No icon

Polska

IMMANENTNIE WREDNE ŻYDOSTWO ZABLOKOWAŁO NOWE ATENY NA FACEBOOKU NA 30 DNI, MOŻE NA ZAWSZE – PIES ICH TRĄCAŁ! I TE MAŁE PIESKI

Aktualizacja 28.09.2020r. -  koszernyFacebook zablokował nasz profil na czas nieokreślony...

Wczoraj redakcja Nowych Aten została zablokowana na 30 dni, a może na zawsze, na żydowskim Facebooku firmowanym maską słupa Zuckerberga, TW, a właściwie jawnego współpracownika służb specjalnych typu Mossad, czy inny Shit Bet, Facebooku służącym głównie do mamienia ciemnego ludu propagandą oraz do totalnej inwigilacji przez zbieranie metadanych, podczas generowania zawsze upragnionych zysków (bo to co nas podnieca, to się nazywa kasa, a kiedy w kasie forsa, to sukces pierwsza klasa…). Zaczęło się od skromnych 3 dni banu, jednak kiedy w odpowiedzi przekazaliśmy Facebookowcom standardową w poprzednich razach wiadomość w stylu „Pieprzcie się żydowskie matoły”, piana najpewniej wylała im się z pysków i zaatakowali nasz profil totalnie. Usunęli niepublikowane tutaj wpisy sprzed wielu dni, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które antycypują przyszłe represje terrorystów państwowych pod komendą lokalnego herszta Morawieckiego, a także te, mówiące o dotychczasowych zbrodniach żydowskich, np. poniższy, okolicznościowy wpis z okazji rocznicy ataku na WTC i Pentagon (!), opatrzony zdjęciem koszernego niczym maca Larry’ego Silversteina.

ROCZNICA ŻYDOWSKIEGO ZAMACHU NA WTC I PENTAGON

Dziś rocznica żydowskiego zamachu terrorystycznego na WTC oraz Pentagon. Nikt, kto śledził te wydarzenia nie ma wątpliwości co do sprawców. Powszechnie znana jest prywatyzacja oraz ubezpieczenie WTC pokrywające terroryzm na sześć tygodni przez zamachem, naturalnie przez żyda - Larry’ego Silversteina, który zarobił na tym ponad 4,6 mld dolarów oraz został nagrodzony kontraktem na postawienie nowych budynków. Dwa tygodnie po kontrolowanym wysadzeniu w powietrze WTC wspartym stopieniem ognioodpornych konstrukcji stalowych nanotermitem, odbyło się spotkanie przygotowanych od dawna na tę okoliczność inwestorów pod wodzą Silversteina, którzy – jak pisze Forbes – już mieli gotowy projekt nowych budynków.

Znane jest ostrzeżenie dla żydostwa, żeby nie przychodziło tego dnia do pracy, Silverstein poszedł wówczas na nieplanowaną wcześniej wizytę do dermatologa. Pewnie leczyć syfilis intelektualny. Znane są radosne tańce żydowskie po upadku wież obserwowanym z drugiej strony rzeki Hudson, znana jest biała furgonetka wypełniona żydowskimi szpiclami, zwolnionymi potem z aresztu i wysłanymi do Izraela, gdzie ochoczo udzielali się w tamtejszej telewizji, co jest dostępne na YouTube, znane są ustalenia niezależnych komisji zrzeszających naukowców, architektów, oficerów, specjalistów od materiałów wybuchowych, inżynierów, itd., „The Architects & Engineers for 9/11 Truth (AE911T) „ A jednak ten dziki mord rytualny o tragicznych konsekwencjach po dziś dzień, uszedł żydostwu na sucho. Co więcej, stał się podstawą do generowania gigantycznych zysków z ludzkiego cierpienia. Podły standard w myśl żydowskiej zasady Przedsiębiorstwa Holokaust: "There is no business like shoah business".

Bezkarność deprawuje. Bezkarność całkowita deprawuje całkowicie. Internacjonalistyczne żydostwo posługując się własnoręcznie utworzoną przed wiekami masonerią zorganizowało nam ostatnio globalny gułag w drodze do ostatecznego rozwiązania kwestii gojów, uruchamiając totalniacką stricte terrorystyczną akcję fałszywej pandemii covid-1984 za pośrednictwem swych marionetek oraz – jak o nich samo pisze w Protokołach - „naszych kreatur” ulokowanych w strukturach władzy poszczególnych państw dla wrogiego przejęcia nad nimi kontroli, jak Morawiecki, Duda, Szumowski, Pinkas i s-ka.

Wciąż są bezkarni. W żadnym państwie, nawet we Francji, nie wytoczono jeszcze na ulice gilotyn. W Polsce tradycja kościuszkowska dawno już zaginęła, więc żaden sznur nie zwisa dotąd z latarni na warszawskiej starówce. Armia Krajowa została wymordowana przez żydokomunę, więc nie ma komu rozstrzeliwać zdrajców Ojczyzny, jak należy.

Kiedy nadejdzie ten moment, a nadejdzie nieuchronnie, wówczas będzie aj, waj!, płacz i zgrzytanie zębów.

Silverstein

Lary Silverstein,żydowska kreatura

Nie ostał się także wpis nabierający dynamicznie aktualności: DECYZJE ZAPADŁY: ZORGANIZOWANE ŻYDOSTWO CHCE NAS MORDOWAĆ NA JESIEŃ, USTAWA BEZKARNOŚĆ PLUS TAKŻE W UK! Wpis wiedzie do naszego artykułu rozpoczynającego się słowami:

Wszystko jest już gotowe, brakuje tylko jednego: „ustawy bezkarność plus”, która ma stanowić alibi na wypadek nieoczekiwanego obrotu spraw, buntu społeczeństwa oraz prób postawienia przed sądem zwykłych morderców, jak Morawiecki, Szumowski i s-ka, a także ich skorumpowanych popleczników z Policji oraz Państwowej Inspekcji Sanitarnej, którym rozporządzeniem ministerialnym... Całość pod tym linkiem.

Zniknął również poniższy wpis, z okazji oddanych ostatnio przez żydostwo strzałów z Aurory, czyli ogłoszenia lockdownu, w celu rozpoczęcia na świecie drugiej fazy, tym razem globalnej, neobolszewicko-quasi-mesjanistycznej rewolucji październikowej 2020r. :

LOCKDOWN 2.0 - ŻYDZI DAJĄ ZŁY PRZYKŁAD ŻEBY ZACHĘCIĆ ORAZ ZMOTYWOWAĆ SWOJE MARIONETKI W INNYCH PAŃSTWACH

Nie mogąc się doczekać globalnej rzezi "gojów" i przebierając niecierpliwie z tego tytułu z nogi na nogi, żydostwo ogłosiło od piątku lockdown państwa apartheidu okupującego Palestynę, znanego jako Ziemia Obiecana Zorganizowanej Przestępczości, jak w swoim dokumencie filmowym dostępnym na YouTube nazywa Izrael amerykański kongresmen dr David Duke.

Na co najmniej 3 tygodnie zostanie zamknięta gospodarka Izraela, co nie ma kompletnie żadnego znaczenia, gdyż Izrael żyje z szantażu oraz okradania innych, z łupiestwa, oszustwa i grabieży. Dyrektywy są następujące: Nie dalej niż 500 m od chałupy i trzymać się na odległość kija. Trzeba przyznać, że to całkiem niezła zasada, którą należałoby utrzymać w mocy po wyprawieniu wszystkich żydów do Izraela.

Lockdown obejmie symbolicznie żydowskie święto Jom Kipur, czas sądu nad światem, kiedy w piekle, czyli w żydowskim niebie dzieci szatana, otwierane mają być trzy księgi: pierwsza – „Księga Życia” druga – „Księga Śmierci” oraz trzecia, nie wiadomo jaka, nie starczyło chorej fantazji – dla osób, których nie można jednoznacznie ocenić, bo wiadomo, że w judaizmie wszystko jest względne, relatywne, a prawda obiektywna nie istnieje. liczy się tylko interes.

Werdykt nad ludźmi zapada właśnie w Jom Kipur. To jest ten czas, kiedy pokrętne, psychopatyczne żydostwo chce osądzać cały świat i wykonywać wyroki śmierci na milionach, a może miliardach ludzi, którzy zostali zapisani na listach proskrypcyjnych w ich księdze śmierci.

Izrael - żydzi dręczą palestyńskie dzieci

Naturalnie, nie mogli również pozostawić wpisu dotyczącego szefa lokalnego Gestapo, niejakiego Mariusza Kamińskiego, gostka o aparycji Goebbelsa, żyda jak Morawiecki , Szumowski, czy Pinkas. Kamiński ogłosił ostatnio przez szczekaczki radiowe, że będzie się domagał niezwłocznego zaostrzenia kar dla wszystkich, którzy zechcą stawiać opór pacyfikującej protesty społeczne gestapowskiej policji, nie tylko kar więzienia, więc pewnie dożywocia, ale dodatkowo potężnych kar finansowych.

Zniknęło jeszcze kilka innych wpisów, jednak nadrobimy ta braki publikując nowe artykuły na łamach Nowych Aten.

Głośny ostatnio był rysunek, który nieprzypadkowo rozpoczyna ten artykuł, ponieważ żydostwo, które personifikuje tam Netanjahu wpycha do pieca krematoryjnego nie tylko Palestyńczyków, ale także Polskę, Polaków i cały świat swoją globalną akcją terrorystyczną Covid-1984

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: