No icon

Polska

KOLEJNA PRÓBA RYTUALNEGO MORDU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH W POLSCE

Piszemy Państwu od dawna, że mamy do czynienia z wojną stricte religijną: szowinistycznego judaizmu, nienawistnego kompletnie wszystkim ludziom na całym świecie, poza żydami, ale żydami li tylko z matki żydówki, co a priori wyklucza różnych pożytecznych idiotów wspomagających na własną w końcu zgubę koszerną kabałę w płonnej nadziei wiecznej przynależności do domniemanej rasy uber alles oraz konsumpcji korupcyjnych przywilejów materialnych, a także tzw. statusu społecznego, przeciw chrześcijaństwu, które kieruje się doktryną równości, powszechnego pokoju oraz miłości, a takie dictum uniemożliwia dominację jednych ludzi nad drugimi, co jest celem podstawowym judaizmu, przy czym żydostwo odmawia nam, w ich opinii „gojom”, nie tylko możliwości samostanowienia, ale nawet cech ludzkich, uznając wszystkich nie-żydów za literalnie zwierzęta, które można bezkarnie ubierać w maski, mordować i prywatny, plemienny bóg żydowski nie ma nic na przeciwko; wręcz zupełnie odmiennie - cieszy go każda krzywda „goja” doznana od własnego, kopniętego zeloty.

Abstrahujemy tu od zdarzeń historycznych dotyczących chrześcijaństwa, które wymagają gruntownego przeanalizowania, aby móc właściwie zrozumieć jacy de facto szatani byli czynni za powołaniem na papieża żydowskiego marrana rodem z Hiszpanii Rodrigo Borgia, którego pontyfikat stał się przyczyną słusznego skądinąd buntu podjudzonego wówczas Martina Lutra, który choć miał całkowitą rację odnośnie istoty rzeczy, to pojął skalę manipulacji, jakim został poddany dopiero pod koniec swej drogi, kiedy napisał dzieło życia, dość krótką, ale treściwą książkę zatytułowaną „Żydzi i ich kłamstwa”, niestety na przestrzeni 500 lat nigdy nie wydrukowaną w Polsce, choć są dostępne wersje niemiecka oraz angielska, więc teoretycznie problemu nie powinno być żadnego. Luter miał rację i chyba nikt, kto ma oczy i uszy dzisiaj temu już nie zaprzeczy: tym światem rządzi szatan. Konkluzja Lutra jest następująca: "Niech nas Bóg ma w swej opiece."

 

Martin Luter, mała rzecz, ale magnum opus  "Zydzi i ich kłamstwa"

Koronawirus jest jedynie kolejnym narzędziem w tej odwiecznej wojnie na poziomie eschatologicznym zła przeciw dobru, globalną bronią masowego rażenia, jednak niewielu Polaków chce zrozumieć meritum problemu, aby móc skutecznie walczyć z psychopatycznymi opresorami, a nie znając celu nie można nigdy go osiągnąć, człowiek jest skazany na wieczne błądzenie po omacku niczym pijane dziecko we mgle, tak jak nie znając przyczyny, nie można uniknąć skutku, nie można nawet nauczyć się na własnych błędach, aby uniknąć kolejnego, złego skutku w przyszłości.

Jezus z Nazaretu, w swym ziemskim wcieleniu człowiek jak my, syn człowieczy, Galilejczyk znad jeziora Gonzaret odległego jakieś 200 km od Jerozolimy, a nie Judejczyk-żyd (jak pisze wielokrotnie w Ewangelii choćby św. Jan, pierwsi chrześcijanie bali się żydów), musi zniknąć ze świadomości społecznej, musi zostać ukrzyżowany w naszej pamięci, a wówczas zostanie pokonany, bo nie będzie już nikogo, kto by o Nim pamiętał, jako o Synu Bożym, Jego istnienie przestanie mieć sens, kiedy zostanie rytualnie zamordowany w naszych umysłach manipulowanych programowym zwątpieniem oraz neobolszewickim terroryzmem państwowym.

Dlatego najpierw zostały zaatakowane święta Wielkiej Nocy w kolejnej próbie ukrzyżowania Chrystusa po tej pierwszej, 2000 lat temu, jak wciąż jeszcze pamiętamy wówczas nieudanej, albowiem Chrystus ku zaskoczeniu immanentnie zdegenerowanego od zawsze żydostwa zmartwychwstał, co było obwieszczane każdego roku zarówno pośród katolików, jak i prawosławnych, grekokatolików, czy koptów, w kościele syryjskim, a nawet u kompletnie zjudaizowanych, przerobionych już mentalnie na macę protestantów, którzy prowadzeni przez niewidzialną dla nich rękę w ogóle nie znają idei Lutra, nie wiedzą, o co temu człowiekowi chodziło i koncentrują się, czy też są koncentrowani na dewastacji idei chrześcijańskiej, na świętokradztwach, które w swej ignorancji uznają za działania cnotliwe.

Dziś atakowane jest radosne Święto Wszystkich Świętych, przemianowane na obraz smutku i rozpaczy przez powojenną żydokomunę, święto, które stanowi pamiątkę po tych wszystkich, którzy bywając także łotrami nawrócili się i dali silne świadectwo Chrystusowi, a za swą niezłomną wiarę ponosili także cenę najwyższą, oddawali życie. Jakie bywały ich losy możemy przeczytać w „Żywotach Świętych” autorstwa Piotra Skargi.

Wszyscy święci, Albrecht Dürer 1511 roku

Atakowany jest także Dzień Zaduszny, jako wehikuł pamięci o naszych przodkach, niewygodny, bo sięgający korzeni polskości, głębiej nawet, niż samo chrześcijaństwo. Pamiętamy przecież, iż wg wyników stosunkowo niedawnych, rzetelnych badań genetycnych nasi przodkowie żyli na teranach obecnej Polski i znacznie większej byłej Lechii co najmniej od 10 tysięcy lat.   

Zatem dziś Wszystkich Świętych, a jutro Boże Narodzenie i tak aż do skutku, który ma zostać osiągnięty głównie w Polsce z kilku przyczyn i stąd obecnie tak potężne restrykcje, które będą się nasilały aż do ludobójczego „wyszczepienia” Polaków, zredukowania naszego kraju do wielkości Księstwa Warszawskiego oraz w USA, gdzie armia amerykańska pod wodzą dyrektora oddziału szczepionkowego żydowskiego koncernu szczepionkowego GlaxoSmithKleine w operacji „Wrap Speed” wkrótce po kolejnych, lewych wyborach w USA, jak niemal wszystkie poprzednie, rozpocznie masowe, przymusowe „szczepienia” przeciw wirusowi, który nigdy nie został wyizolowany, przeciwko pandemii, która obiektywnie w świetle faktów naukowych nie istnieje i jest tak fałszywa, jak ludzie usadowieni w strukturach decyzyjnych poszczególnych państw. Ponadto we Francji, Włoszech i Hiszpanii, jako mimo ogromnej laicyzacji wciąż krajów o dużej sile katolicyzmu.

Od samego początku, kiedy wirus dopiero co pojawił się w Chinach pisaliśmy, że to nie Chiny są celem, a Europa, Zahód, szczególnie Polska oraz USA. Wiedzieliśmy o tym, ponieważ informujemy Państwa od kilku już lat, że Chiny zostały wybrane przez żydostwo na kolejnego kapo globalnego obozu koncentracyjnego, jako kompletnie bezduszne, starannie do tej roli przygotowane, zamiast USA, które muszą ekonomicznie upaść. Co nie znaczy, że upadnie tamtejsza oligarchia, żydowska patokracja, przeciwnie, ona będzie miała się doskonale, obecnie korporacyjne USA znajdujące się w rękach żydowskich są beneficjentami tej okrutnej katastrofy. Ze dwa, trzy lata temu zwracaliśmy Państwa uwagę na fakt, że wnuczka Donalda Trumpa uczy się języka chińskiego, wówczas Trump na spotkaniu z prezydentem Xi Jinpingiem wręczył mu DVD, na którym kilkuletnie córka Jareda ‘666’ Kushnera i Ivanki, wnuczka Trumpa, recytowała wierszyki oraz śpiewała piosenki w języku chińskim… Materiał jest bardzo niewygodny, ponieważ uświadamia naiwnym ludziom w Polsce i nie tylko, że Donald Trump jest fałszywym prorokiem, komediantem odgrywającym swą rolę, a kiedy przyjdzie czas, już niebawem, bez wahania wbije nóż w plecy zarówno Amerykanom, jak i Polakom, co już zresztą zrobił podpisując ustawę 447  Decyzja o uczynieniu z Chin kolejnego po USA kapo świata zapadła w sanhedrynie już dawno temu i dziś jest błyskawicznie realizowana. Dlatego mała Arabella, żydowska pretendentka do kawałka koszernego tortu należnego Trumpom  oraz Kushnerom, występuje w języku przyszłej rasy panów.

Za kilka dni w Chinach, których funkcjonowanie gospodarcze oraz finansowe nadzorowane przez żydów oparte jest na schemacie Ponzi'ego, czyli piramidy finansowej, na szanghajskim parkiecie GPW odbędzie się publiczny debiut chińskiej spółki Ant Group zajmującej się gromadzeniem danych oraz totalną inwigilacją, włącznie z rozpoznawaniem nastrojów ludzi obserwowanych 24/7 w świecie przerastającym wizje Orwella, wizje, a właściwie ostrzeżenia. Jej kapitał będzie większy, niż największego banku JP Morgan, a w skład zarządu wchodzą miedzy innymi: żyd Robert Rubin, szara eminencja, jeden z szefów CFR, były sekretarz skarbu USA, Timothy Geithner, żyd, były szef FED w USA, zbrodniarz Tony Blair, Jean-Claud Trichet, były szef EBC, żyd Pascal Lamy, były szef WTO, żyd szef Bloomberga i inni.

Chińskim słupem do realizacji żydowskiego projektu spółki Ant Group jest Jack Ma, ten sam, który mylnie uznawany jest za pomysłodawcę oraz szefa totalniackiego w zamyśle portalu Alibaba.com, mylnie, albowiem Jack posiada zaledwie ok. 6% akcji Alibaby, a prezesem tego koncernu wypromowanego w IPO przez... Goldman Sachs jest John Michael "Mike" Evans, bankier Goldman Sachs.    

Napisaliśmy dotąd wiele artykułów na temat fałszywej panemii od koca roku 2019 Tak pisaliśmy w kwietniu 2020:

To niesamowite i wręcz niewyobrażalne, iż cała Polska została aresztowana pod fałszywym pretekstem oraz poddana bolszewicko-hitlerowskim restrykcjom antypolskiego rządu Morawieckiego, jawnego żyda służącego Izraelowi, wspomaganego przez Andrzeja Dudę, będącego taką samą, zakłamaną kreaturą o osobowości psychopatycznej, małego karierowicza wodzonego za nos przez swoją Esterkę starym, żydowskim patentem, znanym od lat, z przypadków Komorowskiego, czy Gomułki i wielu innych. Nikt nie protestuje. Kompletnie nikt nie zabiera merytorycznie głosu, nie żąda zniesienia tego szaleństwa, tej totalitarnej antyutopii, w której zamykają nam kościoły i zakazują mszy, czego nie było nawet za Hitlera, nie wspominając Jaruzelskim, zabraniają nam jeździć na rowerach, wstępu do lasów i parków oraz każą nam chodzić po ulicy 2 m od własnej żony. Obłęd. A właściwie perfidne szyderstwo. Niektórzy z nas wciąż myślą, że to taka zabawa, stroją się w idiotyczne maseczki, o których sam minister Szumowski mówi, że przed niczym nie chronią, kompletnie nie zdając sobie sprawy z realnego niebezpieczeństwa. Żydostwo lubujące się w transgresji testuje, w którym momencie napotka na nasz opór, żeby ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej przeprowadzić na jesień. Jednak skoro na opór nie napotyka, to zacznie nas wkrótce bezceremonialne mordować, jak za żydokomuny, kontrolować z dronów i niebawem żydowskie patrole poprzebierane w polskie mundury będą nas wyciągały za włosy z domów, tak jak żydowska policja żydów w getcie, ciągnąc ich do wagonów do Treblinki.

Jeszcze mamy szansę, ale niewielką, co zauważył George Orwell w notatce dokonywanej przez Winstona, odnośnie zwykłych ludzi:

„Dopóki nie połączy się ich świadomość, nigdy się nie zbuntują; dopóki się nie zbuntują, nie staną się świadomi.”

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: