No icon

Polska

RZĄD MORAWIECKIEGO WDRAŻA ZAMORDYZM W POLSCE I PRZYZNAJE SOBIE OPRESYJNE PRAWA JAK NIEGDYŚ ŻYDOKOMUNA

Amerykański Bloomberg donosi, iż rząd podstawionego przez kryminalny kartel finansjery Morawieckiego przyznaje sobie "rozległe prawa" w przypadku "zagrożenia narodowego", takiego jak wybuch epidemii koronowirusa, ale nie tylko, gdyż można pod tę definicję podciągnąć cokolwiek.  Dekret (Sejm przyklepie pro - forma) daje więcej władzy premierowi oraz wojewodom. Rozszerza także okres kwarantanny, której może teraz zostać przymusowo każdy obywatel z 14 dni, do 21 dni. Starym patentem PiS chce uśpić czujność Polaków przekupując ich tradycyjnie ich własnymi pieniędzmi, oferując propagandowe dodatki dla rodziców, którzy będą musieli zajmować się dziećmi w czasie, kiedy szkoły zostaną zamknięte.

Jak pisze Bloomberg, w Polsce nie ma dotąd potwierdzonego przypadku koronowirusa covid-19, jednak minister zdrowia Łukasz Szumowski oświadczył w poniedziałek, że wybuch epidemii "jest spodziewany wkrótce". Specjalna komisja parlamentarna w Sejmie zdominowanym przez PiS rozpoczęła natychmiast pracę nad wdrożeniem nowego "prawa".

Morawiecki, zanim został sabotażowo wmontowany w fotel premiera RP, jeszcze sprzed wrocławskich afer

A więc wszystko przesądzone, epidemia chce, czy nie chce, wybuchnąć w Polsce musi, gdyż takie są rozkazy, aby umożliwić formalne, wrogie przejęcie po złożach miedzi całej Rzeczpospolitej przez wraże żydostwo oraz zmusi Polaków do udziału w wojnie z Rosją i Iranem, rozpoczynającymi kolejną, ostatnią już wojnę światową w imię żydowskiego obłędu wynikającego z indoktrynacji anty-religią judaistyczną. Jak zauważył niegdyś Einstein, nie wiadomo jaka broń zostanie użyta w przyszłej wojnie, ale kolejna, jeśli ludzkość przetrwa, odbędzie się na kije i kamienie.

Ministrowie finansów krajów G7 zostali wezwani na pilne spotkanie w dniu jutrzejszym (wtorek) wraz z szefami banków centralnych. Jak zapowiada Bloomberg, będą prowadzili globalną telekonferencję na temat działań, jakie zamierzają podjąć w odpowiedzi na wrogi atak koronowirusa, który nie nastąpił. Zapewne dodruk pieniądza, napędzający inflację oraz kryzys finansowy.

Widać "wojna z terroryzmem" się zużyła, nikt już nie chce wierzyć w te wszystkie brednie, a powszechnie dostępne publikacje udowadniają, że z terroryzmem walczą... terroryści we własnych osobach oraz organizatorzy terroryzmu państwowego, tacy jak USA, Izrael, Wielka Brytania, Francja. Dlatego została podjęta próba sterroryzowania świata wyimaginowaną "epidemią koronowirusa".

Można się spodziewać, że eksplozja zachorowań w Europie nastąpi bezpośrednio po tym, jak zostanie zmieniona definicja chorego, zakażonego covid-19, za którego jak w Chinach zostanie prewencyjnie uznany każdy, kto ma podwyższoną temperaturę, choć i to nie jest konieczne, bo przecież wystarczy dotknąć czoła niewygodnego dla totalitarystów człowieka i oświadczyć mu: masz kochany koronowirusa, zostaniesz odosobniony na razie na 21 dni, a później zobaczymy, może stwierdzimy u ciebie „schizofrenię bezobjawową" wzorem żydowskich bolszewików w ich sowieckim ZSRR i wypuścimy cię dopiero po zesłaniu. Jeśli przeżyjesz.

Wałbrzyski portal dziś donosi:

"W Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym przy ul. Borowskiej w weekend przebywało 8 pacjentów, u których podejrzewano koronawirusa, ale placówka otrzymała już wyniki ich badań. U nikogo nie wykryto zakażenia koronawirusem. 5 osób ma natomiast grypę. Wszyscy, którzy zgłosili się do szpitala, wrócili z terenów, gdzie wystąpiły zachorowania - z Włoch lub z Azji. Cała ósemka dzisiaj została wypisana do domów.

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy Koszarowej we Wrocławiu w poniedziałek rano na wyniki badań czekało 5 pacjentów. Wszyscy także niedawno wrócili z podróży do Azji lub Włoch. Dzisiaj z tego szpitala wypisana została lubinianka, która przebywała tam od zeszłego tygodnia z podejrzeniem koronawirusa. Ona także wróciła z Włoch. Zgłosiła się do swojego lekarza, bo miała objawy podobne do tych jakie dają grypa i koronawirus. Lekarz natychmiast odizolował ją od pozostałych pacjentów, ubrał w szczelny fartuch, rękawice i maseczkę i wysłał do szpitala przy Koszarowej we Wrocławiu. Dziś już wiadomo, że kobieta nie jest chora - obecność koronawirusa wykluczyły badania.

Objawów choroby nie mieli też dwaj pacjenci, których na Koszarową wczoraj wieczorem przywieziono z wrocławskiego lotniska. Przylecieli samolotem z Włoch. Mieli gorączkę, więc lotniskowy lekarz skierował ich do szpitala. Pogotowie wiozło ich przez miasto w policyjnej eskorcie. Już w niedzielę dwójka pacjentów została jednak wypisana do domów."

Zatem jak wirusa nie było, tak go w Polsce nie ma, cóż, pech, ale wkrótce go znajdą, co zapowiedział minister i nie po to przecież odbywa cię ten cały cyrk po miastach z karetkami na sygnale oraz zamaskowanymi przebierańcami, żeby wirusa nie znaleźć. Ma być - będzie. Choćby go nie było.  

Tymczasem Chińczycy zaczynają zwijać szpitale postawione w Wuhan ze względu na koronowirusa. Ostatnia grupa  38 osób opuszcza właśnie budynek, który został postawiony w 10 dni. Wszyscy przebywający tam na obserwacji do uzyskania wyników badań genetycznych są zdrowi. Liczba chorych w Chinach, zakażonych covid-19 będzie malała w postępie geometrycznym, ponieważ wprowadzone przez wpływowe w tym kraju lobby żydowskie procedury medyczne uznawały za chorego każdą osobę, która miała podwyższoną temperaturę, co w sezonie grypowym tworzyło wrażenie koronowirusowej apokalipsy. To z kolei pozwoliło przenieść panikę na grunt Europy. Analogicznie jak w okupowanej Rosji bolszewizm w Chinach wprowadzali żydzi, na zdjęciu poniżej jest Jakub Rosenfeld, znany w Chinach jako chiński generał Luo. Był w Chinach ministrem zdrowia.

Jakub Rosenfeld (nietrudno poznać), znany w Chinach jako chiński generał Luo. Był w komunistycznych Chinach ministrem zdrowia.

Jak się zachowają Polacy wobec totalitarnych zapędów neo-żydokomuny? Pamiętamy przecież wszyscy, iż Morwiecki oficjalnie ogłosił w Izraelu, że jest pochodzenia żydowskiego i jak się wydaje w prostej linii, gdyż żydówkami mają być jego ciotki, a więc siostry matki.

Z ostatniej chwili: Poseł Grzegorz Braun zabrał dziś głos w Sejmie i zdemaskował knowania rządu oraz prezydenta, wyjaśnił posłom oraz publiczności, iż de facto chodzi o ustawę wprowadzaną kuchennymi drzwiami przez komisję zdrowia: "stan wojenny plus", redefinującą pojęcie stanów nadzwyczajnych oraz wyłączenie odpowiedzialności władzy za straty i krzywdy wynikające z tytułu masowego pałowania, zamykania w szpitalach i więzieniach, zmuszania do uczestnictwa w wojnie napastniczej.  

Artykuł Bloomberga nie jest długi, zamieszczamy zrzut ekranu, ponieważ dostęp do agencji jest płatny.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: