Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Polska ŻYDOWSKA MARIONETKA I FAKE PREZYDENT DONALD TRUMP PODPISAŁ AKT 447 - KIJ MU W OKO!
Friday, 11 May 2018 17:52 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

W kraju okupowanym przez pasożytnicze żydostwo nie ma żadnych szans, żeby ktokolwiek z rządzących postąpił jak należy w obliczu wyjątkowej bezczelności pokrętnej diaspory, posługującej się fake-prezydentem i marionetką Donaldem Trumpem w celu ograbienia Polski za sprawą aktu 447, a następnie dokończenia trwającego od lat procesu wrogiego przejęcia naszego kraju oraz sprowadzenia autochtonów do roli siły roboczej w liczbie ca. 3 mln osób, jak zakładał wypromowany przez żydostwo Wall Street, City, Frankfurtu oraz banku centralnego wszystkich banków "Bank for International Settlements" z Bazylei i umocowany na stanowisku kanclerza III Rzeszy niejaki Adolf Hitler a.k.a. Frankenberg, realizując w czasie wojny ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej poprzez totalną, programową eksterminację naszego narodu, wspólnie i w porozumieniu z żydowskimi bolszewikami okupującymi wówczas Rosję, tworzącymi swój złośliwy nowotwór -  ZSRR, żywiący się krwią milionów ofiar czerwonego terroru.
 
A należałoby wezwać ambasadora USA i powiedzieć mu, że ma 24 godziny na spakowanie maneli oraz opuszczenie granic Rzeczpospolitej. Następnie, rezydujące w Polsce gangi banksterów JP Morgan, Goldman Sachs oraz Rothschildów powinny zostać obłożone podatkiem obrotowym 100%, a jak się nie podoba, to do widzenia, w kradzione odrzutowce i won z Polski. Potem rząd polski (gdyby był polski) powinien wydać oświadczenie, iż nie będzie spłacał zagranicznego zadłużenia kraju w ogóle, ponieważ powstało z absorbcji nieistniejących obiektywnie, fałszywych pieniędzy fiducjarnych tworzonych w komputerach, tudzież z działalności stricte przestępczej szowinistycznego banksterstwa globalnego. Następnie rząd powinien wycofać rezerwy złota z Banku Anglii, bo wcześniej, czy później czeka je taki sam los, jak złota czechosłowackiego tuż przed wojną, przekazanego przez Anglików Hitlerowi na budowę potęgi, która napadła na Polskę oraz zbombardowała Londyn.

Kolejnym ruchem powinno być niezwłoczne usunięcie z NBP rezerw w dolarach amerykańskich, ze sprzedaży których (póki jeszcze ktoś je kupi) powinien być finansowany import ropy naftowej z Iranu równolegle z wdrażaniem technologii zgazowania węgla w Polsce oraz wykorzystania geotermii na wielką skalę, co jest do wykonania, ponieważ mamy zarówno potężne zasoby węgla, które rząd prawych i sprawiedliwych kontynuując politykę platfusów sprzedaje właśnie za bezcen Rothschildom -  vide kopalnia „Krupiński”, jak i doskonale udokumentowane źródła geotermalne w całej niemal Polsce.  

Państwo polskie wzorem Niemiec, które za Hitlera odmówiły dalszych spłat reparacji nałożonych przez konferencję - jak ją określali wówczas Paryżanie – żydowską, w Wersalu, powinno uruchomić coś na wzór niemieckiego weksla „MEFO”, który umożliwiałby pożyczanie dowolnych sum w PLN od Narodowego Banku Polskiego, uniezależniając Polskę od lichwy „pożyczek zagranicznych”, w cudzysłowie, ponieważ żeby udzielić pożyczkę trzeba mieć realny kapitał, a nie idiotyczne ciągi cyfr w komputerach, czy prasy drukarskie. Oczywiście pożyczki te powinny być obwarowane przepisami kodeksu karnego z II RP, gdzie za malwersacje oraz działanie na szkodę państwa, sabotaż gospodarczy, groziła oficjelom państwa kara śmierci. 

Następnie Polska powinna maksymalnie ograniczyć import, a skoncentrować się na rodzimej produkcji zaspokajającej lokalne potrzeby, tworząc samowystarczalny model gospodarczy najbliższy autarkii.

W końcu powinna zostać zawiązana unia gospodarcza z Węgrami oraz państwami słowiańskim i chrześcijańskimi, sięgająca Austrii oraz Grecji. Należy także wystąpić z Unii Europejskiej oraz z bandyckiej organizacji terrorystycznej - NATO.

Niech się Trump buja za swoim faszystowsko-bolszewickim krajem. Polsce jest on potrzebny, jak psu piąta noga. Już Marszałek Józef Piłsudski mawiał, że Zachód jest parszywieńki.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: