Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat DONALD TRUMP JAKO PROSTYTUTKA Z TANIEGO BURDELU NA KONCERCIE ROGERA WATERSA W BARCELONIE
Thursday, 19 Apr 2018 17:02 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Roger Waters, legenda muzyki rockowej, niegdysiejszy lider zespołu Pink Floyd, którego muzyka jest ponadczasowa, aktywista od lat bojkotujący rasistowskie państwo apartheidu Izrael, na niedawnym koncercie w Barcelonie przedstawił interesujące wizualizacje Donalda Trumpa, także w roli wymalowanej kokoty, sprzedajnej prostytutki osobliwej urody z trzeciorzędnego burdelu, na zdjęciu powyżej.

Nie ma w tym żadnej przesady, Roger trafił – jak powiadają - w samo jądro sedna, gdyż właśnie taka relacja: polityczna prostytutka „biznesmen” na usługach syjonistycznego alfonsa pozwoliła na umieszczenie Trumpa, jednej z „naszych kreatur” z podręcznika „Protokoły Mędrców Syjonu” na fotelu prezydenta USA.

Przypadek Trumpa nie jest odosobniony, to program, tworzenie fake-parlamentów oraz silnych formalnie, zdalnie sterowanych prezydentur w „demokracjach” zachodnich oraz obsadzanie ich sprzedajnymi marionetkami stanowi obecnie podły standard, obowiązujący także w Europie; we Francji, Wielkiej Brytanii, Austrii, wielu innych krajach, nawet w Polsce z wystruganym z banana Mateuszem „Banksterem” Morawieckim oraz Andrzejem „Pinokiem” Dudą, człowiekiem znikąd, usadowionym dla partykularnego interesu żydostwa na urzędzie w kraju najznamienitszym. Niestety.

W trakcie koncertu Rogera na ogromnych ekranach przewijają się różne obrazy, a dłuższą chwilę pozostaje napis z George’a Orwella: Wielki Brat Obserwuje Cię (big Brother is Watching You) z tym, że w wyrazie „brat” (brother) zostały przekreślone dwie pierwsze litery, które zastąpiła litera „M”, w ten sposób „Brother” zmienia się w „Mother”, a więc rodzaj żeński, albowiem zdegenerowana Izrael, Ziemia Obiecana Zorganizowanej Przestępczości jest wg Biblii rodzaju żeńskiego, o czym przypomniał nie tak dawno Lars von Trier w swoim filmie „Nimfomanka”.

Roger Waters podczas koncertu wypowiedział się także krytycznie na temat ataku „chemicznego” pod fałszywą flagą w Ghoucie, Doumie oraz barbarzyńskich bombardowań Syrii przez koalicję zbrodniarzy wojennych znajdujących się pod pełna kontrolą żydostwa: USA/Wielka Brytania/Francja. "Żyjemy w świecie, w którym propaganda zdaje się być ważniejsza, niż rzeczywistość"  – powiedział.  Potępił bombardowania.

Stwierdził, iż tzw. „Białe Hełmy” są fałszywą organizacją funkcjonująca jedynie po to, aby kreować propagandę w interesie dżihadystów i terrorystów.

W 2016 pisał o tym prof. Tim Anderson na łamach kanadyjskiego portalu GlobalResearch.ca , przytaczając wypowiedzi grupy syryjskich kobiet, które oskarżyły wówczas tzw. "Białe Hełmy", że stanowią gang propagandowych oszustów finansowanych przez USA (USAID) i Wielką Brytanię, zarządzaną przez brytyjskiego trepa, co potwierdziła niedawno prasa zachodnia.

Jedna z Syryjek o imieniu Samiah wyjaśniała:

"Białe Hełmy są wspierane przez amerykański Departament Stanu, to ci sami ludzie, którzy utworzyli tzw. "Free Syrian Army", przekształconą z Al Kaidy, Jabhat al Nusra oraz ISIS. Stanowią patologiczne, wstrętne pijawki żyjące z ludzkiego bólu i cierpienia. Białe Hełmy zostały sfilmowane, kiedy torturowali syryjskich żołnierzy oraz wykonywali egzekucje. Oni nie są żadna organizacją humanitarną."

To prawda, aczkolwiek obraz będzie pełniejszy, kiedy ujawnimy rolę NATO, sojuszu strachu, który zawsze pełnił funkcję syjonistycznej de facto organizacji terrorystycznej, trudniącej się zamachami, mordem i napaściami militarnymi na różne kraje, czego dowody zostały zawarte w słynnej książce autorstwa Richarda Cottrella pt. „Gladio, NATO's Dagger at the Heart of Europe: The Pentagon-Nazi-Mafia Terror Axis “ (Gladio, NATO-wski Sztylet w Sercu Europy: Oś Terroru Nazistowsko-Pentagonowskiej Mafii”.)

Zbrodniczy atak na Syrię syjonistycznej koalicji potępił także Instytut Rona Paula, Kongresmena oraz byłego kandydata na prezydenta USA.

Roger Waters przyjeżdża do Polski na początku sierpnia br. Da dwa koncerty, w Krakowie oraz w Trójmieście. Obecność obowiązkowa.