No icon

Polska

ZAŚWIADCZENIE DLA CIECIA, ODŹWIERNEGO, ORAZ ŻYDÓW: SZUMOWSKIEGO, MORAWIECKIEGO I PINKASA

Nie wiedzieliście, że Szumowski jest żydem? My też, ale sprawdziliśmy i okazuje się, że istotnie, chociaż bardzo trudno dotrzeć do jakichkolwiek informacji na temat jego matki, a to matka stanowi w judaizmie o żydostwie, nikt inny, ojciec nie ma żadnego znaczenia, żeby nie wiadomo jak długą brodę nosił, myckę, chałat, kołpak na głowie, czy tałes, a na czole teflin, wszystko na nic: żyd jest tylko z żydówki. Kropka. Dowiedziała się o tym swego czasu nasza znajoma, która będąc przekonana o swoim żydowskim pochodzeniu ze względu na ojca, po emigracji do Australii zwróciła się do tamtejszego kahału, czy Judenratu o pomoc. Przez kilka dni kahał dokładnie sprawdzał dane w kahale polskim, po czym oznajmił kobiecie, iż żadnej pomocy nie otrzyma, gdyż nie jest żydówką, albowiem jej matka jest Polką…

Z pomocą przyszło nam same żydostwo, które utworzyło specjalną jaczejkę powiązaną z Gazetą Wyborczą pt. „Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych”, dedykowaną do ścigania „antysemityzmu” w sieci. Kiedy pewna prawniczka znająca tajemnice Szumowskich ujawniła publicznie na Facebooku ich żydowskość, została zaatakowana i poszczuta prokuraturą, a swoje wielkie oburzenie opublikowała wówczas rzeczona jaczejka, pisząc w oświadczeniu, że Łukasz Szumowski był prześladowany ze względu na swoje żydowskie pochodzenie. Ups, jak powiadają, z obfitości serca usta mówią, więc choć żydostwo generalnie serc nie posiada, zasada się sprawdziła i tym razem, nieopacznie chlapnęli jęzorami i wieść poszła w świat: Szumowski jest żydem.

To sporo wyjaśnia, dociekaliśmy bowiem niedawno, skąd u Szumowskiego tak patologiczne okrucieństwo wobec Polaków, jakby wyssane z mlekiem matki? Skąd mordowanie naszych rodaków z zimną krwią zaleceniami podłączania ich pod rozrywające płuca respiratory, skąd nakaz noszenie masek, które pozbawiają ludzi tlenu oraz zakażają wirusami, bakteriami i grzybami, powodując ciężkie choroby i bardzo często śmierć, szczególnie pośród osób starszych, z niewydolnością krążenia i chorobami oddechowymi, choć notowane są przypadki zgonów uczniów w szkołach powszechnych. Skąd to sadystyczne oddzielanie starszych rodziców od dzieci i wnuków, skąd tworzenie obozów koncentracyjnych w szkołach, gdzie wdrażane są restrykcje, przy których Korea Północna Kima to raj wolności? Skąd generalnie separowanie ludzi, bliźniech, wzajemnie od siebie?

Nie mieliśmy wówczas dowodów, ale poszlaki patologicznej proweniencji Szumowskieg były bardzo silne, więc obiecaliśmy rzecz sprawdzić. No i wyszło szydło z worka, Szumowski jest żydem, tak jak Morawiecki i Pinkas. Stąd ta organiczna nienawiść do Polaków, dodatkowo motywowana legendarną chciwością oraz kompletną degeneracją i bezdenną wręcz głupotą plemienia wybranego przez diabła en masse, o czym pisał prorok Izajasz, czy nawet św. Paweł, choćby w Liście do Hebrajczyków, skądinąd żyd, ale nawrócony, jeden z niewielu pośród Apostołów (jeszcze tylko Judasz Iskariota, który się był powiesił, a więc postąpił, jak trzeba, może i Mateusz, też celnik, któremu wiele zarzucić nie można, reszta to Galilejczycy, tak jak Chrystus z ciała).

Ale nie psychopacie Szumowskim chcieliśmy, a o całym żydowskim gangu PiS okupującym dziś urzędy kierownicze w państwie polskim, w tym Radę Ministrów wydającą nielegalne, sprzeczne z Konstytucją, faszystowskie z natury rozporządzenia oraz sięgającym znacznie dalej, do ustawy (również nielegalnej), którą PiS przyznaje sobie właśnie prawo do kompletnej bezkarności; będą mogli nas okładać kijami, tłuc pięściami, wyciągać z domów za włosy, więzić ile zechcą, pakować do psychiatryków, szarpać, kopać, podłączać siłą pod respiratory, a przede wszystkim przymusowo szczepić, kompletnie bezkarnie, zgodnie z "prawem", które uchwalają.

"Nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym, a bez tego naruszenia podjęte działanie nie byłoby możliwe lub byłoby utrudnione" – brzmi przepis zaproponowany w projekcie posłów PiS.""

Nikt nie protestuje, na rynkach miast nie stają gilotyny, nie widać też sznurów przerzuconych przez latarnie. Na razie, bo prawo, nawet tak bezczelnie bezprawne nie działa wstecz i przyjdzie czas zapłaty za zbrodnie.

Oburzenie społeczne jest fachowo kanalizowane przez służby neożydokomuny posługujące się świadomymi swej roli, bądź nie do końca słupami markującymi trybunów ludowych, jak p. Tanajno, czy p. Socha.

Kilka dni temu na facebookowej grupie "Komisja śledcza Covid-1984" założonej ad hoc oraz administrowanej przez p. Sochę zostało opublikowane poniższe zaświadczenie gotowe do wydruku, które mogłoby się wielu osobom przydać, wyposażając je w argumentację prawną w potyczkach z cieciami, odźwiernymi w sklepach, czy z Sanepidem i policją. Jednak administratorka zablokowała je z premedytacją, wisiało trzy dni niewidoczne dla grupy, choć inne posty pojawiały się regularnie i bez problemu, a gdy dziś autor opublikował o tym informację pod innym postem p. Sochy, w ciągu godziny został usunięty z grupy oraz kompletnie pozbawiony do niej dostępu, nawet biernego, po prostu grupa w ogóle mu się już nie wyświetla, przepadła w czarnej dziurze, a to może zrobić jedynie administrator, wybierając odpowiednie opcje blokady oraz dostępu w panelu sterowania grupą.

Podobnie było z inną inicjatywą tego samego autora, mianowicie zaproszenia do Polski niemieckiej Komisji Pozaparlamentarnej i powołania polskiej. Posty wisiały do zatwierdzenia kilka dni na grupie "Komisja śledcza Covid-1984", jeden usunięto, inny w końcu został opublikowany spotykając się z całkiem sporym zainteresowaniem. Jednak żadne działania nie zostały dotąd podjęte, nie padły także propozycje współpracy. Autor zaproponowałem, że sam może się z Niemcami skontaktować, wówczas pojawił się lakoniczny post, że "podobno już są prowadzone w tej sprawie rozmowy." Kto, co, jak, gdzie, kiedy? Nie wiadomo. Efektów oraz informacji dotąd żadnych.

Analogiczne problemy były z poprzednią kartą, która została opublikowana na grupie i cieszyła się słusznie dużym powodzeniem do momentu nagłej zmiany przez Radę Ministrów swojego rozporządzenia. Post z plikiem do wydruku „wisiał” kilka dni, w końcu został opublikowany, pro publico bono.

Nasuwa się wniosek, że podobnie jak grupa p. Tanajno „Strajk przedsiębiorców”, także i "Komisja śledcza Covid-1984" może pełnić funkcję fałszywej flagi, ubeckiej ustawki, która ma kanalizować i neutralizować niezadowolenie społeczne, a uczestników programowo prowadzić donikąd, dmuchać parą w gwizdek, mamić deklaracjami, które nigdy nie zostaną zrealizowane, gdyż nie ma takiego zamysłu.

Przypominamy, że dzięki grupie p. Tanajno żydowski rząd w Polsce zdołał spacyfikować autentyczny protest 200 tysięcy przedsiębiorców, a tysiące polskich firm zostały z premedytacją zrujnowane. To dzieło Tanajny (z głupoty, albo celowe), Morawieckiego i Szumowskiego z kumplami. Wkrótce zostaną zrujnowane kolejne tysiące naszych firm i ruszy domino programowej pauperyzacji Polaków, doprowadzenia nas do biedy i głodu.

Pojawiły się głosy, że p. Socha się sprzedała, albo została wmontowana w ruch społeczny jako prowokatorka. Jak napisano w odpowiedzi na takie dictum - trudno powiedzieć i jeszcze trudniej w to uwierzyć, mówi z reguły z sensem, walka jest słuszna, inicjatywa protestu wlaściwa, ale fakty w tym przypadku są smutne, źle o niej świadczą… Stawka jest b. wysoka, to nasze życie, nasza wolność, nasza państwowość, dla wrogów Polski warte wszystkich pieniędzy, tym bardziej, że te pieniądze kompletnie nic ich nie kosztują, mogą szastać nimi na prawo i lewo. A człowiek, jak to człowiek, istota ułomna i próżna, podatna na blichtr, na 5 minut sławy, korupcję, na szantaż i taka p. Socha dziś jest, chodzi po ulicach, produkuje się na YouTube, a jutro, jeśli będzie działała wbrew i stwarzała problemy, może zawisnąć jak Lepper. Pozostaje alternatywa: honor i silna wiara, determinacja, albo lęk o życie, niełatwo wybrać. To wariant egzystencjalny z wątkiem szlachetnym, gdyż pozostaje jeszcze sprzedajność z natury, wrodzona kurwowatość mentalna, bo można się przecież wycofać, powiedzieć OK, wymiękam, robicie ze mnie szmatę, to się wypisuję, rzucam wszystko, bo nie dam rady, a nie chcę krzywdzić innych, nie chcę ich okłamywać, nie chcę działać na ich zgubę, prowadzić ich w ślepą uliczkę, albo na sklraj przepaści.

Na filmie wideo dr Vernon Colemen mówi na temat ile miliardów ludzi może zabić szczepionka Covid-19

Link do zaświadczenia w PDF do wydruku: https://www.facebook.com/download/preview/2571142813106227/

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: