ZSRR budowane były samoloty dla Niemców, ciężkie działa, czołgi, cała ciężka broń, której nie można było produkować w Niemczech ze względu na Traktat Wersalski, a przede wszystkim, przez konieczność zachowania w tajemnicy przed światem wspólnych przygotowań do wojny żydów z Niemiec wraz z żydami z ZSRR, którzy napadli na Polskę od wschodu 17 września 1939 r., Polskę znienawidzoną przez żydostwo, określaną mianem  „bękarta” Traktatu Wersalskiego. 

Mówmy więc wprost redukując zbyteczne byty brzytwą Ockhama: 17 września 1939r. żydzi napadli na Polskę, wspólnie i w porozumieniu z Adolfem Hitlerem i jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości w tym względzie, to w świetle powszechnie znanych faktów nie ulega żadnej, iż „sowieci” w warstwie rządzącej byli żydami, natomiast odnoście Niemców, którzy mieli wywołać wojnę, to kadra decyzyjna była także żydowska, z takimi reprezentantami jak sam herszt Adolf Hitler (aka Frankenberg), Goerring, Goebbels (ksywka w szkole „rabbi”), Himmler, Frank,  i wielu, wielu innych, wystarczy sięgnąć do Hanah Arendt, Ringenbluma, czy Hennecke Kardela, albo do książki żydowsko-amerykańskiego historyka Briana  Marka Rigga pod tytułem:"Żydowscy żołnierze Hitlera", ewentualnie do publikacji Yad Vashem "Żydzi w Armii Czerwonej 1941-1945" nie wiadomo dlaczego pomijającej okres lat 1917-1940

  

Czy żydzi zginęli w tzw. „holokauście”? Niewątpliwie. Jeśli holokaust odszyfrujemy z greki jako „ofiara całopalna”, to bez wątpienia wschodni żydzi zostali poświęceni przez żydów zachodnich na ofiarę całopalną dla swojego boga Remfana, czy Molocha o dziesiątkach imion, aby mógł powstać Izrael, co się też wkrótce po wojnie stało, już w roku 1948  Jednak zostało ich w Polsce tylu, że przy pomocy naszych domniemanych aliantów jak USA, czy Wielka Brytania mogli utworzyć w naszym kraju rządy czerwonego terroru po wojnie i wymordować setki tysięcy Polaków w żydowskich obozach koncentracyjnych, tych Polaków, których żydowskie NKWD nie zdołało wymordować w Katyniu. Było nas przed wjną 38 milionów, po wojnie zostało 20 milionów, możemy więc mówić o eksterminacji Polaków, która była wpisana w doktrynę Hitlera. Żydów wg ostatnich poprawianych już kilkakrotnie wyników zarządu Muzeum Auschwitz zginęło nie mityczne 6 milionów, a niecały milion. Liczba żydowskich ofiar systematycznie od lat spada.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: