Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat CZY DONALD TRUMP ZACZAŁ WIERZGAĆ PRZECIWKO OŚCIENIOWI? AMERYKAŃSKIE SŁUŻBY SPECJALNE ATAKUJĄ REZYDENTA USA
Friday, 04 Oct 2019 15:06 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

TRUMPA

Czy żydostwu uda się przymusić Donalda Trumpa do bombardowania Iranu oraz rozpętania kolejnej wojny światowej, która wg kopniętej diaspory jest konieczna, aby przybył żydowski mesjasz i wystąpił jako przywódca narodu wybranego przez diabła (Jan 8:44), niosąc mu pełną dominację nad światem gojów? Może pytanie zostało źle postawione, gdyż nie czy, a kiedy, albowiem Trump jest tak dalece uzależniony od żydostwa, tak pogrążony w judofili, że nie może być wątpliwości, iż prędzej, czy później, najprawdopodobniej w ciągu kilku najbliższych miesięcy atak nastąpi. A z nim całe konsekwencje, które Trump wydaje się rozumieć.

Niewątpliwie obecny atak na Trumpa za pośrednictwem niejakiego Schiffa - żyda z frakcji Demokratów, który miał otrzymać rzekomo od nieznanego whistleblowera cynk, że oto Trump w rozmowie z komicznym prezydentem Ukrainy Volodymyrem Zelenskym, wmontowanym w fotel żydem 100% wziętym z telewizyjnego cyrku, domagał się haków na syna Joe Bidena, zaangażowanego w kontrolę złóż ropy naftowej na zachodniej Ukrainie, dawnych złóż polskich, w zamian za militaryzację Ukrainy, nota bene w proceder jest także umoczony były prezydent Aleksander „Goleń” Kwaśniewski, uczestniczący wraz z Bidenem juniorem w podziale łupów na Ukrainie, oczywiście na swoją mizerną skalę, coś jak Nowak w charakterze Ukraińskiego ministra, którego ścigają tam obecnie w ramach wojny gangów pod żałosnymi zarzutami, opiewającymi na niewielkie kwoty, niczym słynny śledź Julii Pitery - jest działaniem planowym. 

Schiff, drugi od lewej

Demokraci w USA przedstawiają całą aferę jako złowieszczy atak Trumpa na Bidena, ich kandydata na prezydenta w przyszłych wyborach 2020, noszącego ksywkę „sleeping Joe” ze względu na podeszły wiek, który uniemożliwia mu już normalne funkcjonowanie i powoduje, że Biden często przysypia w trakcie różnych formalnych imprez. Aby Trumpa przymusić do ataku na Iran żydowscy demokraci z Pelosi oraz Shiffem znanym jako „notoryczny kłamca” na czele wnioskowali o impeachment prezydenta, jednak nie mając większości w House of Representatives nie mogą procedury przeprowadzić, co nie znaczy, iż nie stanowi ona realnego zagrożenia, gdyż polityka USA jest w pełni kontrolowana przez żydostwo i jeśli zapadną takie rozkazy, to republikańscy senatorzy zagłosują za impeachmentem, przeciwko Trumpowi.

Sprawa wygląda poważnie, znacznie poważniej niż w przypadku Bila Clintona, który zaoferował swe cygaro podstawionej mu żydówce Monice Levinsky, ponieważ w atak na Trumpa zaangażowały się amerykańskie… służby specjalne (sic!) wydając wspólne oświadczenie dla Kongu szkalujące Donalda Trumpa. To już nie są żarty, albo wojna, albo jest po Trumpie i nie pomoże mu nawet żydowski zięć, zjudaizowana córka Ivanka, reszta latorośli zaangażowanej w związki z żydami, nikt mu nie zdoła pomóc. Coż, sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało.

Odezwa CIA i spółki do Kongresu

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: