No icon

Polska

CZY WOJSKO I POLICJA ARESZTUJĄ DZISIAJ POSŁÓW ORAZ RZĄD MORAWIECKIEGO NA GORĄCYM UCZYNKU, PODCZAS PRÓBY UCHWALENIA NIELEGALNEGO PRAWA PRZECIW POLAKOM?

Polacy apelują do Wojska Polskiego oraz do Policji, których obowiązkiem jest służenie Narodowi, a nie psychopatycznym szajkom partyjnym, o dokonanie aresztowania Mateusza Morawieckiego, Jarosława Kaczyńskiego, rady ministrów oraz tych posłów, którzy zechcą wziąć udział w działalności przestępczej rządu poprzez podjęcie w najbliższym czasie i kiedykolwiek w przyszłości próby przegłosowania przestępczych ustaw, mających zagwarantować zbrodniarzom i zwykłym kryminalistom bezkarność, nakładających na Polaków bezprawne, hitlerowskie restrykcje dewastujące nasz kraj na wszystkich poziomach: społecznym, politycznym, gospodarczym, cywilizacyjnym.

Polacy doskonale wiedzą, że dowództwo wojska zostało w sporej części wymordowane przez naszych wrogów, którzy stacjonują w Polsce, w „katastrofach lotniczych” CASA C-295M 019 w Mirosławcu oraz pod Smoleńskiem. Wiedzą, że przychodzili do Was seryjni samobójcy. Jednak, nawet jeśli na szczycie rządzą Wami dzisiaj kanalie, jak za pierwszej żydokomuny, to z pewnością jest pośród Was wielu oficerów patriotów, którym prawdziwie droga jest nasza Ojczyzna oraz polski Naród. Macie pod sobą polskich żołnierzy, którzy nie zdradzą Polski. Waszym obowiązkiem jest zatrzymanie obecnego bezprawia oraz terroru skierowanego przeciwko polskim obywatelom.

Morawiecki zapowiada "wyszczepienie" wszystkich Polaków, angażuje Wojsko Polskie

Podobnie Policja, pamiętajcie słowa własnej Roty, komu macie służyć oraz, że „Nasz naród jak lawa, z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa, lecz wewnętrznego ognia i sto lat nie wyziębi, plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi”.

Nie potrzeba geniuszu, ani lektury opracowań naukowych przytoczonych w książce „Fałszywa Pandemia. Krytyka naukowców i lekarzy”, żeby patrząc na to, co się w Polsce dzieje rozumieć, iż są to działania sterowane z zewnątrz, planowe, zsynchronizowane w czasie w kilku krajach świata. Polska jest krajem niepodległym, a Polacy są ludźmi wolnymi, nikt z zewnątrz nie ma prawa ingerować w nasze sprawy – nic o nas, bez nas.

Naród oczekuje, że opowiecie się po właściwej stronie. To wasz obowiązek.

Pośród rządzących mamy obecnie do czynienia ze zwykłymi bandytami proweniencji żydowskiego gangstera Mayera Lansky'ego oraz psychopatami organicznie nienawidzącymi Polski i Polaków, z kolejną odsłoną podłej żydokomuny w wersji 2.0, której załgany do szpiku kości, lokalny herszt zapowiedział nam właśnie szczepienia przez wojsko oraz obozy koncentracyjne na stadionach, najpewniej takie same, jakie nie tak dawno były w Chile, czy w Argentynie. Pisaliśmy o tym już w 2012r. wskazując na prawdziwe przeznaczenie tych stadionów, budowanych za nasze pieniądze. Ciekawe, czy trupy niepokornych zamierzają zrzucać z helikopterów do morza, jak tamci... Pewnie tak. Czy pomoże im polskie wojsko? Polska policja? Czy zhańbią mundury?  

W sowieckim, ergo: żydowskim gułagu po rewolucji bolszewickiej miały swoją premierę piece krematoryjne firmy Topf und Zohne, te same, z których korzystali potem hitlerowcy w Birkenau, czy w Treblince. Wciąż tam stoją. Czy uruchomią je przeciwko Polakom? Mentalność niewątpliwie mają adekwatną, są do tego zdolni, a i spory oddział rasowego Sonderkommando można by utworzyć z rady ministrów oraz posłów PiS...

Patologiczne żydostwo tryumfuje, stary plan ogłoszony drukiem już ponad 100 lat temu działa doskonale, właśnie wchodzimy w jego ostatnią fazę, dla nas apokaliptyczną. Z własnej winy. Przez zaniechanie. Cała nadzieja nie w bezbronnych prolach, a w wojsku, policji oraz w sądach. 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: