No icon

Polska

CZY UBECKI (?) KLOWN ZOSTAŁ POSTAWIONY NA CZELE POLSKICH PRACODAWCÓW?

Dziś polskim przedsiębiorcom cynicznie eksterminowanym przez antypolski rząd,  Szumowskiego-Mengele, Pinkasa, Kaczyńskiego i s-kę chciałby przewodzić zwykły błazen odziany adekwatnie do cyrku, w jakim występuje pośród publiczności ogłupionych przedsiębiorców, niejaki Paweł Tanajno.
 
A w jakiej branży jest pan przedsiębiorcą, jeśli wolno dopytać? – zwraca się do Tanajno redaktor z internetowej „magnes tv”.

W Wikipedii o Tanajno czytamy: „w latach 1995–2004 prowadził sieć sklepów komputerowych Sferis”, a więc skończył swoją działalność 16 lat temu.

Odpowiadając po dłuższej chwili kluczenia na ponownie zadane pytanie Tanajno powiada, że w latach 90. powstała sieć sklepów pod marką PTR (w 95r. miał 20 lat) , znanych później jako Sferis, „potem miałem chwilę takiej przerwy, znaczy, skoncentrowałem się na rodzinie […] „ no i wróciłem do takiego biznesu, który, no, sprawia, że mam zajęcie, tak?” – odpowiada Tanajno.

Z Wikipedii dowiadujemy się również, iż p. Tanajno od lat jest  ogarnięty wyjątkowym dążeniem do ulokowania się gdzieś w sferach władzy, o czym jego świadczy przynależność do kolejnych, skrajnie różnych partii politycznych. Był w PO, w Ruchu Palikota, w partii Demokracja Bezpośrednia, z ramienia której startował w wyborach na prezydenta w 2015r. (zajął ostatni miejsce). Startował w wyborach do Sejmu 2015 z listy partii Kukiz, a także do Parlamentu Europejskiego, ubiegał się o prezydenturę Warszawy, kandydował do rady miasta, zatem jest mu kompletnie wszystko jedno z kim, byle do władzy.

Rosnące ostatnio napięcie społeczne pośród rujnowanych z premedytacją przez rząd Morawieckiego przedsiębiorców, pod pretekstem fałszywej pandemii covid-19(84), wymagało kanalizacji niezadowolenia, żeby nie eksplodowało prosto w zakłamaną twarz aktualnej władzy. U progu wytrzymałości, już na samej krawędzi powstała na Facebooku grupa Strajk Przedsiębiorców, którą administruje Paweł Tanajno. Błyskawicznie zyskała niemal 200 tys. członków, co pokazuje skalę problemu dla otwartych zdrajców jak Morawicki i s-ka, posługujących się dziś zwykłym, bolszewickim terrorem wobec społeczeństwa oraz goebbelsowską propagandą ze szczekaczek mainstreamu. 

Przedsiębiorcy zwiedzeni populizmem p. Tanajno na początku uwierzyli, że grupa rzeczywiście reprezentuje ich interesy. W kilka dni bardzo sprawnie, jakby przez „specjalistów od śpiewu i mas” został zorganizowany strajk przedsiębiorców, polegający na przejeździe samochodami przez Warszawę, w którym miało ponoć uczestniczyć 5000 samochodów. Później p. Tanajno podbił tę liczbę na Facebooku twierdząc, że było 10000 samochodów, co miało zapewne utwierdzić członków rosnącej wciąż liczebnie grupy Strajk Przedsiębiorców w mylnym przekonaniu, że sukces jest już bliski, wszystko zaraz wróci do normalności, potrzeba tylko trochę czasu, niewiele.  Ludzie dali się nabrać i czekali, napięcie spadło, ubecki cel  został osiągnięty.

Jednak kolejny protest w Warszawie był już kompletną klapą. Zgromadził jedynie grupkę kilkudziesięciu osób. Zastraszeni przez reżim ludzie obawiali się prawdopodobnie represji i bali się wystąpić w proteście.  Zaczęli się również orientować, że coś tu jest nie tak. Wielu przedsiębiorców, którzy dołączyli do grupy Strajk Przedsiębiorców po zamieszczeniu swojego pierwszego, merytorycznego postu zostało przez p. Tanajno usuniętych wraz z ich postami w ten sposób, że nawet grupa już się im nie wyświetla.  Pojawiły się skargi na innych grupach, wówczas okazało się, że to standard, takich przedsiębiorców jest bardzo wielu.

Aby próbować dołączyć do grupy Strajk Przedsiębiorców, trzeba podać swoje dane wraz z NIP-em, żeby ubecja aresztująca buntowników pod pozorem Covid-19(84) miała ułatwione zadanie.

Formularz rejestracyjny do grupy Strajk Przedsiębiorców

Dodatkowe wątpliwości budzą postulaty wyrażane na grupie przez p. Tanajno w imieniu przedsiębiorców, które prowadzą ich w ślepą uliczkę, analogicznie, jak to miało miejsce podczas ubeckiej pacyfikacji potencjalnie 3 milionów okradanych wciąż „frankowiczów” jednoczących się pod auspicjami stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu (SBB). Machina ubecka zadziałała wówczas tak sprawnie, że wielu spośród „frankowiczów” do dziś dałoby sobie obciąć rękę za to, że SBB działało i wciąż działa prawidłowo we wspólnym interesie i nie przekona ich nawet Pismo Święta, które mówi: „Po owocach ich poznacie”, a owoce są takie, że przez pięć lat działalności SBB nie udało się zrobić kompletnie nic istotnego, cała energia okradanych ludzi, cała para była precyzyjnie kierowana w gwizdek, a „frankowicze”, którzy zgłaszali zastrzeżenia oraz proponowali merytoryczne rozwiązania zostali zablokowani i usunięci z komunikującej się Facebooku  społeczności, dokładnie tak samo, jak to ma miejsce obecnie w przypadku grupy Strajk Przedsiębiorców.
 
Zamiast żądać natychmiastowego odblokowania gospodarki oraz zniesienia faszystowskich restrykcji i postulować powszechne referendum obywatelskie nie zważając na zbyteczne w tej sytuacji zezwolenie rządu, Sejmu, czy prezydenta,  w którym ten rząd wraz z posłami zostaną zniesieni, a winni gigantycznych, wielowymiarowych strat oraz przestępstw przeciwko obywatelom ukarani, co legalnie umożliwia Konstytucja ( i jest już taka inicjatywa obywatelska ), Paweł Tanajno kieruje Strajk Przedsiębiorców w stronę absurdalnych roszczeń, postulując, aby rząd dał im pieniądze, płacił jałmużnę. Abstrahując od szkodliwości takiej odbierającej godność przedsiębiorcom postawy,  to skąd miałby rząd te pieniądze wziąć? Przecież ma ich tylko tyle, ile ukradnie przedsiębiorcom w podatkach i karach oraz ile pożyczy od plemiennej międzynarodówki lichwiarskiej, obciążając przedsiębiorcom, bo to oni płacą w Polsce podatki, wszystkimi kosztami. Zatem „rozwiązanie”, które forsuje p. Tanajno de facto oznacza, że przedsiębiorcy mają sami sobie zapłacić za poniesione szkody.  

Tylko kasa...

Ostatnio p. Tanajno bezceremonialnie przekształcił spacyfikowaną już grupę w otwartą trampolinę do wyborów prezydenckich 2020 Ogłosił, że tylko on, jako prezydent może dokonać wielką zmianę, choć w Polsce prezydent nie może kompletnie nic, pilnuje żyrandola, nawet jego veto może odrzucić Sejm, to wyłącznie napuszona hetka pętelka, jak pisał w lepszej sprawie Sted: „nikt, byle kto”.  Tanajno wzywa, aby przedsiębiorcy na niego głosowali, łudząc się idiotycznym mirażem, a wszystkie wpisy odbiegające od pacyfikacyjnego programu usuwa wraz z autorami. Wyjątkowo bezczelnie przedstawia się publicznie jako kandydat przedsiębiorców oraz ich reprezentant, czego wielu z nich sobie nie życzy, jednak nie mają jak na grupie zaprotestować. Kilka dni temu  Paweł Tanajno ogłosił, że postów jest tak wiele, iż w ogóle nie będą publikowane, gdyż nie ma kto ich zatwierdzać, dlatego wielu z tych, którzy zabrali głos, a nie doczekali się publikacji sądzi, że to kwestia braku mocy przerobowych, a nie ubecka ustawka.
 

Post instruktażowy Pawła Tanajno

Po wysłuchaniu przytoczonego na wstępie wywiadu sprawdziliśmy aktywność p.Tanajno w KRS i okazuje się, że jest członkiem zarządu fundacji „Nie Troszczcie Się”, która nie ma swojej strony internetowej, ani profilu na Facebooku. Fundacja jest powiązana z trzema spółkami z o. o. , w których zasiada Tanajno oraz jego rodzina, każda o minimalnym kapitale 5000 PLN.

Powiązania Fundacji Nie Troszcie Się

NETWIT.PL podobnie jak fundacja nie ma swojej strony internetowej, ani profilu na Facebooku, co w przypadku spółki z o. o. jest rzeczą dość dziwną. 

IAM4U.PL ma stronę internetową, z której dowiadujemy się, że świadczy usługi internetowe… szkalowania konkurencji, jak na obrazku niżej.

Firma Tanajno zajmuje się czarnym PR

Trzecia spółka to PAWEŁ TANAJNO AGNIESZKA PABICH-TANAJNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, o której w Internecie nie ma informacji, ponad te rejestrowe.

Pierwsza firma p. Tanajno, ta ze wstępu, od sklepów, o której wspominał w kontekście sieci Sferis, z którą biznesowo nie miał nic wspólnego, została sprzedana firmie Action będącej dziś spółką akcyjną.  To bardzo interesujący projekt, o którym na stronie Action S.A. czytamy pod zakładką „o nas”: 

„Nagrodę w pierwszej kategorii zdobył dystrybutor z Polski – firma Action S.A., osiągając najwyższy wynik w Regionie Europy i Izraela.”

Czy p. Tanajno jest powiązany z Izraelem nie wiemy, dlatego trudno orzec, czy w istocie reprezentuje Mossad bezpośrednio, czy pośrednio, ale jego otwarte poparcie dla kandydata służb specjalnych Szymona Hołowni jest dość mocną przesłanką w kwestii, jacy szatnani p. Tanajno sterują i kto grupą Strajk Przedsiębiorców w istocie zarządza.

Czy inicjatywa strajku przedsiębiorców jest zbyteczna? W żadnym razie, wręcz przeciwnie - jest konieczna, ale w takiej formie, która przyniesie pożadany, pozytywny skutek, a nie będzie jedynie zwodziła dobijanych z premedytacją Polaków prowadzących działalność gospodarczą, o czym mówią w swoich licznych postach na grupie:

Kilka postów z grupy

Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że jednym z celów tego marionetkowego rządu, realizującego program globalnej, acz wciąż plemiennej w zarządzie żydomasonerii, jest całkowita likwidacja klasy średniej i  pozostawienie także w Polsce, a może szczególnie w Polsce, jedynie dwóch warstw społecznych: pracowników korporacji, jako neoliberalnej odmiany homosovieticus 2.0  tyrających w sowieckich, ergo: żydowskich korporacyjnych kołchozach,  oraz właścicieli korporacji, będących współczesną rasą panów. 

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: