No icon

Polska

LIST OTWARTY DO POLITYKÓW ORAZ WYBORCÓW KONFEDERACJI - PRZYSTĄPCIE DO REFERENDUM OGÓLNOKRAJOWEGO

Motto: „A mówiłem: nie pijcie przed weselem, a prosiłem przynajmniej nie za wiele, wszyscy schlaliście mordy, macie więc teraz kobrę, macie kobrę w niedzielę w kościele...”

Opadł kurz i ustępują emocje, czas na kilka słów bolesnej prawdy oraz działania naprawcze dla dobra Polski, które wciąż jeszcze są możliwe, aczkolwiek czasu pozostało niewiele.

Przegraliście z kretesem panowie, nic nie znaczycie w polityce, nie macie żadnej mocy sprawczej, pomijając już fakt, że jako posłowie nie korzystacie z przysługującego wam prawa do składania inicjatyw ustawodawczych w celach choćby informacyjnych dla społeczeństwa, czy pokrzepienia serc, gdyż daliście sobie wmówić, że regulamin sejmowy stoi w hierarchii prawa wyżej, nad Konstytucją i że rozporządzenie jakiegoś skorumpowanego ministra-psychopaty wprowadzające terroryzm polityczny w Polsce na modłę bolszewicką, jest ważniejsze od ustawy. Wszyscy Polacy przegrali przez was, wszyscy, którzy łączyli z wami, Konfederacją, nadzieje. Sam na was głosowałem, spodziewając się realizmu oraz działań, które umożliwia wam obecność w Sejmie. Zawiedliście. Skapitulowaliście, daliście się skorumpować mirażem przyszłych korzyści i wbrew oczekiwaniom waszych wyborców dołączyliście do chóru propagandy, przywdziewając pokornie niewolnicze maski na twarze i mordy w kubeł, ani mru mru o fałszywej pandemii, przeciwnie, w newralgicznym czasie długo utwierdzaliście społeczeństwo w cynicznym kłamstwie, co pozwoliło powszechnie znanym motorom tej zbrodni przeciwko ludzkości na nieskrępowane działanie, de facto z waszym poparciem. To tak, jakbyście poparli Hitlera, albo Berię z Kaganowiczem, przeładowujących rewolwery, aby waszym przodkom strzelali w tył głowy w Katyniu.

Bosak z kolegami w maskach

Lecz nie mogło być inaczej, musieliście przegrać i dobrze, że tak się stało, nie możecie już mieć żadnych złudzeń, wasi wyborcy także, p. Bosak prezydentem nie będzie, a Konfederacja z 11-stoma posłami, zakładając nawet dobrą wolę oraz rozsądek wszystkich spośród was, co wcale nie jest pewne, nic w Sejmie nie znaczy, stanowi polityczny margines, nic nie może, jest całkowicie  impotentna.

Ci z was, którzy działali w dobrej wierze i ze szlachetnych pobudek, popełnili błąd w założeniu, które nie ma żadnych racjonalnych podstaw, jest zwykłym chciejstwem oraz kompletną abstrakcją, albowiem wynik "wyborów prezydenckich" został ustalony na długo przed tym całym cyrkiem dla ciemnego ludu, w którym nawet tak trzeźwy dotąd komentator jak p. Braun odgrywa nieświadomie swą żałosną rolę z neoubeckiego scenariusza. Pytam was: Skoro od wojny nie było w Polsce wolnych wyborów i wszystkie zostały sfałszowane, to dlaczego miałyby się zdarzyć tym razem, z jakiej przyczyny? Z sympatii dla p. Bosaka? Przecież nie istnieje żaden proces kontrolny umożliwiający badanie prawidłowości wyborów, zatem animatorzy sceny politycznej, owszem - sceny, a wy jesteście na niej jedynie marnie opłacanymi naszymi pieniędzmi aktorami, mogą ogłosić zwycięzcą, kogo tylko i co zechcą, nawet tę kozę z Covid-19(84) i ciemny lud to kupi, kiedy w mainstreamie podadzą, że to koza biało-czerwona, że da im ocean mleka, 600 +, albo 650 plus 50 ekstra, z ich własnego zadłużenia, z ich krwawicy. To nie wina ludu, tylko programowo patologicznego systemu edukacji.

Przystępując do tej hucpy sensu stricto nie zadbaliście o nadzór społeczny nad procesem wyborczym mimo tak bezczelnej lekcji, jak wybory samorządowe roku 2014, a jeśli nie byliście w stanie go zapewnić, to dlaczego wzięliście udział w przedstawieniu? Czy osiągnęliście sukces, jak buńczucznie teraz twierdzicie? Żaden. To obce służby rządzące w Polsce wprowadziły was na kompletnie niegroźną, impotentną kanapę Sejmową, wystawiły was na – jak pisał Jan Sztaudynger – „największe z upokorzeń”, a p. Bosaka wysforowały na rzekomego kandydata na kandydata wyłącznie po to, aby zneutralizować ewentualną opozycję w Polsce, odebrać wam spontaniczność, skazić was nic nieznaczącymi targami o pietruszkę w Sejmie, dla których zaprzedajecie własne sumienia oraz przyzwoitość i wykorzystać was do przeprowadzenia kryminalnych ustaw typu ta z polską miedzią.

Mogliście pełnić pożyteczną rolę prawdziwej opozycji, być może nie doszło by wówczas do brutalnego ataku terrorystycznego na Polaków fałszywą "pandemią", mogliście zainicjować i wesprzeć opór społeczny przeciwko antypolskim działaniom rządu, ale pycha i ambicjonerstwo odebrały wam rozum oraz trzeźwość osądu rzeczywistości. Opamiętajcie się, bo w następnych "wyborach" dadzą wam 1% tak, jak Bolkowi Wałęsie, albo jeszcze mniej.

Upoiliście się nonsensem, irracjonalną nadzieją na wygraną p. Bosaka, która nie mogła się zdarzyć, zmarnowaliście czas i pieniądze podatników, daliście się oszukać absurdem (ustawionych p. Dziambor) prawyborów oraz sprowokować do rozgrywki z szulerami, którzy zawsze grają znaczonymi kartami, a priori skazanej na porażkę, przez co staliście się współuczestnikami tragedii naszego kraju spowodowanej brutalnym atakiem terrorystycznym pod pretekstem lewej „pandemii” na Rzeczpospolitą, na Polaków, zleconym do wykonania bezpośrednim sprawcom: Szumowskiemu, Dudzie, Morawieckiemu, Szumilewicz, Pinkasowi i s-ce, a także syjonistycznemu de facto w większości Sejmowi. Możecie sobie pogratulować, to również dzięki wam, a może głownie przez was, przez wasze chciejstwo, głupotę/naiwność, ambicję i zaniechanie w Polsce zbankrutowały tysiące firm, a naród został wzięty za mordę.

Mogliście i wciąż jeszcze możecie konsolidować społeczeństwo, wzywać do oporu i nieposłuszeństwa obywatelskiego, powiedzieć: non possumus, ale nie zrobiliście i nie robicie tego. Otumanieni domniemaną nobilitacją poselskimi fotelami, apanażami, wpasowani w nowe anzugi, wytresowani przez PR-owców, zaopatrzeni w pieniądze z państwowej kasy oraz pewnie kredyty na nowe fury uwierzyliście we własną nobilitację i kiedy wpadliście między sejmowe wrony, zaczęliście krakać tak samo, autoryzowaliście zamach stanu na Polskę, totalitarny pucz sprzedajnych urzędników zainicjowany za granicą, a poparty przez lokalnych militarystów będących pod kontrolą tych 40 tysięcy szpicli Mossadu, czy innego Shit Betu, o których mówił wam w Sejmie p. dr Nabil Al Malazi.

To się nie mogło udać i nie udało się. Informowano was o tym, ale zatykaliście uszy i zamilczaliście krytykę na śmierć, albo reagowaliście złością, jak ci w synagodze, kiedy św. Szymon mówił im słowa prawdy. Zróbcie w końcu coś sensownego, pożytecznego i perspektywicznego, wezwijcie swoich wyborców oraz wszystkich Polaków do bojkotu II tury „wyborów” i przyłączcie się do Referendum Ogólnokrajowego, albo sami je poprowadźcie. W zgodzie z Konstytucją trzeba zmienić patologiczny system tak, aby nie było możliwe uchwalenie żadnej złej ustawy, to jest wykonalne, jeśli tylko zechcemy i skoncentrujemy się na dobru Polski, zamiast na osobistych ambicjach. Innej możliwości ratowania dziś Polski nie widać, a jeśli ją znacie, to przedstawcie publiczności, tylko nie mówcie, że za trzy lata wygracie, gdyż po pierwsze nie mamy tyle czasu, Polski, w której cokolwiek do powiedzenia mają Polacy już wkrótce nie będzie, a po drugie w przyszłych wyborach dostaniecie 1%, albo 0.5%, jeśli tak zechcą ci, którzy manipulują wyborami od wojny. Zostało niewiele czasu.

Nie chcę nikogo straszyć, jednak jeśli nie zostaną podjęte działania, to z dużym prawdopodobieństwem zaplanowana już "druga fala pandemii" będzie zupełnie inna, niż ta obecna, od jesieni ludzie istotnie będą padali, jak muchy, a trup będzie słał się gęsto po ulicach, szczególnie w znienawidzonej przez żydostwo Polsce, które dąży do kolejnego rozbioru już od 1918r, kiedy wg nich powstać miał  "bękart wersalski". Od dawna chcą zająć tereny na wschód od Wisły, aby zrobić sobie lebensraum, wg starego projektu. Lecz nie od zarazy będzie ten pomór (oby go nie było), a od zwykłego mordu, od zatrutej wody, żywności w obcych hipermarketach, których właściciel na szczycie jest jeden i  ten sam, od ludobójczych szczepień, z biedy doprowadzonych do ruiny przedsiębiorców i ich pracowników oraz od kuli w łeb dla dysydentów,  wówczas ludzie powiedzą: "a jednak! To prawdziwa zaraza!" Już dziś pojawiają się informacje o kolejnej, "świńskiej grypie" w kontrolowanych przez żydowską finansjerę  Chinach, groźniejszej, niż poprzednia oraz o przypadkach dżumy, tak dżumy. Czy mogą tego dokonać? Czy mogą wymordować miliony ludzi? Oczywiście, że mogą, to "chorzy obłąkańcy", jak pisał Tuwim, a masowe morderstwa to ich ulubione zajęcie. Na przestrzeni zaledwie stulecia sprowokowali wymordowanie 14 milionów ludzi w trakcie I WŚ, od rewolucji wymordowali 70-100 mln ludzi w samej tylko okupowanej przez ich ZSRR Rosji, 50 milionów w Chinach, wymordowali miliony Polaków w trakcie II WŚ i 1,5 miliona po niej, jako żydokomuna, a ich sowieckie ekspozytury od Kambodży, do Bliskiego Wschodu mordują do dnia dzisiejszego.  Niech nikt nie ma wątpliwości, że są zdolni do wymordowania miliardów ludzi na całym świecie, a ich celem jest globalny gułag.

Opamiętajcie się i postąpcie, jak należy.

 

Benedykt Chmielowski, redaktor witryny Nowe Ateny

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: