Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Polska PREZYDENT ANDRZEJ DUDA I AMBASADOR GEORGETTE MOSBACHER, CZYLI: WIELE HAŁASU O NIC
Thursday, 07 Nov 2019 18:24 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

W przestrzeni publicznej pojawiły się głosy świętego, a także nieco  mniej świętego oburzenia, że oto prezydent Duda uwłacza majestatowi Rzeczpospolitej stając w jednym rzędzie z amerykańską żydówką p. Mosbaher na konferencji prasowej i że takie zdarzenie nie ma precedensu w świecie dyplomatycznym, byłoby nie do pomyślenia w USA, Niemczech, czy w dowolnym innym kraju.

To oczywiście prawda, p. Duda naturalnie uwłacza majestatowi naszego biednego kraju i to nie od dziś, a od samego początku kadencji, jako marionetka oraz notoryczny kłamca i pospolity oszust, który nie wahał się na przykład w kampanii prezydenckiej cynicznie sięgnąć po głosy 3 milionów Polaków okradanych wciąż, po dziś dzień mykiem "na franka szwajcarskiego", zapewniając ich wówczas publicznie, że problem oszustwa doskonale rozumie i będąc prezydentem rozwiąże go ustawowo, podał nawet datę graniczną, przypadającą na 6 listopada 2015 r., a więc rozpoczął się właśnie piąty rok od tej daty...

Jednak p. Duda żadnej ustawy w tej kwestii nie przygotował i nie kiwnął nawet palcem w bucie, aby mając psi obowiązek konstytucyjny oraz poparcie większościowej partii PiS stanąć na straży prawa i sprawiedliwości w Polsce i posłać do kryminału bankierów biorących udział w ewidentnej, kryminalnej sensu stricto, międzynarodowej, choć plemiennej zmowie, obliczonej na pauperyzację rodzącej się w Polsce klasy średniej oraz odebranie jej siły do walki poprzez wieloletnie zniewolenie oszukańczym instrumentem finansowym nazwanym dla ukrycia złych intencji "kredytem we frankach szwajcarskich", mimo że żaden z "frankowiczów" nie otrzymał nawet szwajcarskiego centa, nie mówiąc już o frankach, których nie miał także żaden z banków wciskających wówczas te "kredyty" niczego nie podejrzewającym ofiarom, oferując z pełną świadomością de facto gruszki na wierzbie.

Jak się okazało po latach, celem żydostwa stojącego za "frankami" było przygotowanie poprzez to perfidne oszustwo gruntu pod przejęcie Rzeczpospolitej i transformację naszej Ojczyzny w żydowską Polin za sprawą amerykańskiej ustawy 447, stawiającej USA w pozycji kapo w naszm obozie koncentracyjnym, Sonderkommando, które pilnuje, aby najbardziej rzutcy więźniowie zostali bez złamanego grosza przy duszy i musieli flaki z siebie wypruwać, aby przeżyć i spłacać wywindowany celowo dług, nie mając czasu ani siły na nierówną walkę z potężnym przeciwnikiem z  plemienia wybranego, mającego od wieków poparcie swego ojca, przedstawionego publiczności przez Jezusa Chrystusa w Ewangelii św. Jana 8:44

"Wy macie diabła za ojca i chcecie spełniać pożądania waszego ojca. Od początku był on zabójcą i w prawdzie nie wytrwał, bo prawdy w nim nie ma. Kiedy mówi kłamstwo, od siebie mówi, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa."

Kolejną ustawą, którą uchwaliło sobie w USA rządzące tam żydostwo jest ustawa 672, taka współczesna wersja ustaw norymberskich, ustanawiająca żydowską rasę panów, których w ogóle nie można krytykować, ani wytykać  im ludobójcze sprawstwo kierownicze po rewolucji w Rosji, ludobójstwo w Katyniu, czy zbrodnie żydokomuny w Polsce. W świetle tej ustawy obrona polskiego społeczeństwa przed żydowskimi złodziejami będzie traktowana jako tzw. „antysemityzm”, czymkolwiek on jest.

Powracając do nieszczęśnika, małego karierowicza, arywisty Andrzeja Dudy (niektórzy nie bez kozery nazywają go Andrzejem Judą), to ów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, kto go na fotelu prezydenta usadowił i reaguje adekwatnie do swego najgłębszego przekonania, lokując się tam, gdzie jego miejsce, pośród żydowskiej agentury, a więc na równi z p. Mosbacher. Zatem nie można mieć do niego żadnych pretensji; ot, wystąpił ambasador żydostwa z Polski p. Duda z ambasadorem żydostwa z USA, p. Mosbacher jak równy z równym i nic się takiego nie stało, gdyż jaki koń, czy złoty cielec jest, każdy widzi.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: