No icon

Polska

REFERENDUM - KONIEC Z TERRORYZMEM PAŃSTWOWYM RZĄDU MORAWIECKIEGO, MODEL SZWEDZKI, ODPOWIEDZIALNI ZA ZBRODNIE POD SĄD

Wczoraj, w oparciu o Konstytucję, prawo w Rzeczpospolitej najwyższe, nadrzędne nad wszystkimi innymi, wobec nielegalnych, otwarcie antypolskich i antydemokratycznych, totalitarnych sensu stricto działań rządu, o których głośno mówią prawnicy, lekarze, a także Rzecznik Praw Obywatelskich, powstała na Facebooku grupa Polaków „REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWE: ODWOŁANIE WŁADZ RP, PRZEJŚCIE NA MODEL SZWEDZKI”, której celem jest niezwłoczna zmiana zbrodniczego wobec kraju i narodu podejścia do tzw. „pandemii”.

Polacy żądają natychmiastowego przejścia na model szwedzki, gdzie wszystkie firmy działają, gospodarka kwitnie, ludzie normalnie spotykają się, korzystają z komunikacji miejskiej, uczestniczą w życiu publicznym, a liczba zachorowań jest najmniejsza pośród wszystkich państw zachodnich, nie różni się od danych z lat poprzednich. Żądają zaniesienia wszystkich restrykcji niszczących Polskę, odblokowania dewastowanej z premedytacją gospodarki, umożliwienia małym przedsiębiorstwom działania, zarabiania na chleb i płacenia podatków do budżetu, który nawet wg słynnego Planu Morawieckiego w Power Poincie, opracowanego de facto – jak pisał portal Money.pl - przez żydowską firmę konsultingową z Londynu, w ponad 90% jest finansowany prze te właśnie małe i średnie polskie firmy, gdyż korporacje, w tym hipermarkety podatków w Polsce nie płacą. Zatem zablokowanie przedsiębiorczości przez rząd jest sabotażem wymierzonym w Polskę i Polaków.

Wszystko w Szwecji działa

Ponadto w grupie przygotowywany jest projekt zmiany modelu politycznego funkcjonującego w Polsce, z pozornej demokracj Okrągłego Stołu, tzw. parlamentarnej, opartej na partyjniackich koteriach rozdzierających sukno Rzeczpospolitej do siebie, bez żadnego względu na dobro Polski, wyłącznie dla partykularnego zysku i dla kariery, motywowanych najniższymi pobudkami oraz na listach partyjnych kandydatów na posłów, , egoistycznych, wykluczających proces demokratyczny, na model demokracji bezpośredniej, opartej na starych, sprawdzonych wzorcach, gwarantujących Polakom autentyczny wpływ na proces demokratyczny oraz na to, co się w Polsce dzieje.

W oświadczeniu Grupy czytamy:

„W związku z nadużywaniem władzy przeciw Polakom pod pretekstem „pandemii” przez rząd RP Mateusza Morawieckiego, przy czynnym współudziale prezydenta oraz Posłów na Sejm RP, zgodnie z Konstytucją RP Art. 125 Referendum Ogólnokrajowe, wzywamy Sejm oraz prezydenta RP do niezwłocznego zwołania Referendum Krajowego, alby represjonowani przez rząd oraz aparat ucisku Polacy, więzieni oraz pozbawiani praw obywatelskich wypowiedzieli się w sposób demokratyczny, czy życzą sobie kontynuacji działań totalitarnych rządu Morawieckiego, sabotażowych wobec gospodarki oraz narodu polskiego, inwigilacji, dewastacji prywatnych przedsiębiorstw i miejsc pracy, bezprawnych łapanek i aresztowań, absurdalnych nakazów, jak chodzenie z własną żoną po chodniku w odległości 2m, albo noszenie maseczek, które wg samego ministra Szumowskiego oraz wielu lekarzy specjalistów w niczym nie pomagają, a wręcz przeciwnie – szkodzą, czy też żądają natychmiastowego wprowadzenia modelu szwedzkiego w kwestii rzekomej pandemii, niezwłocznego odwołania premiera Morawieckiego, jego gabinetu, posłów na Sejm RP i prezydenta RP, jako działających na szkodę Polski, pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej oraz ogłoszenia daty nowych wyborów, na nowych zasadach, uzgodnionych konsensusem społecznym na podstawie propozycji przedstawionych publicznie, pod dyskusję.

Jeśli Sejm nie zechce zebrać się w tej sprawie do końca miesiąca, tj. do dnia 30.04.2020r. oraz zarządzić Referendum Ogólnokrajowe w ciągu 14 dni od tej daty, nie zarządzi Referendum Ogólnokrajowe także prezydent Rzeczpospolitej za zgodą Senatu, wówczas, zgodnie z Art. 4 Konstytucji RP Formy Sprawowania Władzy, mówiącym w punkcie 1. iż władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu, a w punkcie 2. iż Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio, Rada uczestników inicjatywy Referendum Ogólnokrajowego będzie miała prawo do zarządzenia tego Referendum samodzielnie, w ramach punktu 2. Art. 4 Konstytucji RP.”

Napięcie społeczne „za tę dłoń podniesioną nad Polską”, jak pisał Władysław Broniewski, rośnie w tempie geometrycznym.  Oby nie skończyło się tak, jak w postuluje Broniewski. W dniu wczorajszym odbył się w Warszawie kolejny Strajk Przedsiębiorców, których firmy z premedytacją rujnuje rząd. Brak jest oficjalnych danych odnośnie liczebności, ale w poprzednim strajku przed Świętami uczestniczyło od 5 do 10 tysięcy przedsiębiorców, przejeżdżających w protestacyjnej kolumnie przez Warszawę samochodami oklejonymi żądaniami i postulatami, ze względu na restrykcje zakazu zgromadzeń.

Rząd nie zdał egzaminu, musi odejść. Konieczna jest zmiana, ale nie taka, do jakiej prowadzi sterowany przez wrażą finansjerę Morawiecki i jakiej spodziewa się taki sam, koszerny minister finansów,  niejaki Tadeusz Kościński.

W poprzednich artykułach pisaliśmy, że jednym z celów obecnej akcji terrorystycznej pod fałszywą flagą Covid-19(84), poza ziszczeniem kraju, jest usunięcie z obiegu gotówki, aby grupa psychopatycznych złodziei i pasożytów mogła sobie bezkarnie dodawać kolejne zera w komputerach i za te fałszywe pieniądze, „kupować”, ergo: kraść, efekty naszej ciężkiej pracy, jak nieruchomości zbankrutowanych z premedytacją Polaków, żywność, pojazdy, wszelkie towary i usługi, kompletnie wszystko, co jest dostępne na rynku. Naturalnie to „tylko” jeden z efektów wycofania gotówki, na co nie możemy pozwolić, kolejnym jest totalna inwigilacja oraz możliwość unicestwienia każdego człowieka jednym kliknięciem mysz, odcinając do od konta bankowego.

Kościński, kalecząc niemiłosiernie polszczyznę, bełkocze jakimś niezrozumiałym, plemiennym slangiem, niczym jego protoplaści jidysz, który był łamaną niemczyzną, wydał niedawno oświadczanie, w którym twierdzi, że sprzedawcy mogą odmówić przyjęcia gotówki (!), naszego, jedynego konstytucyjnego pieniądza, będącego prawnym środkiem płatniczym w Polsce – co za bezczelność!

Na każdym polskim banknocie stoi jak byk napisane, że „BANKNOTY EMITOWANE PRZEZ NARODOWY BANK POLSKI SĄ PRAWNYM ŚRODKIEM PŁATNICZYM W POLSCE”.

Tego zagranicznego nieuka, jak i cały rząd powinien ścigać prokurator. Pewnie nie doczytał, albo ze swoją mierną znajomością języka polskiego nie zrozumiał, że każdy musi przyjąć gotówkę w rozliczeniach, chce, czy nie chce, bo tak mówi prawo najwyższe i żadne, pokrętne rabiniczne komentarze do przepisów niższego rzędu nie mają tu zastosowania.

W opisie grupy zamieszczony został następujący tekst:

„Grupa powstała w odpowiedzi na destrukcyjne dla Polski działania rządu Mateusza Morawieckiego, posłów na Sejm oraz prezydenta Andrzeja Dudy, którzy nie cofnęli się przed terrorem państwowym skierowanym przeciwko Polakom pod pretekstem fałszywej pandemii covid-19(84), a że jest fałszywa wiemy już wszyscy zarówno z oficjalnych danych, publikowanych przez instytucje poszczególnych państw, w tym Włoch i Niemiec, z których wynika, iż histeria medialna wspomagająca autorytarne regulacje jest oparta na zwykłych przeinaczeniach, kłamstwach i fałszerstwach, jak i z opinii największych autorytetów świata medycznego, renomowanych pneumologów, wirusologów, epidemiologów, jak dr Wolfgang Wodarg z Niemiec, prof. Klaus Püschel z Niemiec, dr Shiva Ayyadurai z USA, dr Judy Mikovits z USA, dr. Stefano Montanari z Włoch, dr Jerzy Jaśkowski z Polski oraz wielu innych lekarzy z całego świata.

Wiemy to także z praktyki, z postawy Szwecji, która nie dała się otumanić totalitarnej propagandzie i Szwedzi prowadzą normalne życie, pracują, uczą się, spotykają w pubach i restauracjach, wszystko działa, nic się nie dzieje, a statystyki zachorowań oraz umieralności nie różnią się tam od zeszłorocznych.

Wiedzą o tym także Morawiecki z Dudą, jednak mimo to, w dalszym ciągu autoryzują działania totalitarne wobec Polaków oraz destrukcyjne wobec naszych przedsiębiorstw i miejsc pracy. Wprowadzają obostrzenia, których nie powstydziliby się Lenin z Hitlerem. Szydzą z Polaków i plują nam w twarz restrykcjami tak absurdalnymi, jak zakaz wejścia do lasu, parku, czy konieczność chodzenia po chodniku w odległości 2 m od własnej żony, własnego męża, pod karami, jakich nie ma nigdzie na Zachodzie. Zamknęli nas w gigantycznym obozie koncentracyjnym własnych mieszkań, gdzie tracimy odporność i umieramy ze stresu. Aresztują nas i trzymają w odosobnieniu, na „kwarantannie”, pozbawiając środków do życia. Zamknęli nam kościoły. Zakażają nas w szpitalach, gdyż wg oficjalnych danych 40% zakażeń właśnie tam powstaje. Każą nam nosić maseczki, które nie chronią przed wirusami, co potwierdził publicznie nieszczęsny minister prof. (!) Szumowski i otwarcie nam szkodzą, co udowodnił publicznie wirusolog, prof. Włodzimierz Gut. Podłączają nas do respiratorów, które w tym przypadku nas zabijają i jak pisze mainstreamowy Business Insider powołując się na mainstreamową, amerykańską agencję Associated Press, 80% pacjentów podłączonych pod respiratory mechaniczne musi umrzeć. Dlatego lekarze amerykańscy masowo żądają ograniczenia stosowania respiratorów w przypadku covi-19(84)

Nie ma zgody na działania antypolskie, na totalitarne restrykcje, na katowanie oraz mordowanie społeczeństwa i zabijanie Polski. Zgodnie z Konstytucją żądamy Referendum Ogólnokrajowego!”

Porównanie zachorowań w Szwecj (niebieska linia), gdzie nie ma restrykcji i w UK, gdzie są.

Pozostaje nam poprzeć inicjatywę Grupy i zachęcić Polaków do uczestnictwa w tym, jakże słusznym dla Polaki projekcie.

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: