No icon

Polska

ANDRZEJ DUDA WYDAJE BANKSTEROM POLAKÓW NA ŚMIERĆ, JAK PIŁAT CHRYSTUSA SANHEDRYNOWI

Nieszczęsny Duda, zainstalowany w fotelu prezydenta przez te same, wrogie Polsce siły, co jego otwarcie żydowski kolega Mateusz Morawiecki, kolejny raz wykonuje rozkaz finansjery, umożliwiając kontynuację zniewolenia Polaków niesprawiedliwym, oszukańczym długiem. Pod pozorem pomocy kredytobiorcom, w tym głównie okradanym już ponad dekadę za jego sprawą 3 milionom „frankowiczów”, zabezpiecza de facto interesy banków, żeby żaden z eksploatowanych przez pasożytnicze żydostwo „frankowicz” nie wymknął się z brudnych rąk swoich kryminalnych oprawców, działających wspólnie i w porozumieniu z rządem w RP, decyzyjnymi urzędnikami oraz wymiarem (nie)sprawiedliwości, gdzie zdarzają się chlubne wyjątki orzekające zgodnie z prawem na rzecz „frankowczów”, jednak to wciąż niewielki procent.

Tragedia narasta na skutek rozsiewanej programowo w mediach mainstreamu paniki koronawirusowej oraz antypolskich działań rządu wprowadzającego Polaków umyślnie w błąd co do natury aktualnych zagrożeń, ponieważ nie ma pewności, że pozbawiani wolności, internowani masowo ludzie są rzeczywiście nosicielami Covid-19, gdyż do stwierdzenia jego obecności konieczne jest przeprowadzanie każdorazowo specjalistycznych badań genetycznych zalecanych przez WHO, o czym już pisaliśmy, polegających na sekwencjonowaniu genomu wirusa oraz porównaniu genów wirusa zwykłej grypy, czy SARS, z genami wirusa Covid-19

W innym przypadku, np. testów rRT-PCR (real-Time RT-PCR Protocol) sprzedawanych hurtowo przez prywatną, amerykańską firmę udającą agendę rządową, nie można ustalić, czy potencjalnie chory jest nosicielem Covid-19, czy nim nie jest, bowiem taką pewność dają jedynie badania genomu, których się w Polsce się nie przeprowadza, ponieważ Polska nie dysponuje odpowiednimi sekwenserami genomu, więc nie można tych badań, które trwają do 72 godzin jedno, wykonać. Zatem ludzie ze zwykłą grypą (albo i nie) są internowani, zamykani masowo do więzień zwanych dla zmylenia przeciwnika „kwarantanną”. Równolegle likwidowane są całe sektory gospodarki, jak: transport, turystyka, gastronomia i inne usługi, staje produkcja i handel, zamykane są nawet biura księgowe. Wszystko zamiera, a ludzi zmusza się do przebywania w domach, żeby przypadkiem wiosenne słońce nie zlikwidowało dętej epidemii zbyt szybko. Zgodnie z judaistyczną agendą zapisaną w Torze stygmatyzuje się ludzi starszych i wcale nie starych, gdyż rzekoma grupa największego ryzyka określona została na wiek 50 plus (plus w PiSowskim rządzie jest obowiązkowy, jak u dermatologa).

Wmawia się społeczeństwu, że to oni, ci starsi są wszystkiemu winni i zaraz usłyszymy, że najlepiej ich wymordować, poddać eutanazji, na którą zgodę w wersji komercyjnej właśnie wyraziły Niemcy, trzeba przecież na utylizacji gojów zarobić, bo stanowią zagrożenie, są chorzy, bardzo chorzy, chorzy na starość. Żydostwo w USA i na Zachodzie od jakiegoś już czasu prowadzi kampanię ośmieszającą ludzi w kwiecie wieku i starszych. Ukuto nawet specjalny bon mot na tę okoliczność „OK, boomer”, mający wyrażać lekceważenie i pogardę dla ludzi dojrzałych, coś jakby „gadaj zdrów, stary durniu”.

Ci, którzy interesują się religioznawstwem wiedzą, że to agenda stricte judaistyczna, zapowiadana przez plemiennego bożka Jahwe, aby doprowadzić do tragicznych rządów młodocianych siłą rzeczy idiotów, ludzi niedoświadczonych i porywczych, nieukształtowanych intelektualnie i często dziś niestabilnych emocjonalnie, w kontrze do światopoglądu Platona, który zalecał rządy mędrców, a za człowieka dojrzałego, gotowego do roli ojca uznawał mężczyznę dopiero po pięćdziesiątce.

Nieuchronną i rychłą konsekwencją sabotażowych w istocie działań rządu okaże się masowe zubożenie Polaków, których nie będzie stać na spłatę rat kredytów, więc spłacać przestaną wszyscy, co z kolei uderzy w złodziejskie banki, które nie poniosą co prawda żadnej szkody, gdyż to, co „pożyczyły” już dawno odebrały z nawiązką, jednak nie uzyskają przyszłych dochodów z dalszej grabieży. Eksploduje niezadowolenie społeczne, problem trzeba będzie rozwiązać i przed tym właśnie chroni je Andrzej Duda składając propozycję zawieszenia rat, którą rozkazano mu jako marionetce złożyć. Do tego dojdzie zwyżka CHF prawdopodobnie do ponad 5 PLN, ponieważ narasta obawa przed wojną, a CHF jest tradycyjnie walutą lokacyjną.

Akcja zidiociałej, globalnej masonerii pt. „koronawirus”  w Polsce to zamach na Rzeczpospolitą, mord rytualny dokonywany na narodzie z zimną krwią i winowajcy oraz realizatorzy powinni ponieść za to najwyższą karę, której nie ma niestety obecnie w kodeksie karnym, ale to stanowi większego problemu, ponieważ Konwent Obywatelski może ją bez przeszkód wprowadzić, a że w Polsce wg ułomnej, bo ułomnej, ale wciąż jeszcze stanowiącej prawo najwyższe Konstytucji art. 4 mówi, iż władza należy do społeczeństwa, które sprawuje ją bezpośrednio LUB za pośrednictwem swoich przedstawicieli, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tych przedstawicieli, którzy okazali się zdrajcami na obcych usługach pominąć i stanowić prawa bezpośrednio, jak niegdyś we Francji, tylko mądrzej, ponieważ mamy obecnie pełną wiedzą o tym, co się teraz dzieje i dla czego.

Polska, na skutek wrogich działań rządu Morawieckiego przedstawianych w mediach „ciemnemu ludowi” jako najwyższa troska, zmierza wprost do upadku gospodarczego oraz opresji w gigantycznym obozie koncentracyjnym. Jeśli społeczeństwo nie powie: Non possumus, to koniec wolności, czeka nas także wojna, do której wciąż przebierają nogami krwiożerczy, psychopatyczni US-mani, sterowani przez globalne żydostwo.

Co do samego wirusa Covid-19, to został do tej pory gruntownie przebadany przez kilkanaście laboratoriów na świecie i wszystkie są zgodne co do tego, że jest modyfikacją hand made, wykonaną jako broń biologiczna, ponieważ podczas sekwencjonowania w kodzie genetycznym wirusa znaleziono ślady ludzkiej manipulacji oraz po niej pozostałości. Jasne więc jest, że mamy do czynienia ze zorganizowanym atakiem na wolność społeczeństw, próbę wycofania gotówki oraz wprowadzenia systemu opresji zapowiadanego przez George’a Orwella, czy w programie Protokołów Mędrców Syjonu, który jest wciąż ewidentnie realizowany i w dalszym ciągu terror stanowi jego podstawę, tyle że terror zmodyfikowany do aktualnych możliwości, udostępnianych przez psychopatycznych „naukowców”.

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: