No icon

Polska

GRZEGORZ BRAUN W WYWIADZIE DLA WREALU24: NAWET HITLEROWCOM NIE PRZYSZŁO TO DO GŁOWY. WKRÓTCE WYŻSZY POZIOM ZAMORDYZMU

Przedsiębiorczość to jest koło zamachowe żywotności narodu i egzystencji państwa. I jeżeli ktoś szalony, albo niegodziwy, wariat albo zbrodniarz, zamyka naród pod kloszem, bierze naród za twarz, uruchamia kampanię propagandową, której celem jest sianie paniki i atomizacja społeczeństwa i przy tym wszystkim zamyka jeszcze gospodarkę, zamyka komunikację, zmyka życie publiczne, no to to się nie może dobrze skończyć. Tosię musi skończyć i właśnie już przybiera rozmiary katastrofy społeczno-gospodarczej. Szanowni Państwo, zastanówmy się, czy my znamy takich ludzi, czy mamy w rodzinie takich ludzi, którzy mogą pozwolić sobie na to, żeby nie wstać rano i nie pójść do jakiejś roboty, a jak jej nie mają, to żeby się nerwowo za robotą nie rozglądać. No nie. Więc jeżeli się cały naród wyłączy, jeżeli się całemu narodowi powie, że ma siedzieć w kwarantannie i czekać na zasiłki, czekać na jakieś rekompensaty, które władza hojną ręką jak zwykle nie ze swojej kieszeni rozdaje i obiecuje, inna rzecz do kogo tam dotrą ostatecznie te jakieś subwencje, no to to jest proszenie się o katastrofę.

I kiedy widzę premiera Rzeczpospolitej Polskiej, który z uśmiechem mówi, że i jako dobrą nowinę ogłasza, że rząd nie zawaha się zwiększać długu publicznego, to to jest albo statek szaleńców, albo to jest ekipa zbrodniarzy” – Mówi poseł Grzegorz Braun.

Czy czeka nas ustrój totalitarny – pyta dziennikarz.

Już nie czeka, już tutaj się zainstalował, już się ukonstytuował. Zwróćcie Państwo uwagę na to, że ta władza dokonała sztuki, której nie dokonała i nawet nie próbowała dokonać żadna wcześniej władza zaborcza, okupacyjna, kolaborancka, żadna z tych władz, ani Moskalom, ani Prusakom, Austriakom, ani sowietom, ani hitlerowcom, ani PRL-owskim sowieciarzom, nawet do głowy nie przychodziło, żeby ludziom powiedzieć, że mają nie chodzić do kościoła, że mają się nie spotykać, po domach nawet, w rodzinach, że mają nie chodzić do roboty. No więc, jeżeli realizowany jest ten nieprzytomny scenariusz, a realizują go ludzie, których ja o szaleństwo nie posądzam, no to jaka jest w tym racjonalność? Racjonalność jest właśnie taka, że naród ma być tresowany, a służby, policyjno – wojskowe mają być trenowane do następnego etapu. I ten następny etap to musi być jakiś wyższy poziom zamordyzmu. Widzimy, że to jest zamordyzm na wyższym poziomie, bo to jest zamordyzm elektroniczny. To jest elektroniczny pastuch, elektroniczna obroża, zakładana Polakom, to są te ustawy procedowane pod pretekstem walki z koronawirusem, to są te aplikacje na razie proponowane narodowi a obowiązkowe tylko i aż dla tych , którzy zostaną nominowani na nosicieli koronawirusa, ale to jest dopiero początekl. W ostatnich dniach, w ostatnim tygodniu, była puszczona przez Sejm, który nota bene jest kompletną fasadą, dekoracją, jest wydmuszką, prawda, to jest tam napisane w różnych aktach prawnych z Konstytucją na czele, że to jest władza ustawodawcza, ale Państwo oczywiście już w te bajki nie wierzycie i rozumiecie, że Sejm w ogóle nie ma niczego do powiedzenia w tych sprawach, tylko jedzie podajnik, pas transmisyjny i większość parlamentarna głosuje, myślę że w większości, nawet i tej większości, dalece nie wszyscy czytają te ustawy, które przechodzą […] - odpowiada p. Poseł.

W świetle tego, co mówi p. poseł Grzegorz Braun jasnym jest, że jedyną realną opcją zmiany sytuacji w Polsce na lepszą, jest Referendum Ogólnokrajowe odsuwające obecny rząd od władzy oraz zmieniające system polityczny tak, aby to obywatele w demokracji oddolnej stanowili prawo, a także stanowili nadzór nad działaniami posłów i rządu. Jest taka inicjatywa: https://www.facebook.com/groups/658349141377958/

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: