No icon

Polska

BOJKOT WYBORÓW PREZYDENCKICH 2020 TO NASZ ZBIOROWY OBOWIĄZEK

Nikt będący przy zdrowych zmysłach nie może wziąć udziału w kolejnej parodii wyborów w Polsce, tym razem prezydenckich, które nie dość, że tradycyjnie sfałszowane, to będą całkowicie nielegalne, a ich celem jest propagandowa legitymizacja wrogich Polsce oraz Polakom rządów neoliberalnej żydokomuny, która na skutek dyspozycji własnych zwierzchników poprzez struktury masonerii ma powołać na urząd prezydenta nie szabesgoja Dudę, sterowanego przez swoją Esterkę, obarczonego żydowskim potomstwem dla szantażu emocjonalnego, a 100-procentoweg żyda Rafała Trzaskowskiego – Ferstera, z matki Arens, dziedziczącego jej DNA, co pozwoli na zmilitaryzowanie kraju, dokończenie dzieła grabieży, kompletne zrujnowanie wątłej klasy średniej oraz doprowadzenie do kolejnego, rychłego już rozbioru Rzeczpospolitej.

I niech nikt nie sądzi, że mając kilka groszy przy duszy będzie bezpieczny w swoim domu, czy mieszkaniu własnościowym, że ucierpią najbiedniejsi, a jego chata z kraja – zabiorą wam wszystko, razem z wolnością, gdyż stanowicie zagrożenie dla „Nowej Rzeczywistości”, dla przyszłego, oficjalnego już żydowskiego okupanta: ograbią was i wymordują tak, jak wymordowali waszych ojców w Katyniu, wasze ciała z dziurawymi potylicami wrzucą do dołów z wapnem, tak jak wrzucali ciała waszych przodków do masowych grobów po wojnie, za pierwszej żydokomuny w trakcie ponad dziesięciolecia brutalnego, czerwonego terroru. Zamkną was w obozach koncentracyjnych, tak jak zamykali w tamtym czasie waszych przodków, a ci, którzy przeżyją, bo ktoś na żydostwo będzie musiał pracować, zapomną, że są Polakami, tak jak zapomnieli o tym wasi ojcowie po czerwonym terrorze i bali się powiedzieć własnym dzieciom, że są potomkami szlachty, gdyż to równało się wyrokowi, bezrobociu, zsyłce, więzieniu, albo śmierci. A wasze dzieci i wnuku będą tresowali tak, jak w tym przedszkolu we Wrocławiu wizytowanym przez niejakiego Sutryka.

To są – jak pisał Tuwim, a znał ich jak zły szekiel – chorzy obłąkańcy. Kłamcy, psychopaci i mordercy, zawsze nimi byli.

Każdy, kto weźmie udział w tym antypolskim cyrku pseudowyborczym, będzie odpowiedzialny za kolejne zniewolenie oraz martyrologię własnych dzieci i całego narodu, na modłę bolszewicką, przez następne 123 lata, albo dłużej, może na zawsze.

Napluli Wam w twarz, ubrali was w maski dla partykularnego zysku z korupcji politycznej oraz finansowej, zabronili Wam wstępu do lasu, na plażę, kazali Wam trzymać się dwa metry od własnej żony, od męża i od dziecka, zamknęli was w więzieniach własnych mieszkań oraz w szpitalach pod pretekstem kwarantanny wykrywając covid-19(84) fałszywymi testami stwierdzającymi chorobę nawet w owocach papai i u kóz. Następnie, widząc waszą bezrefleksyjną uległość posunęli się dalej, powiedzieli Wam, że jesteście chorzy bezobjawowo. Zaakceptowaliście nawet ten nonsens wzięty żywcem z opisywanych przez Aleksandra Sołżenicyna praktyk żydowskich bolszewików w Rosji, którzy u „wrogów ludu” stwierdzali schizofrenię bezobjawową i zamykali ich w więzieniach psychiatrycznych, zwanych psychuszkami.

Zamordowali z premedytacją waszych bliskich podłączając ich do respiratorów, uprzednio faszerując narkotykami dla znieczulenia i pozbawienia świadomości, żeby nie krzyczeli z bólu w trakcie oraz po intubacji; statystycznie 90% podłączonych ro respiratora tego nie przeżyło, bo nie mogli przeżyć, gdyż to było rozmyślne morderstwo, rozrywali im mechanicznie płuca i wszyscy lekarze doskonale o tym wiedzieli oraz wiedzą, jednak wciąż stosują „procedury” i te „procedury” mają uspokoić ich sumienia. Panowie i panie lekarze, którzy uczestniczyliście i uczestniczycie w tym zbrodniczym procederze – jesteście mordercami.

Historia nas poucza empirycznie o tym, co już się wydarzyło, jakie ofiary zostały poniesione i co się może wydarzyć w przyszłości. Każdy, kto tego nie chce przyjąć do wiadomości odpowiada za swoje antypolskie działanie poprzez zaniechanie, godzenie się na zbrodnicze status quo.

Wielu z Was dało się zwieść populizmowi PiS, które płaci wam niewielkie łapówki typu 500 plus zadłużając równocześnie wasze dzieci u lichwiarzy za granicą na 5000 plus. Wielu wciąż ufa PO, jako rzekomej alternatywie dla PiS, co jest kompletnym nonsensem, gdyż obie partie realizują dokładnie ten sam program likwidacji Rzeczpospolitej. Wielu dało się nabrać rządzącej w Polsce żydokomunie, nadzorującej zarówno PiS, jak i PO oraz czerwone pająki, programowo płonną nadzieją w Konfederację, zainscenizowaną od samego początku - od absurdalnych prawyborów w US-mańskim stylu, o czym pisaliśmy już w listopadzie 2019r., aż po jej marny koniec, który nastąpi wkrótce po wyborach prezydenckich.

Otóż, p. Bosak nie zostanie prezydentem, nie ma najmniejszych nawet szans, ponieważ inne są rozkazy, a nawet gdyby został (choć nie zostanie i ze swoim krypto filosemityzmem oraz miłością do pederastów deklarujących, że umyliby mu plecy, nie powinien nim zostać), to nie byłby w stanie kompletnie nic zmienić, może poza żarówką w pilnowanym żyrandolu, gdyż taka jest funkcja prezydenta w Polsce i dobrze to niegdyś ujął emigrant ekonomiczny Tusk. Naturalnie zakładając uprzejmie, że p. Bosak nie jest cynicznym ambicjonerem i małym karierowiczem oraz zdalnie sterowaną wydmuszką, wytresowaną do tańca z ciemnymi gwiazdami polityki przy takiej muzyce, jaką mu zagrają żydowscy klezmerzy.

Skoro już wiemy, że prezydent, nawet najuczciwszy, nie jest w stanie Polsce pomóc, gdyż nie ma takich prerogatyw, to powinniśmy także wiedzieć, że samo ubieganie się o nieosiągalną a priori prezydenturę może Polsce bardzo zaszkodzić i to właśnie dzieje się obecnie za sprawą Konfederacji, która jest sprytnym pomysłem żydostwa, aby skorumpować i spacyfikować tych, np. p. Grzegorza Brauna, którzy będąc poza Sejmem mogliby stawiać realny opór żydowskiemu reżimowi używając argumentów oraz języka jak dotąd, uzyskując przy tym spore, autentyczne poparcie społeczne. Z pewnością nie byłoby wówczas zgody na fałszywą pandemię covid-19(84), a p. Bosak z Kuleszą i Dziamborem nie paradowaliby przed kamerami jak kretyni w maskach na twarzach, uwiarygadniając partyjniackim „autorytetem” posła całą tę bezczelną hucpę. Nie dałoby się zamknąć Polaków w domach i zrujnować polskiej gospodarki. Nikt nie odważyłby się powiedzieć, że Polacy nie mają wstępu do lasu, a jak się nie dostosują, to dostaną 30 tysięcy kary. Nie dałoby się oddać polskiej miedzi w obce ręce głosami Konfederacji. Nie byłaby możliwa realizacja projektu ”wyszczepienia” Polaków, który rząd już zaaprobował w zeszły piątek w Brukseli za pośrednictwem zbrodniarza i psychopaty Szumowskiego, który brał tam udział w spotkaniu ministrów zdrowia UE w sprawie zakupu 400 milionów (!) szczepionek w żydowskiej firmie AstraZeneca ulokowanej w UK, żeby ominąć kilkuletnią procedurę testowania leków obowiązującą w USA oraz UE.

Cały ten paraprezydencki teatr absurdu zmusza kilkaset już tysięcy sympatyków Konfederacji, porządnych Polaków, do irracjonalnego, czysto emocjonalnego udziału w quasi-wyborach, które i tak zostaną sfałszowane, ponieważ decyzje co do osoby prezydenta zapadają zupełnie gdzie indziej, w Polsce proces demokratyczny jest iluzją, w ogóle nie istnieje i nigdy od wojny nie istniał. Tym samym, poprzez uczestnictwo w tym pozbawionym jakości przedstawieniu Konfederacja, a także jej działający w dobrych intencjach zwolennicy, autoryzują zamordystyczne status quo i przyczyniają się do spustoszeń wywołanych „pandemią”, a także do realizacji planów tych, przeciw którym – jak mniemają – występują, nie pojmując, że ich występy w Sejmie to zwykła tragigroteska naiwniaków wprowadzonych z premedytacją w błąd, bez merytorycznego znaczenia.

Wprasowanie Konfederacji w sejmowe fotele to arcyszczwany myk, eliminujący całkowicie opozycję, albowiem, jeśli wpadniesz między wrony… i tak właśnie Konfederacja kracze, np. uznając nadrzędność regulaminu Sejmu nad zapisami Konstytucji, bo wszyscy tak zawsze robili, czy zmierzając do nieetycznych targów politycznych, ponieważ wg doktryny różnych guru tzw. prawicy, jak nieszczęsny p. Korwin-Mikke o umysłowości zwykłej krowy, która nigdy nie zmienia poglądów tak samo jak on, czy skądinąd lubiany red. Stanisław Michalkiewicz, sprzedać owszem się można, ale nie za frajer, coś z tego trzeba mieć, coś utargować, coś zyskać, jakiś geszeft zrealizować, wówczas można być sprzedajną prostytutką, czyli zwykłą kurwą, bo dlaczegóż by nie? Pecunia non olet.

Jak pisał Cyprian Kamil Norwid: „Naród, który się oburza ma prawo do istnienia, ale biada temu, który gnije w milczeniu”.

Jeśli weźmiecie udział w tych pseudowyborach, ukręcicie stryczek na szyje własnych dzieci. A to nie one są winne i to nie powinny na nim zawisnąć.

Przystąpcie do projektu Referendum Obywatelskiego i wspólnie zmieńmy system polityczny w Polsce preferujący dotąd tyranię kleptokratycznej patokracji na system prawdziwie demokratyczny. Albo odbierzecie to, na co zasłużyliście przez własne zaniechanie.

 

Aktualizacja 13 lica 2020

CZY DUDA ZOBOWIĄZAŁ SIĘ W USA, ŻE NAM WŁASNORĘCZNIE PODERŻNIE GARDŁA ?

Nastąpiła rzecz niesłychana i kompletnie niespodziewana, logicznie niewytłumaczalna; oto pomimo akceptacji Ferstera-Trzaskowskiego przez Bildelbergów, pomimo rasowego rodowodu oraz ekspresowego napompowania niecnoty od zera, do bohatera, wizyta Dudy w USraelu w ostatniej chwili zmieniła wszystko. Co zrobił? Do czego musiał się zobowiązać, żeby "wygrać" te "wybory", skoro już przegrał?

Wkrótce się przekonamy, a wówczas będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Co jednak najgorsze, to odbierająca nadzieję, bezmyślna radość najpoważniejszych wydawałoby się komentatorów "prawicy" z tego, że - jak mawiają w amerykańskiej Nowej Jerozolimie - wygrał "nasz skurwysyn", podobnie jak my machający biało-czerwoną flagą do publiczności, można odtrąbić sukces. I to nieważne, że ten "skurwysyn" jest w pełni podporządkowany żydostwu, że autoryzował państwowy atak terrorystyczny na Polaków, zrujnowanie tysięcy polskich firm i złapanie za mordę polskiego społeczeństwa włącznie z morderstwami respiratorami, aresztami "kwarantanną" i "prawami" typu zakaz wchodzenia do lasów, nieważne, że jest zwykłym oszustem już od zeszłej kampanii prezydenckiej, kiedy obiecał publicznie ustawę dla okradanych "frankowiczów" , a dla Polski przede wszystkim, nieważne, iż otwarcie kolaboruje z wrogiem, nie zgłasza inicjatyw mających na celu unieważnienie antypolskich ustaw, etc. Wszystko to betka.

Ważne jest, że nie wygrał "ich skurwysyn".

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: