Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat CZY ŻYDOSTWO ROZKAŻE DONALDOWI TRUMPOWI ZAATAKOWANIE IRANU 4 LIPCA?
Tuesday, 02 Jul 2019 18:16 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Czy żydostwo rozkaże Trumpowi zaatakowanie Iranu w okolicy święta 4 lipca?

Pytanie o atak na Iran dla budowy „wielkiego Izraela” jest aktualne od dawna, gdyż co najmniej od dnia zamordowania Michela Jacksona przed koncertem – manifestem politycznym oraz ostrzeżeniem dla świata w Londynie, a brzmi: kiedy? Kiedy żydzi każą swojej nikczemnej, zakłamanej do szpiku kości marionetce Donaldowi Trumpowi zaatakować Iran, posłużyć się prowokacją i wywołać wojnę z Rosją, na którą zechcą wysłać polską, patriotyczną młodzież, jak wtedy, w 1944r., kiedy w beznadziejnym, z góry skazanym na katastrofę przez „aliantów” oraz ich wspólnika Stalina Powstaniu Warszawskim zostało wymordowanych ćwierć miliona Polaków?

Prowokacje żydowskie z dronem na terytorium Iranu, zaatakowaniem (z niewielkimi szkodami, ale z olbrzymim, czarnym dymem dla mediów) bratnich tankowców kryptożydowskich Saudów w cieśninie Ormuz, teraz z atakiem na rosyjski okręt podwodny, wcześniej na samolot, przyniosą w końcu taki skutek, jakiego psychopatyczne, tchórzliwe żydostwo potrafiące sadystycznie flekować jedynie słabszego i strzelać zza węgła, chowając się za plecami amerykańskiego, bezrozumnego osiłka, nie bierze pod uwagę: Izrael zostanie zmieciony z powierzchni ziemi zanim zdąży uruchomić swoje nielegalne rakiety atomowe pragnąc wykonać od lat zapowiadaną „opcję Samsona”. Iran z Rosją oraz Turcją zakończą kilkudziesięcioletnie istnienie szowinistycznego państwa apartheidu położonego w Palestynie. Już wkrótce.

Marionetki udające mężów stanu już zostały poinformowane o zbliżającej się wojnie, trudno bowiem uznać za przepadek ostatnią sekwencję zdarzeń. Mike Pence przerywa podróż i wraca natychmiast do Waszyngtonu. UE zwołuje radę bezpieczeństwa. Putin wysyła ministra obrony na miejsce żydowskiego w zarządzie ataku na rosyjski okręt podwodny. Ceny złota zaczynają szybować w górę. USA szykują się do ataku na Iran, polscy żołnierze rezerwy dostają instrukcje bycia w gotowości do natychmiastowego stawienia się w swoich jednostkach.

Tym razem się nie uda, choć żydzi wygrali rewolucję we Francji, rewolucję w Rosji, swoją II wojnę światową, kolejne wojny „armatami amerykańskimi” zgodnie z dyrektywami Protokołów mędrców Syjonu. Teraz przegrają z kretesem i nawet „tatuś im nie pomoże.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: