No icon

Polska - Nowe Ateny

KORONAWIRUS W POLSCE - RZĄD BANKSTERA MORAWIECKIEGO ŁŻE, JAK BURA SUKA

Łukasz Szumowski pełniący w naszym nieszczęśliwym, okupowanym kraju funkcję Ministra Zdrowia ogłosił w dniu dzisiejszym, iż łapanka na koronowirusa przyniosła wreszcie zapowiadany skutek – jest, dorwali go w Zielonej Górze!

Anonimowy pacjent miał ponoć zadzwonić do anonimowego lekarza pierwszego kontaktu, któremu powiedział, iż podejrzewa u siebie infekcję koronowirusem. Co prawda nigdy nie był w Chinach, nie pojechał nawet na wycieczkę do Włoch, ojczyzny bolszewików od "Bella ciao", lecz przebywał jakiś czas w… Niemczech – a to źli hitlerowcy! Genialny lekarz natychmiast rozpoznał przez telefon wrażego koronowirusa Covid-19 i zadzwonił, gdzie trzeba.

Przyjechała specjalna karetka z łapaczami przebranymi, jak na Halloween, pacjenta zabrali i przewieźli do szpitala w Zielonej Górze. A stamtąd już w nocy przekazano wiadomość ministrowi Szumowskiemu, że istotnie, pacjent jest nosicielem Covid-19

Zatem profetyczne przepowiednie pana Szumowskiego, o których przed kilkoma dniami donosił amerykański Bloomberg, iż epidemia covid-19 „jest oczekiwana w Polsce wkrótce” właśnie się ziściły, w cudowny sposób następnego dnia po tym, jak rząd uchwalił bolszewicko-hitlerowską specustawę dającą mu możliwość dołączenia Polski do państw terroryzmu państwowego, jak Izrael, czy USA, aresztowania i odizolowania każdego na okres 21 dni, a potem się zobaczy, terroryzowania całego społeczeństwa.

Problem jednak w tym, iż diagnoza Covid-19 w tak krótkim czasie jest niemożliwa, gdyż do tego konieczne jest sekwencjonowanie genomu wirusa i ustalenie, czy zawiera dokładnie te geny, które są odpowiedzialne za chorobę. Najlepszym laboratoriom na świecie wyposażonym w odpowiednie sekwensery potwierdzenie występowania wirusa Covid-19 zajmuje co najmniej 24h - 48h, a w USA, gdzie nota bene – jak donosi we wczorajszym artykule The Scientist – nie przestrzega się procedur WHO w tej kwestii, czas potwierdzenia występowania koronowirusa sięga 72h.

https://www.the-scientist.com/news-opinion/how-sars-cov-2-tests-work-and-whats-next-in-covid-19-diagnostics-67210

W Polsce z diagnozą Covid-19 uporano się w kilka godzin – to powód do Nagrody Nobla.

Lekarz pierwszego kontaktu nie mógł nawet podejrzewać infekcji koronawirusem, ponieważ objawy są dokładnie takie same, jak zwykłej grypy, nic szczególnego, a mamy sezon grypowy, na całym świecie ludzie chorują, w USA 15 milionów osób.

Na rządowej stronie: ZAKŁAD EPIDEMIOLOGII CHORÓB ZAKAŹNYCH I NADZORU Pracownia Monitorowania i Analizy Sytuacji Epidemiologicznej przewija się pasek, na którym czytamy:

Zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę w Polsce

W okresie od 23 do 29 lutego 2020 r. zarejestrowano w Polsce ogółem 215.994 zachorowania i podejrzenia zachorowań na grypę. Średnia dzienna zapadalność wynosiła 80,4 na 100 tys. ludności. Odnotowano 8 zgonów z powodu grypy.

http://wwwold.pzh.gov.pl/oldpage/epimeld/grypa/index.htm

Skoro średnia dzienna zapadalności na grypę wynosi 80,4 osoby na 100 tysięcy ludności, to przy populacji Polski liczącej 35 mln osób, każdego dnia na grypę zapada 28140 osób i wszystkie mają dokładnie takie same objawy, jak ów nieszczęsny pacjent w Zielonej Górze.

W raporcie prestiżowej gazety medycznej The Lancet przedstawiono objawy zakażenia Covid-19:

- podniesiona temperatura powyżej 36,6 st. C

- suchy kaszel

- bóle mięśni

- bóle głowy

- problemy z oddychaniem

https://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736(20)30183-5/fulltext

Dla porównania objawy zwykłej grypy:

ogólne – gorączka, dreszcze, ból mięśni, ból głowy (najczęściej w okolicy czoła i oczu), uczucie rozbicia i osłabienia, złe ogólne samopoczucie

ze strony dróg oddechowych – ból gardła, suchy kaszel; czasem także uczucie zatkania nosa i wyciek wydzieliny z nosa (zwykle o niedużym nasileniu).

https://www.mp.pl/pacjent/objawy/48088,objawy-grypy

 

Procedura diagnozowania Covid-19 zalecana przez Światową Organizację Zdrowia znajduje się pod tym adresem, nie przestrzegają jej nawet USA, o Polsce nie wspominając:

https://www.who.int/docs/default-source/coronaviruse/protocol-v2-1.pdf?sfvrsn=a9ef618c_2

Procedury badań genetycznych na Covid-19 wg WHO

Procedury badań genetycznych na Covid-19 wg WHO

Jakie testy zostały przeprowadzone na pacjencie w zielonogórskim szpitalu? Przy użyciu jakiego sprzętu? Czy te, które zaleca Światowa Organizacja zdrowia, wspomniane powyżej, czy też testy amwerykańskie rRT-PCR (real-Time RT-PCR Protocol) dla wstępnej inentyfikacji 2019-nCoV prywatnej firmy posługującej się domeną rzędową "gov" o szumnej nazwie "Centers for Disease Control and Prevention", o których ona sama na swojej stronie internetowej w ostatnim akapicie zatytułowanym Assay Limitations pisze, że testy mogą dawać nieprawidłowe wyniki, a na górze w ramce: "NOT FOR DIAGNOSTIC USE" (nie dla celów diagnostycznych)? A może jeszcze inne?

CDC to prywatna organizacja oficjalnie o statusie fundacji

Konkludując, ewidentnie mamy w Polsce do czynienia z realizacją programu, który służy terroryzowaniu społeczeństwa, poddaniu opresji, masowym łapankom i aresztowaniom, wykluczeniu społecznemu, rujnowaniu życia, słowem, rząd Morawieckiego, wmontowanego w fotel premiera przez zagraniczną finansjerę,  wprowadza zasady znane ludzkości z działań żydowskich bolszewików w okupowanej Rosji, którzy – jak pisał Aleksander Sołżenicyn - u ludzi niewygodnych diagnozowali „schizofrenię bezobjawową”, wtrącali ich do psychiatryków, a następnie zsyłali na katorgę go GUŁagu. Mateusz Morawiecki w zeszłym roku ogłosił publicznie w Izraelu, co podała tamtejsza gazeta The Times of Israel,  iż ma pochodzenia żydowskie, nawet w prostej linii, gdyż żydówkami wg jego własnych słów są dwie ciotki Mateusza, a więc siostry matki, z których jedna mieszka w Izraelu. Cóż, niedaleko pada jabłko od jabłoni…

Terroryzm państwowy to jedno, drugą kwestią jest okradanie Polaków na spekulacyjnej Giełdzie Papierów Wartościowych, będącej rodzajam hazardowego kasyna w Las Vegas. To bardzo dziwne, że GPW jest w Polsce legalna, gdyż regulacje prawne odnoszące się do hazardu tego zabraniają. Otóż, jeszcze nie rozpoczła się  dzisiaj sesja, a już pojawiły się katastroficzne nagłówki o spadkach. Cud? Niestety nie - zwykła, wyrafinowana kalkulacja oraz nakręcanie spirali strachu, aby wprowadzone do Polski gangi żydowskich złodziei i przestępców, znane jako Goldman Sachs, czy JP Morgan, mogły łupić Polaków bezkarnie sterując Giełdą, obstawiając to krótkie, to długie pozycie (na spadkach krótke) i generując dla siebie potężne zyski niezależnie od tego, czy na Giełdzie są wzrosty, czy spadki.

Zamieszanie na GPW na też swój aspekt ekonomiczny, ponieważ wzmożone obroty zostaną wliczone w PKB i potwierdzą "sukces" rządu Morawieckiego.

Kolejną bonanzą dla różnej maści aterzystów plemiennej proweniencji jest możliwość bezprzetargowej sprzedaży państwu, w potężnych ilościach, różnych wynalazków, w ramach "walki z koronawirusem" - taką opcję prewiduje mnie bez kozery uchwalona wczoraj specustawa. Będziemy więc mogli obserwować, jak rosną majątki poszczególnych decydentów w aparacie państwa, niczym na drożdżach, na skutek przyjmowanych łapówek.

Czy możemy spodziewać się masowej paniki społeczeństwa, rzucenia się na sklepy i spustoszenia półek, jak w słynnej zajawce z Włoch? Naszym zdaniem poza incydentalnymi przypadkami oraz propagandą w mainstreamie niekoniecznie. Możemy się natomiast spodziewać ataku ze strony hipermarketów, będących na samym szczycie de facto w rękach żydowskich, które mogą wstrzymać dostawy artykułów spożywczych na polski rynek motywując to ciemnemu ludowi zerwaniem łańcuchów dostaw w Chinach, albo "względami bezpieczeństwa", nawałą "emigrantów" uruchomioną przez "dziecko Mojżesza" Erdogana, itd.  Handel został przez kolejne, zdradzieckie rządy w Polsce przekazany w obce, wrogie Polakom ręce. Wielokrotnie na przestrzeni lat zwracaliśmy uwagę na potencjalnie tragiczne skutki wrogiego przerwania dostaw do różnych Biedronek, Lidlów, Kauflandów, Geantów, Carrefourów,  itp., niby niemieckich, francuskich, portugalskich, a jednak żydowskich. Postulowaliśmy ich likwidację poprzez wysokie opodatkowanie oraz usunięcie na obrzeża miast. Niestety, nikt nie słuchał.

Jakie lekarstwo na koronowirusa zastosuje rząd Morawieckiego wobec Polaków? Prawdopodobnie takie, jak na załączonym wyżej filmie z YouTube z kanału China Uncensroed. Zapowiadał je zresztą już Lech Majewski, w swoim filmie "Ewangelia według Harry’ego" w scenie z ludźmi w kombinenzonach.  

Ostatnia aktualizacja 05.03.2019 godz. 12.06

Wszystko zostało zaplanowane i przygotowane.  W hipermarketach typu Selgros artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia, jak puszkowane mielonki, inne konserwy, ryż, makarony itd. zostały dziś wystawione na paletach niedaleko kas w oczekiwaniu na panikę, którą niechybnie rozpęta mainstream, jeśli zapadnie taka decyzja. Wówczas zostaną pokazane sceny kłótni w kolejkach, ludzie z koszami wypełnionymi wiktuałami, rozgadają się eksperci w mediach, co uruchomi prawdziwą panikę, pustoszenie półek  i pozostawienie ich takimi po wstrzymaniu dostaw. Za braki w sklepach zostaną obciążeni Polacy, którzy ulegli presji strachu.
  
Potrzebny jest jedynie sygnał.

Co nim będzie? Dzisiejszy wynik rozmów Erdogan/Putin w Moskwie. Po awanturniczym ataku Turcji wspólnie z kierowanymi z Tel Awiwu terrorystami ISIS/ISIL na terytorium Syrii w prowincji Idlib oraz przemieszczeniu tysięcy żołnierzy tureckich, wspieranych przez ciężki sprzęt, czołgi i drony na ten teren, Rosja będąca sojusznikiem Syrii została postawiona w bardzo kłopotliwej sytuacji.  Pierwszy atak Turcji odparła ostrzegawczo kierując akcją bombardowań na tureckich agresorów  przeprowadzonych przez Syrię. Zginęło 34 żołnierzy tureckich. Turcja wstrzymała chwilowo inwazję i wysłała armadę dronów (zapewne izraelskich, bo własnych nie posiada) nad teren Idlib, bombardując co popadnie, głównie piaski pustyni, nie wyrządzając większych szkód Syryjczykom. Następnie ponownie uruchomiła inwazję lądową. Zawiało wojną światową.

Prezydent Putin z prezydentem Erdoganem

Putin, który ma tyle rozsądku, że do wojny światowej inspirowanej od dawna przez patologiczne żydostwo się nie pali,  zaprosił prezydencja Turcji Erdogana do Soczi, aby znaleźć rozwiązanie problemu. Turcja jako agresor powinna się wycofać z Syrii. Jednak może być z tym problem, ponieważ tajemnicą Poliszynela jest, że prezydent Erdogan wraz ze swoją małżonką, są krypto-żydami i agentami globalnego żydostwa, co – jak wspominaliśmy w innych artykułach  - opisał dziennikarz śledczy Ergün Poyraz w książce „Dzieci Mojżesza”, dlatego Erdogan w akcie zemsty wtrącił go do więzienia na 27 lat.

Zatem Erdogan wspierany przez USA oraz Izrael będzie realizował agendę żydowską. Wobec tego Putin wydaje się mieć dwie możliwości. Obie złe. Jeśli zacznie bombardować żołnierzy tureckich na terenie Syrii, Turcja zażąda wsparcia NATO w myśl art. 5, który nie ma nic do rzeczy, ale to kompletnie bez znaczenia. USA z Wielką Brytanią poprą Turcję, dostarczą jej broń i zaangażują się w konflikt na początek nieoficjalnie. Izrael będzie przeprowadzał bombardowania Syrii, niewykluczone, że używając polskich F-16 od dawna stacjonujących na terenach okupowanych, w oczekiwaniu na wojnę z Iranem.  W region zostaną wysłane wojska NATO, w tym żołnierze polscy.

Tureccy żołnierze w syryjskiej  prowincji Idlib
 
Jako że nec Herculec, contra plures, Rosja będzie musiała użyć broni atomowej, albo się wycofać. Jeśli się wycofa, to oznacza, że rozzuchwalone żydostwo wkrótce zechce zaatakować całą Syrię, obalić prezydenta Assada, a po niej zaatakować wreszcie Iran marząc wciąż o Wielkim Izraelu prowadzonym przez Mesjasza, który niewątpliwie w końcu nadejdzie, żeby przejąć komendę nad psychopatycznym żydostwem – takie jest powszechne pragnienia oraz oczekiwanie.

Druga możliwość jest taka, że Putin od razu wycofa wojska rosyjskie, zaprzestanie wspierania Syrii, ale to prowadzi do tego samego skutku, ponieważ mrzonka o Wielkim Izraelu jest w praktyce realizowana od bardzo dawna i będzie realizowana dopóki żydostwo będzie dysponowało takimi wpływami na Zachodzie, okupując de facto na szczytach władzy USA, Wielką Brytanię oraz Francję, o Polsce nie wspominając. Jeśli Putin na to pozwoli, wkrótce zostanie zaatakowana Rosja, od strony Ukrainy.

Jeśli zostanie uruchomiony scenariusz wojenny, w Polsce natychmiast pojawi się koronowirus na masową skalę. Do internowani niewygodnych obywateli, którzy mogliby się przeciwstawić antypolskiej polityce żydowskiego de facto rządu Morawieckiego zostaną wykorzystane szpitale, rozstawiane już wielkie namioty, a nawet stadiony, które doczekają się wreszcie wykorzystanie w sposób, który dla nich zaplanowano.  Żydostwo ma ogromną praktykę w budowaniu obozów koncentracyjnych dla Polaków. Bezpośrednio po wojnie jako krwawa żydokomuna po wymordowaniu polskiej elity wspólnie z Hitlerem, potem w Katyniu, żydzi kierujący czerwonym terrorem sensu stricto w Polsce do 1956r. zaadaptowali wiele budynków na swoje obozy koncentracyjne, włącznie z barakami obozowymi swoich wspólników w napaści na Polskę – hitlerowców, włącznie z Auschwitz.

Jest też trzecia możliwość. Rosja nie będzie bombardowała Turcji na terenie Syrii, tylko zagrozi bombardowaniem atomowym Izraela, tak jak to zrobił Ian grożąc Izraelowi rakietami konwencjonalnymi i przeprowadzając ostrzegawczy atak na amerykańske bazy w Iraku, znajdujące się w linii prostej, w połowie drogi z Teheranu do Tel Awiwu, co natychmiast żydostwo na jakiś czas powstrzymało.  Niewykluczone, że do bombardowania atomowego Izraela dojdzie, co było zresztą niedawno przepowiadane przez jakiegoś żydowskiego proroka po izraelskich jesziwach.

 Ostatnia aktualizacja 05.03.2019

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: