No icon

Polska

DECYZJE ZAPADŁY: ZORGANIZOWANE ŻYDOSTWO CHCE NAS MORDOWAĆ NA JESIEŃ, USTAWA BEZKARNOŚĆ PLUS TAKŻE W UK!

Wszystko jest już gotowe, brakuje tylko jednego: „ustawy bezkarność plus”, która ma stanowić alibi na wypadek nieoczekiwanego obrotu spraw, buntu społeczeństwa oraz prób postawienia przed sądem zwykłych morderców, jak Morawiecki, Szumowski i s-ka, a także ich skorumpowanych popleczników z Policji oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej, którym rozporządzeniem ministerialnym podniesiono ostatnio płace o skromne 75%, żeby ochoczo uczestniczyli w mordowaniu swoich rodaków oraz zmienianiu ich genomu przymusowymi szczepieniami mającymi – jak słyszeliśmy na słynnej prezentacji w Pentagonie – zabić w ludziach wiarę w Boga. Co prawda niewiele już jej zostało, jednak to wciąż najgroźniejszy oręż przeciwko tym, którzy działają w imię samego diabła.

Myliłby się jednak ten, kto by mniemał, że Polska jest wyjątkiem, na który żydostwo się szczególnie uwzięło. Owszem, uwzięło się bardzo mocno i nienawiść do Polski oraz Polaków wysysa od lat z mlekiem matek, ponieważ wie, że Polacy od setek lat znają żydów, jak zły szekiel i wiedzą, że mają do czynienia z notorycznymi kłamcami, mordercami, oszustami, zdrajcami i złodziejami (jest kilka wyjątków od reguły), z ludźmi organicznie złymi, o czym pisali już ich prorocy, za co zostali pomordowani; cóż, taka gmina. Jednak plan jest znacznie szerszy i obejmuje nie tylko Polskę, ale sporą część świata włącznie z USA i Wielką Brytanią, w której analogiczne „prawo” do bezkarności urzędniczej będzie uchwalone wkrótce po 18-tym września, czyli po zakończeniu „konsultacji” społecznych na temat działania rządu w związku w „pandemią” covid-1984, o których 99% Brytyjczyków nie ma zielonego pojęcia, że „się odbywają”, ponieważ funkcjonują jedynie w formie dokumentu elektronicznego, umieszczonego w gigantycznym gąszczu dokumentów na domenie rządowej gov.co.uk.

Informacja o "konsultacjach" w celu zmiany prawa z 2012r. i dystrybucji szczepionek na Covid-1984 na stronie rządu UK

Planowane przez brytyjską żydolandię „prawo” dla obywateli UK będących pod żydowską okupacją już od czasów Cromwella, jest dokładnie takie samo, jak to, które ma sobie 16-go września br. uchwalić w Sejmie PiS, z tego samego, koszernego, międzynarodowego rozdzielnika – to „bezkarność urzędnicza plus”. Dodatkowo, przebrnąwszy przez gąszcz urzędniczego pustosłowia i propagandy dowiadujemy się, że szczepionki "przeciwko koronawirusowi" nie będą miały wymaganych badań:

"However, if there is a compelling case, on public health grounds, for using a vaccine before it is given a product licence, given the nature of the threat we face, the JCVI may take the very unusual step of advising the UK government to use a tested, unlicensed vaccine against COVID-19, and we need to make sure that the right legislative measures are in place to deal with that scenario."

Sprawa wyszła na jaw kilka dni temu, kiedy pod jednym z ostatnich filmów Dra Vernona Colemana, angielskiego intelektualisty, renomowanego pisarza, lekarza i dziennikarza, człowieka 73-letniego, któremu Facebook odmówił możliwości założenia konta „z powodu konieczności chronienia społeczności Facebooka” na nowej, alternatywnej dla YouTube platformie (https://brandnewtube.com/@DrVernonColeman) pojawił się komentarz pewnego Anglika z linkiem do projektu tego „prawa” na stronach rządowych oraz prośbą o rozpowszechnianie, żeby stawić opór, ponieważ nikt o tym nie wie, a tuż po 18-tym września sowiecki żyd Borys Johnson ulokowany przez diasporę niczym Morawiecki na fotelu premiera, z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością wprowadzi nowe „prawo” twierdząc, że nie było żadnego sprzeciwu w tej kwestii i społeczeństwo okazało pełne zrozumienie.

Informacja o "konsultacjach" i wprowadzeniu szczepionki

Wszyscy musimy sobie zdać sprawę z wagi tych ustaw, których nikt by nie uchwalał, gdyby nie były absolutnie niezbędne i nie byłoby ludobójczych planów wobec społeczeństw gojów. One są, istnieją i to nie od roku, a od wielu, wielu lat. I były już realizowane przez żydostwo z całkiem sporym sukcesem, choćby w okupowanej Rosji przemianowanej wówczas przez żydostwo na sowiecki ZSRR – 100 milionów trupów, oto efekt działania żydów w Rosji. A przecież były także Chiny (osobiście widziałem starą legitymację żyda z NKWD z Chin, zresztą pisaliśmy na ten temat przytaczając fakty), był Meksyk, była Hiszpania, były kraje afrykańskie, azjatyckie… Była Polska dręczona przez żydowskie NKWD w „Akcji Polskiej”, na Kresach, w Katyniu i w obozach koncentracyjnych żydokomuny po wojnie – 1,5 miliona zamordowanych Polaków tylko po wojnie, w okresie czerwonego terroru. Pisaliśmy o tym szerzej w poprzednich artykułach. Żydzi mają zbrodnie we krwi i nic nie cieszy ich patologicznych umysłów, jak mordy rytualne. Może tylko pieniądze.

Czego mamy się spodziewać podczas dawno już zaplanowanej „drugiej fali”?

Jeśli sami nie staniemy się drugą falą i nie zmieciemy z powierzchni ziemi terrorystycznego brudu, który będąc emanacją samego diabła nęka naszą cywilizację od wieków, wówczas marny nasz los. Prawdopodobny scenariusz przedstawiliśmy w innych artykułach, nic się nie zmieniło, a wręcz przeciwnie, nasze tezy oraz przewidywania okazały się słuszne. Ludzie zaczną nagle padać na ulicach, jak muchy, a zaprzedane media wraz z medykami bez sumienia pokroju dra Mengele oraz politykami będą zgodnie perorowały: widzicie, a jednak ta pandemia istnieje i ludzie umierają. Owszem, będą umierali, ale mordowani masowo z zimną krwią, przy blasku fleszy, truci i wykańczani przez kolejnych, żydowskich doktorów śmierć, jak Harold Shipman, ponieważ żydostwo stanowiąc minimalny margines społeczeństw, margines społeczny sensu stricto, nawet włączając w to całą, bezmyślną masonerię świata, którą od zarania kieruje, potrzebuje naszego strachu, żeby móc nas kontrolować i im większy ten strach będzie, tym większa będzie transgresja, której niewielu zechce, a potem zdoła się przeciwstawić, gdyż trudno protestować ze szpitalnego łóżka, jak się jest podłączonym po środkach znieczulających do rozrywającego płuca respiratora, a następnie ze szpitalnej kostnicy, czy z trumny.

Po wywołaniu I Wojny Światowej żydostwo poświęciło Niemcy, przeciwko którym tę wojnę rozpętało. Po wywołaniu II Wojny Światowej, będącej następstwem doprowadzenia przez Wall Street do władzy Adolfa Hitlera i przejęcia kluczowych stanowisk w hitlerowskim aparacie militarno-represyjnym przez Heydricha, Franka, Eichmanna, Goebbelsa, Milka i resztą koszernej spółki, żydostwo w ofierze całopalnej, znanej powszechnie jako holokaust, poświęciło żydów wschodnich, nazywanych pogardliwie Ostjuden, nie stosujących mimikry i w swoich chałatach, tałesach, kołpakach, z wielkimi brodami nie wtapiających w społeczeństwa, pośród których mieszkali, co utrudniało sabotaż wewnętrzny. Ostjuden nie pasowali wizerunkowo do przyszłej rasy panów, przypominali o żydowskiej biedocie oraz jawnym elemencie próżniaczym. Nie mogli się ostać, musieli skończyć w piecach krematoryjnych z wyroku własnych braci, "dla większego dobra".  

Kogo poświęcą żydzi obecnie, kiedy upadnie ich kabała covid-1984?

Może sanhedryn poświęci Blankfeina z Goldman Sachs? Może Rockefellerów, albo samych Rotszyldów? Wkrótce się przekonamy.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: