Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Polska - Nowe Ateny OGÓREK DO SWOJSKIEJ SETY I GALARETY, CZY RACZEJ SERWOWANY Z MACĄ?
Sunday, 26 Aug 2018 07:14 am
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

W sobotnim #StudioPolska miała miejsce wyjątkowo niesmaczna akcja propagandowa w wykonaniu perfekcyjnie wytresowanej p. Magdy Ogórek (mimo prawie 40-stki wciąż „pół plaży tutaj marzy, że kiedyś się przydarzy...”), jak wynika z listy Maciarewicza żony czerwonego konfidenta SB z popłuczyn po PZPR, którą ostatnio ponoć posuwa zidentyfikowany przez prof. Jerzego Roberta Nowaka żydowski grubasek o charakterystycznej urodzie satyra i być może tych samych walorach, zadaniowany służbowo propagandzista w Kurski TV oraz w żydowskiej prasie na terenie Polski uchodzącej za niemiecką, wnuk arcyubeka samego Józefa Światło (Izaaka Fleischfarba), niejaki Bartosz Węglarczyk, w co nietrudno uwierzyć przeglądając fotki tej pary w Google.

ogórek z węglarczykiem

Ogórek z Węglarczykiem

Węglarczyk był do niedawna mężem Anny, która w wywiadzie dla TVN oświadczyła wprost: "Jestem żydówką i jestem z tego dumna", a we wprowadzeniu czytamy:

„…Dlaczego w polskim języku słowo "żyd" ma pejoratywny wydźwięk? Czy Polacy są antysemitami? Dlaczego po trzyletnim pobycie w Izraelu Anna Węglarczyk wróciła do Polski? O swojej drugiej ojczyźnie, najważniejszym dniu w tygodniu żydowskim, święcie Purim…” itd. Nietrudno się domyśleć treści wywiadu.

ogórek i węglarczyk

Ogórek z Węglarczykiem

Żenujący spektakl w Studio Polska stworzyła oraz w pełni kontrolowała p. Ogórek (sierżant? kapitan? memale makom katsín?), czyniąc swojego telewizyjnego partner p. Jacka Łęskiego niemal bezrobotnym tłem, wykonująca ewidentnie służbowy rozkaz gloryfikacji koszernego premiera Mateusza Morawieckiego, obitego bez pardonu kijem w poprzednim programie niczym pierwszy lepszy pętak, i bardzo słusznie, przez p. Barbarę Husiew, jedną z 3 milionów "frankowiczów" okradanych w Polsce za sprawą żydowskiego syndykatu zbrodni chronionego aparatem urzędniczym PiS, który to skrót coraz więcej osób słusznie tłumaczy jako "Partia Interesów Syjonistycznych".

W trakcie owej żałosnej hucpy p. Magda, farbowana blondynka po solidnym tuningu mającym powodować ślinotok męskiej części publiczności, urojona „matka polka -patriotka” oglądaczek mydlanych oper, z drugiej strony perwersyjna sex-bomba w czarnych kozakach i ażurowej sukieneczce, wykreowana medialnie od samego początku, aż do rychłego końca, jeszcze niedawna deklarująca, że jako prezydent RP z ramienia komunistów zalegalizuje „związki partnerskie”, dwoiła się i troiła odbierając głos tym z publiczności, którzy przypadkowo przeszli przez sito „programu otwartego” Studio Polska, lecz nie wypowiadali się zgodnie z tezą lansowaną w programie.

Ogórek

Morawiecki co rusz to wyskakiwał z telewizora perorując pod syjonistyczne dyktando współczesnego Lenina, albo jego brata Goebbelsa na temat domniemanych sukcesów, jakie ma jakoby osiągać PiS wraz ze swoim rządem w RP. Uwaga kamerzysty operującego głównie planem amerykańskim i zbliżeniem skoncentrowana była na mimice oraz sugestywnej gestykulacji Morawieckiego, rodem z bardzo interesującego dokumentu „Jak to się robi?” p. Marcela Łozińskiego. W żadnym ujęciu nie można było zobaczyć, że przybyli na spotkanie z Morawieckim rolnicy przynieśli ze sobą czarną trumnę, na której leżał autentyczny świński łeb, co jest interpretowane w dwójnasób: jako alegoria brutalnie mordowanego polskiego rolnictwa, albo proroctwo przyszłości Morawieckiego i jego koterii, kiedy rolnicy od słów i wymownych gestów przejdą w końcu do czynów wraz z większością Polaków.

W steku głupstw oraz ordynarnej propagandy sięgającej bez żenady do stylistyki nakazanej niegdyś Gierkowi („pomożecie? pomożemy!”), warto zwrócić uwagę na jedną, istotną frazę w wykonaniu Morawieckiego, a mianowicie:

"My za Polskę dziękujemy" - powiada ten patologiczny kłamca obnażony w poprzednim programie do stanu, jak go diabeł stworzył, wg żydowskiego prawa napędzającego politykę Zachodu i nie tylko 100-procentowy żyd Mateusz Morawiecki. I nie chodzi tu o charakterystyczne cechy fizjonomii, jakimi żydostwo naznaczył był sam Stwórca, co ma odzwierciedlenie w Biblii, lecz o twarde fakty, o których Morawiecki sam mówił, jak przypomina w swoim artykule izraelska JTA (Żydowska Agencja Telegraficzna), świętująca powołanie na stanowisko premiera RP „ex-bankiera z żydowskimi korzeniami”. Cytowany tam Morawiecki opowiada, że jego dwie ciotki są żydówkami uratowanymi przez Polaków. Jedna uciekła w czasie wojny „na wschód”, czyli do bolszewików, a druga osiadła w Izraelu, gdzie mieszka do dziś.

“Always at such ceremonies I begin reflecting on my family’s own story,” Morawiecki said. “My aunt Irena was a Jew, she survived the war and as a child of 10. Until she was 16, she stayed with a Polish family who rescued her” with help from a few dozen other non-Jewish Poles who risked their lives to hide her, he said.

Another aunt, named Roma, now lives in Israel, he said. She survived the Holocaust because she escaped eastward, Morawiecki said, presumably to Russian-held territories, while the rest of her family died.”

Skoro dwie ciotki (a nie stryjenki) Mateusza Jakuba Morawieckiego są żydówkami, to konsekwentnie żydówką musi być także jego matka. Zatem zgodnie z żydowskim prawem Mateusz Jakub Morawiecki jest stuprocentowym żydem, ponieważ żydostwo przenoszone jest wyłącznie przez kobiety, ojciec nie ma żadnego znaczenia (stąd nieuznawanie przez żydostwo np. córki red. Passenta za żydówkę, gdyż jej matką jest Polka, ś. p. Agnieszka Osiecka), co ma swoje uzasadnienie w genetyce, albowiem kobiety posiadają niezmienne DNA mitochondrialne, pierwotne, którego mężczyźni są pozbawieni. Skutkiem tego tragicznego dziedzictwa każdy żyd ma wbudowane niejako od momentu poczęcia, aż do śmierci cechy fizyczne, a przede wszystkim wyjątkowo podłe psychiczne, swoisty negatywny potencjał, eksploatowane następnie przez zarząd oraz ośmiornicę żydowskiej korporacji globalnej wg bieżących potrzeb po rozbudzeniu go, albo stłumieniu, zgodnie z nauką epigenetyki.

Żydzi, nie dziękujcie za Polskę, nikt uprawniony wam Jej nie dał i nigdy nie da.