No icon

Polska

PSYCHOPATYCZNE ŻYDOSTWO CHCE NAS DRĘCZYĆ FAŁSZYWĄ PANDEMIĄ PRZEZ 18 MIESIĘCY - RZĄD W POLSCE W PIERWSZYM SZEREGU OPRESORÓW, ZDRAJCÓW I ZBRODNIARZY

To jest wojna, wojna z wieloma ofiarami śmiertelnymi, wojna wypowiedziana całemu światu „gojów” przez psychopatyczne żydostwo, zindoktrynowane patologicznym, szowinistycznym, rasistowskim judaizmem, przekonane jak hitlerowcy o swojej wyższości nad całą resztą mieszkańców naszej, biednej planety, a naszego kraju szczególnie. Na pierwszej linii frontu napierającego na Polskę blitzkriegu stoi rząd Morawieckiego, który aparat represji oraz propagandy, wzorem żydowskich bolszewików w Rosji oraz żydokomuny w Polsce, skierował przeciwko obywatelom.

Jeśli ktokolwiek w Polsce sądzi, że wkrótce sytuacja ustabilizuje się sama i wszystko wróci do normy, wyjdziemy z domów, wrócimy do pracy i zatańczymy wesołego oberka, to najwyraźniej nie rozumie, co się na świecie wydarzyło, co się aktualnie dzieje i o co toczy się ta makabryczna gra z piekła rodem sensu stricto? Jaki jest cel epatowania śmiercią przez żydowski mainstream, budzący strach, poczucie bezsilności i przerażenie?

Czy Państwo zwrócili uwagę, iż wszystkie media głównego nurtu: TVN24, TVP, TVP Info, Polsat, TV Trwam, Radio Maryja mówią, a właściwie krzyczą jednym, budzącym grozę głosem, w pełniej zgodzie co do lansowanego przekazu, promując fałszywą pandemię Covid-19(84)? Jak to możliwe, żeby tuby opozycji, tuby propagandowe rządu oraz tuba quasi klerykalna pp. Tadeusza Rydzyka i Zdzisława Klawki (to nie sutanna czyni kapłana) były ze sobą tak doskonale zgodne?

Bez wątpienia musi być jakiś wspólny mianownik dla tych, wydawałoby się różnych od siebie szczekaczek: w wojnie przeciwko Polakom wszystkie muszą podlegać pod to samo, wrogie centrum dowodzenia. A jakież to centrum? Nie będziemy specjalnie odkrywczy, jeśli zacytujemy stare powiedzenie: Wszystkie drogi prowadzą do żyda. Przynajmniej w świecie polityki, mediów i finansów taka teza nie może budzić żadnych wątpliwości nawet u osób nie interesujących się specjalnie tym ponurym fenomenem.

Wczoraj prezes żydowskiego, jak wszystkie, Federalnego Banku Rezerwy z Minneapolis, niejaki Neel Kashkari, były pracownik Goldman Sachs, w czasie kryzysu 2008 prawa ręka Henry Paulsona, wówczas sekretarza skarbu USA (żydowscy sekretarze są wszędzie), przedstawił na łamach opiniotwórczego, koszernego Bloomberga scenariusz działania w USA na najbliższych 18 miesięcy. Dziś minister Szumowski -Mengele ogłasza, że wakacji nie będzie. Mamy dopiero połowę kwietnia.

Pokrótce, projekt dla Stanów Zjednoczonych jest taki, aby siać propagandową dezinformację Covid-19(84), straszyć ludzi hollywoodzkimi kadrami i przeciągać zamknięcie gospodarki oraz Amerykanów w domach co najmniej przez kolejnych 18 miesięcy. Na początek, bo na tym się nie skończy. Luzować restrykcje na moment, żeby upuścić ciśnienie przez tak stworzony wentyl bezpieczeństwa, po czym ponownie ogłaszać rzekomy wzrost zachorowań stwierdzony sfałszowanymi aktami zgonów z kodami koronavirusa oraz testami, które nie rozróżniają zwykłego koronawirusa grypy, od koronawirusa powodującego specyficzną mutację SARS-Cov2 skutkującej Covid-19(84) i dociskać śrubę kolejnymi, totalitarnymi restrykcjami, zawsze mocniej, od uprzedniego poluzowania, aż do osiągnięcia stanu jednego, wielkiego obozu koncentracyjnego, współczesnego Archipelagu GUŁagu. To nie jest żadna teoria, żydzi przerobili ten scenariusz w prostszej wersji  w ich sowieckim ZSRR w praktyce. Wymordowali wówczas 70 milionów Rosjan i co najmniej 1,5 miliona Polaków, więc nie ma najmniejszego powodu, aby wątpić w to, że będą nas mordowali w dalszym ciągu. Milionami.

Wkrótce wzorem Korei Południowej, Rosji, która z niewiadomym przyczyn nagle wykonała zwrot o 180 stopni i dołączyła chóru promotorów fałszywej pandemii (czyżby chodziło o Polskę i kolejną Jałtę, w której wtrącono już nas do obozów koncentracyjnych za żelazną kurtynę?) oraz USA zaczną nas oznaczać kodami kreskowymi, jako wstępnym krokiem do stałego, apokaliptycznego piętna na czole, albo przedramieniu.

Jeśli dla USA, to taki sam projekt jest dla Polski, gdyż aranżują go ci sami szatani wg dokładnie tego samego scenariusza. Potwierdza to zmasowana, goebbelsowska propaganda serwowana nam 24/7 w massmediach poprzez marionetkową agenturę bankierów i Lubawiczów typu Morawiecki, Duda - s-ka. Wdrażane są bolszewickie "prawa", jak za Lenina, syna Mojżesza Blanka z Żytomerza, wylegującego się do dziś w zugguracie na Placu Czerwonym,  Berii, Kaganowicza i Enocha Herszonowicza Jagody, żeby wyimenić kilku zaledwie żydowskich łotrów. Trzyma się nas pozamykanych w domach, albo w aresztach po gestapowskich łapankach, pod pretekstem kwarantanny, zamyka się lasy i parki na wiosnę, żeby nas osłabić i dobić. Zmusza się nas do nakładania maseczek, które w niczym nie pomagają, co oficjalnie stwierdził Szumowski-Mengele, a wręcz przeciwnie, szkodzą, zakażają nas, przenoszą wirusy i bakterie, o czym mówił prof. Gut. Na dodatek miliony maseczek na zlecenie Dudy, o czym informowali funkcjonariusze reżimowej TVP Info, zostały przywiezione specjalnym samolotem z samego centrum epidemii w Chinach (!), wyprodukowali je ci sami pracownicy, których reżimowa telewizja pokazuje teraz Polakom w filmach sprzed miesiąca, jako chorych, zarażonych pandemią.

Masowo fałszowane są akty zgonów poprzez odgórny nakaz wpisywania tam kodów koronawirUSA. Nakręcana jest histeria Covid-19(84), urzeczywistnia się ponura antyutopia, przewyższającej swą okropnością te, opisane przed laty przez Aldousa Huxleya w książce „Nowy Wspaniały Świat” oraz przez George'a Orwella w „Rok 1984”.

Dlaczego?

Z trzech co najmniej głównych przyczyn. Pierwsza to obłędna, rasistowska anty-religia judaizmu, która umacnia tych – jak pisał Tuwim - chorych obłąkańców w przekonaniu, że tylko oni są ludźmi na planecie Ziemia, a cała reszta to literalnie zwierzęta, które mogą bezkarnie okradać i mordować, ku chwale swojego plemiennego anty-Boga.

Po drugie, mamy do czynienia ze zmianą hegemona światowego z USA - na Chiny, przygotowywane do tej roli przez żydostwo jako alternatywa dla USA już od czasów bolszewickich, kiedy wyniszczonych po Wojnach Opiumowych, złupionych przez Rotszyldów Chińczyków, zdemoralizowanych i otępiałych uzależnieniem od narkotyków, żydostwo zaczęło tresować komunizmem na doskonałego z ich punktu widzenia, wyzutego z ludzkich uczuć i sumienia kapo w globalnym obozie koncentracyjnym.

Jakub Rosenfed, ten z nosem, znany jako chiński generał Luo i bolszewicki minister zdrowia Chin.

USA, mimo starannej, kreciej roboty wokół mieszkańców tej wielkiej, odizolowanej oceanem od świata wyspy, kraju zbudowanego na grobach 100 milionów wymordowanych Indian oraz na trupach pomordowanych prezydentów, mogły pełnić tę funkcję jedynie czasowo, w ramach eksperymentu, ponieważ wolność tkwiąca w genach emigrantów z Polski, Irlandii, Włoch i innych krajów Europy stwarzała realne zagrożenie dla żydowskich nadzorców sterujących USA oraz ich armią, co się ujawniło w ekstremalnej formie podczas amerykańskiej napaści na Wietnam, kiedy żołnierze amerykańscy zmuszani do mordowania Wietnamczyków zwrócili się w końcu przeciwko swoim dowódcom i zaczęli strzelać do nich, co przedstawiał w swoich świetnych dokumentach filmowych John Pilger. Pomogło. Wojna się wkrótce zakończyła. To pouczający dla naszych mundurowych precedens.

Kwestia druga, to organiczna nienawiść do Polski, od samego początku, kiedy wypędzeni z Czech za mordy rytualne oraz lichwę żydzi przybyli do naszego kraju, aby błagać na kolanach o pomoc księcia Władysława Hermana, ojca Bolesława III Krzywoustego, co udokumentował Jan Matejko na swoim słynnym obrazie „Przyjęcie żydów w Polsce 1096 r.) Już wówczas Sieciech herbu Starża, palatyn Polskim, coś jakby minister gospodarki i finansów, widoczny na płótnie, spoglądał na płaszczących się przed Księciem żydów tak, jakby intuicyjnie i ze wszech miar słusznie nie dawał im wiary.

Jan Matejko "Przyjęcie żydów w Polsce 1096r."

Żydzi zawsze działali przeciwko Polsce, kolaborowali z naszymi wrogami, nawet z hitlerowcami , psuli nam kraj i obyczaje, rozpijali chłopów oraz szlachtę, a potem okradali wszystkich lichwą, to u nich standard, za co byli wyganiani z większości krajów świata, które nieopacznie tak jak my udzieliły im gościny, w dobrej wierze, z litości oraz chrześcijańskiego obowiązku. A za dobroć, szczodrość i współczucie żydzi odwdzięczali się nam zawsze nienawiścią, kłamstwem, subwersją, złodziejstwem i sabotażem państwa.

Trudno dociec przyczyny tak ogromnej, jadowitej nienawiści żydostwa do Polski. Jakimś wytłumaczeniem mogłaby być teoria mówiąca, że Matka Boża, której żydzi nienawidzą tak, jak Polskę, w swoim ziemskim bycie była... Słowianką, może Lechitką, co miałoby swoje uzasadnienie choćby w fakcie, że podczas słynnych objawień włoskiemu księdzu, jezuicie, o. Juliuszowi Mancinelli w Neapolu pytała: „Dlaczego nie nazywasz mnie Królową Polski? Ja to królestwo bardzo umiłowałam i wielkie rzeczy dla niego zamierzam, ponieważ osobliwą miłością do Mnie płoną jego synowie.” Natomiast na Wawelu, podczas pielgrzymki o. Mancinelli Maryja w Katedrze Wawelskiej powiedziała mu: „Ja jestem Królową Polski. Jestem Matką Tego Narodu, który jest mi bardzo drogi więc wstawiaj się do Mnie za nim i o pomyślność tej ziemi błagaj Mnie nieustannie, a Ja będę ci zawsze, tak jak teraz miłosierną.”

Ale nie tylko, ponieważ jeśli spojrzymy na ówczesną mapę, to okaże się, że Nazaret leżał tuż obok Scytopolis, głównego miasta Dekapolu, a „scytopolis” znaczy tyle, co miasto Scytów”, natomiast Scytami byli określani wówczas Słowianie, nawet może Bałtyckie na starych mapach widnieje jako Ocean Scytyjski, albo Morze Sarmackie. Mimo fałszowania naszej historii przez żydostwo wiemy dziś, że imperium Lechickie było niegdyś potężne, walczyło z Persami i Rzymianami, więc nie można tej teorii wykluczyć. Tym bardziej, że w okolicy Nazaretu oraz pobliskiego jeziora Gonzaret, czyli jeziora Galilejskiego, skąd do Judei jest ze 200 km, żydzi nie mogli mieszkać, ponieważ ludność tamtejsza hodowała świnie, a wiemy to z opisanego w Nowym Testamencie zdarzenia, kiedy Chrystus wpędził demony w świnie, a właściwie przeszły na własną prośbę, co wspomina w Ewangelii św. Marek:

„Skoro z daleka ujrzał Jezusa, przybiegł, oddał Mu pokłon i krzyczał wniebogłosy: "Czego chcesz ode mnie, Jezusie, Synu Boga Najwyższego? Zaklinam Cię na Boga, nie dręcz mnie". Powiedział mu bowiem: "Wyjdź, duchu nieczysty, z tego człowieka". I zapytał go: "Jak ci na imię?" Odpowiedział Mu: "Na imię mi legion, bo nas jest wielu". I prosił Go na wszystko, żeby ich nie wyganiał z tej okolicy.

A pasła się tam na górze wielka trzoda świń. Prosili Go więc: "Poślij nas w świnie, żebyśmy w nie wejść mogli". I pozwolił im. Tak duchy nieczyste wyszły i weszły w świnie. A trzoda około dwutysięczna ruszyła pędem po urwistym zboczu do jeziora. I potonęły w jeziorze.”

Jeśli pasły się tam świnie i potonęły w jeziorze Gonzaret, gdzie w Kafarnaum nauczał Chrystus, to nie mogli tam mieszkać żydzi, którzy świń nie jedzą i nie hodują już od czasów Jakuba, zwanego Izraelem, czyli „ten, który walczy z Bogiem”.

Ponadto, Jezus był biały, miał ciemnoblond włosy i niebieskawe oczy…

Zatem, może to przez nienawiść do Matki Bożej i do Jezusa, a może z innej jeszcze przyczyny, aczkolwiek nienawiść żydostwa do Polski jest niewątpliwym faktem.

W poprzednich artykułach pisaliśmy, że - jak p. Doktor Shiva mówi w wywiadzie dla wRealu24– do diagnozy Covid-19(84) stosowane są niewłaściwe testy PCR, które nie rozróżniają koronawirusa od innego koronawirusa, a są ich setki, nosimy je w sobie od lat i z reguły nam nie szkodzą. Dlatego ludzie w Polsce są bezprawnie, masowo aresztowani pod pozorem kwarantanny po błędnej diagnozie. To zwykły bolszewizm, prowadzący do celowego zakażania zdrowych ludzi, co skutkuje zgonami, które można nazwać mordami państwowymi, za które odpowiedzialni są Morawiecki, Duda, Szumowski i s-ka.

Jedyna metoda, która daje pewność co do prawidłowej diagnozy, którą zaleca WHO, to sekwencjonowanie genomu, a właściwie RNA wirusa i porównanie wyniku, konkretnych liter RNA z literami SARS CoV-2, czyli wirusa powodującego Covid-19(84), nota bene głównie u ludzi starszych, co wygląda jak broń biologiczna skierowania przeciwko naszym ojcom, matkom, babciom i dziadkom, czyli ludziom doświadczonym życiowo, mądrym.

Czy p. minister Szumowski-Mengele, lekarz posaidający podobno tytuł profesora, nie zdaje sobie sprawy z tego, że podłączanie chorych do mechanicznego respiratora zabija ich, czy też p. minister jest socjopatą, masowym mordercą i zleca swoim podwładnym zabijanie Polaków z premedytacją nakazując stosowanie  respiratorów? Oficjalne dane z USA, które publikuje mainstreamowy Business Insider  w oparciu o dane AP mówią o nieuniknionych  80% zgonów pacjentów podłączanych do respiratorów i protestach lekarzy, którzy żądają ograniczania stosowania respiratorów w przypadku Covid-19(84), ponieważ respiratory w tym przypadku uszkadzają płuca.

To samo mówi dr. Shiva we wspomnianym wyżej wywiadzie, tlen i dostarczanie tlenu to jedna sprawa, ale podłączanie ludzi z Covid-19(84) do wysokociśnieniowych respiratorów zabija ich. Kolejną sprawą jest izolacja. Dr Shiva kilka lat temu prowadził w USA badania naukowe nad tym,  co powiooduje, że ludzie żyją długo, a co im szkodzi? Okazuje się, że izolacja ludzi obniża odporność ich organizmów i jest na poziomie molekularnym bardziej szkodliwa niż palenie papierosów, bardziej szkodliwa, niż otyłość, bardziej szkodliwa, niż wysikie ciśnienie krwi. Czy izolowanie Polaków to forma zabójstwa w białych rękawiczkach?

Po co właściwie zwozi się ludzi do szpitali, zatrudnia ten cały personel, skoro na Covid-19(84) nie ma żadnego lekarstwa, tak jak na grypę, którą trzeba przeleżeć w domu? Jeki jest tego cel, dręczenie ludzi?  Covid-19(84) jest leczony wyłącznie zachowawczo, czyli w ogóle nie jest leczony.

Business Insider publikuje dane o 80% zgonów pod respiratorami. Na zdjęciu sadyzm lekarzy (?) z Paryża, którzy założyli człowiekowi  z Covid-19(84) maskę do nurkowania, jako element respiratora.  

Skoro możemy mieć absolutną pewność, że rząd Morawieckiego nas okłamuje, terroryzuje i wiedzie na zatracenie pod fałszywymi pretekstami, naszym obowiązkiem jest obrona. Nie można respektować totalitarnego, skierowanego przeciwko nam prawa, to mówi nawet Pismo Święte, czyniąc tych, którzy się podają wspólnikami złoczyńców i morderców.

Konieczne jest referendum, niech się Polacy wypowiedzą demokratycznie, czy życzą sobie tego rządu, kulki w łeb od psychopatycznego żydostwa, czy chcą modelu szwedzkiego, zniesienia wszystkich restrykcji i powrotu do normalności.

 

Artykuł stanowi opinię Autora.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: