Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat KRACH W 2018R. URATOWAŁ BERLIN PRZED BOMBARDOWANIEM I OCALIŁ ŚWIAT!
Monday, 21 May 2018 05:25 am
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Wolfgang Krach, wydawca gazety Sueddeutsche Zeitung, która opublikowała kilka dni temu karykaturę zbrodniarza wojennego, oszusta i mordercy państwowego, premiera państwa apartheidu Izrael okupującego Palestynę -  Benjamina Netanyahu, stylizowanego na Nettę Barzilai, izraelską „zwyciężczynię” propagandowego festiwalu „Interwizja”, uratował być może świat przed zagładą, zważywszy na słynną „Opcję Samsona” oraz twierdzenie izraelskich oficjeli, iż Izrael wycelował swoje nielegalne w świetle prawa międzynarodowego rakiety atomowe we wszystkie stolice Europy.

Na rysunku Netanyahu trzyma w jednej ręce mikrofon, a w drugiej rakietę z gwiazdą Dawida, wypowiadając stare żydowskie zaklęcie „Za rok w okupowanej Jerozolimie!”, wzięte z barbarzyńskiego święta Purim, obchodzonego corocznie na pamiątkę spisku z wykorzystaniem podstawionej Persom prostytutki Estery, zakończonego gigantyczną rzezią w Persów, co opisuje hebrajska księga biblijna Estery.

Autorem rysunku jest 85-letni karykaturzysta Dieter Hanitzsch, od lat współpracujący z Sueddeutsche Zeitung. Wolfgang Krach najwyraźniej w obawie przed bombardowaniem Berlina przez Izrael usunął rysunek z internetowego wydania gazety, padł na kolana przez okupującym także Niemcy żydostwem i posłusznie przeprosił oświadczając, że to była pomyłka. Dieter Hanitzsch został zwolniony z pracy.

Karykaturzysta oświadczył, że Krach oraz Sueddeutsche Zeitung mogą sobie przepraszać, ale we własnym imieniu, ponieważ on podtrzymuje zaprezentowaną opinię na temat Netanyahu. Wskazując na tchórzostwo Kracha przypomniał także, iż rysunek został zaakceptowany przez niego do druku i pozytywnie oceniony przez czytelników po publikacji.

Cóż, w świetle zbrodni izraelskich, jak choćby pamiętny „Płynny Ołów”, czy masowy mord Palestyńczyków w dniu otwarcia ambasady amerykańskiej w okupowanej Jerozolimie, nie jest wykluczone, iż Wolfgang Krach swoim tchórzostwem uratował świat, bowiem izraelskie bombardowanie Berlina musiałoby uruchomić art. 5 NATO, a wtedy cały sojusz musiałby zbombardować Izrael, do czego i tak zapewne dojdzie, jak przepowiada księga Apokalipsy św. Jana. Już wkrótce.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: