No icon

Świat

KTO STOI ZA KORONAWIRUSEM COVID-19? GLOBALNY RZĄD CIENIA URUCHAMIA ŚWIATOWY KRACH POD HASŁEM: TO NIE MY, TO… KORONAWIRUS!

Zaledwie przed niecałym miesiącem w artykule „Koronawirus, Anatomia Globalnej Paniki Dla Wprowadzenia Powszechnego Totalitaryzmu” opisywaliśmy prawdopodobny scenariusz rozwoju sytuacji na świecie, który spełnia się właśnie na naszych oczach.

Giełdy zaczynają pikować. Amerykańskie akcje tracą w obawie przed rozprzestrzenianiem się koronawirusa - czytamy w doniesieniach prasowych. Bloomberg oraz inne media branżowe finansjery biją na alarm, publikują przerażające nagłówki, wykresy, mapki oraz wypowiedzi gadających głów, tworząc wrażenie nieuchronnej katastrofy. Złoto zwyżkuje osiągając dzisiaj $1691,00 za uncję, najwyższy kurs od 7 lat. Na wszystkich giełdach świata są spadki.

Spadki na amerykańskich giełdach

Jest szczyt sezonu grypowego, w USA choruje obecnie 15 milionów ludzi i nikt nie robi z tego powodu żadnego przedstawienia, gdyż taka sytuacja powtarza się każdego roku.  Jednak  marionetkowy szef Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus z Etiopii ogłasza: "Świat musi być gotowy na globalną pandemię" z powodu koronawirusa, a WHO prezentuje szybujące w górę wykresy zachorowalności, mające przestraszyć globalną populację.

Wykres WHO opublikowany przez BBC

Definicja chorego zarażonego wirusem COVID-19 została w Chinach celowo zmieniona i od kilkunastu dni za chorego uznawany jest każdy, kto ma podwyższoną temperaturę, aż do momentu uzyskania wyników badań genetycznych, a te mimo potencjalnie potężnych możliwości Chin w tej dziedzinie nie nadchodzą szybciej, jak po kilkunastu dniach. To pozwala na nakręcanie spirali strachu, ponieważ liczba „chorych” wzrasta w tempie geometrycznym, co jest natychmiast przekazywane w świat przez żydowski mainstream.

Jak Covid-19 moiże wpłynąć na globalny łańcuch dostaw 

Rządy państw wprowadzają restrykcje w ruchu granicznym dążąc do kompletnej izolacji obywateli. W czwartek Rosja zamknęła całkowicie granice dla Chińczyków, wstrzymano połączenia kolejowe oraz lotnicze. Pociąg jadący z Austrii do Włoch zatrzymano wczoraj w pół drogi i zawrócono, z obawy przed koraonawirusem. Wkrótce zostaną zapewne wprowadzone obostrzenia w podróżach w ramach UE. Polityczni krzykacze we Francji, we Włoszech oraz innych krajach nawołują już do zawieszenia układu z  Schengen. Pojawiają się balony próbne paniki, jak wczoraj w Mediolanie po tym, kiedy we Włoszech ogłoszono cudowne namnożenie się wirusa COVID-19 i antycypując przyszłe zdarzenia pokazano ogołocony przez klientów do pustych półek supermarket po scenach niczym z filmu „World War Z”, prezentujący na koniec dobrze nam znany widok z okresu „transformacji ustrojowej”, kiedy w sklepach na półkach królował wyłącznie ocet. W Rumunii wszystkie osoby przybywające do tego kraju z okręgu objętego we Włoszech kwarantanną, a więc z Maleo, Terranova dei Passerini, Codogno, San Fiorano, Somaglia, Fombio, Casalpusterlengo, Castiglione d'Adda, Betonico and Castelgerundo. zostoną przymusowo odizolowane na dwa tygodnie. Ci, którzy przybedą z szerszych rejonów Lombardii oraz  Veneto zostaną zmuszeniu do izolacji we własnych domach. Szacuje się, że we Włoszech mieszka obecnie milion Rumunów.

Słynny Karnawał w Wenecji został przedwcześnie przerwany. Mecz piłkarski Juventus Turyn – Inter Mediolan został odwołany kilka godzin temu. To dla kraju, którym piłka nożna jest sportem narodowym ogromny cios. Połączenia kolejowe z Lombardią zostały wstrzymane.

Po ataku wirusem, a przede wszystkim propagandą na Chiny przemysł w tym kraju niemal stanął, skutkiem czego zerwany został łańcuch dostaw nie tylko w Chinach i Dalekim wschodzie, ale także na całym świecie, bowiem w ostatnim ćwierćwieczu zrobiono wiele, aby wypromować Chiny na fabrykę świata, uzależniając od chińskich dostaw handel oraz produkcję na całym niemal Zachodzie. Nie wszyscy pewnie wiedzą, że chiński cud gospodarczy nie jest tak do końca chiński i właściwie w ogóle nie jest chiński, gdyż Chińczycy są jedynie wykonawcami planu gospodarczego napisanego przez Miltona Friedmana i wdrożonego w 1989r.

Nawet te firmy chińskie, które z racji posiadanych zapasów surowców nie mają jeszcze problemu z produkcją są sabotowane i nie mogą wysłać swojego towaru za granicę ze względu na krecią robotę w portach, jak wówczas w Wielkiej Brytanii, w czasie wojny Polsko-bolszewickiej 1920, kiedy podburzeni do strajku dokerzy uniemożliwili dostawy broni niezbędnej do wlki z sowietami. Dziś robotnicy chińcy zostali wysłani na zwolnienia. Statki stoją w portach, albo mają duże opóźnienia.

Jak pisze Bloomberg, sieć handlowa sprzedająca w Chinach ekskluzywne marki niemieckie, BMW oraz Audi, zatrudniająca 10 tysięcy osób musiała zamknąć już na ponad miesiąc wszystkie swoje punkty sprzedaży w związku z wirusem. Chińskie przedsiębiorstwa zmuszone do ponoszenia kosztów, a niemogące świadczyć usług, czy produkować tracą płynność finansową. Banki nie chcą udzielać finansowania, co, jak się sytuacja nie zmieni, będzie skutkowało upadkiem milionów firm w Chinach, które de facto funkcjonują w modelu kapitalistycznym w czystej formie, jednak pod nadzorem komitetu centralnego partii, będącego w istocie czymś w rodzaju zbiorowego króla Chin, nota bene marionetkowego, gdyż nad nim stoi finansjera żydowska, która już raz niedawno pokazała kto naprawdę rządzi w Chinach, kiedy partyjniakom zachciało się prób wprowadzania chińskich porządków. Wówczas giełdy w Szanghaju i Hongkongu straciły ostrzegawczo 30% w ciągu tygodnia, co oznaczało zubożenie majątku lokalnych tycoonów o 30% z tendencją spadkową. Chińczycy natychmiast się wycofali, a giełdy powróciły do swojego pierwotnego sanu.

Problemy z płynnością finansową

Importerzy otrzymują od globalnych spedytorów informacje o trudnej sytuacji w Chinach, zamknięciu biur, braku możliwości odbioru zapłaconego już towaru. Zaczynają obawiać się, czy towar z Chin w ogóle wypłynie i dotrze szczęśliwie do nich, a jeśli nawet ta partia dotrze, to co będzie z następną? Co będzie z ich pieniędzmi, które muszą przelać przed wypłynięciem towaru Chin? Dlatego wstrzymują zamówienia.

Bez chińskiego eksportu bardzo ucierpi handel na Zachodzie, gdzie większość produktów nosi metki „made in China”. To uderzy w małych przedsiębiorców, ale nie tylko handel, gdyż także w  przemysł, tam gdzie jeszcze istnieje po programowym wyprowadzeniu fabryk do Chin w ramach outsoursingu, albo po morderstwie dokonanym na przemyśle z zimną krwią, jak w Polsce.

Bloomberg podaje przykłady firm, które mają ogromne problemy związane z sytuacją w Chinach. Japońska fabryka Komatsu nie otrzymuje części zamiennych do swoich koparek. Wietnamska fabryka mebli nie ma surowców do produkcji. Nowa Zelandia nie mogła zrealizować dostawy ponad 150 ton homarów do Chin, ponieważ zamówienie zostało anulowane. W Hong Kongu problemy ma producent zegarków sprowadzający części z Chin. W Polsce problemy mają importerzy paneli słonecznych, wali się także produkcja leków, do których surowce (przez izraelskie firmy udające polskie) sprowadzane są z Chin.

Propagowany w mainstreamie efekt Covid-19

O CO CHODZI I KTO ZA TYM STOI?

Stanisław Ignacy Witkiewicz powiedziałby, że „ONI”.

ONI są wciąż ci sami, nie zmieniają się przez dziesięciolecia i stulecia i nie ma znaczenia, czy występują jako francuscy rewolucjoniści, sowieccy bolszewicy, żydowscy żołnierze Hitlera, amerykańscy neoliberałowie, internacjonalistyczni bankierzy, czy unijni technokraci, gdyż to jedynie utylitarne maski ludzi z cienia, pozwalające im realizować opętańczą, religijną agendę dla nas - jak nas nazywają - gojów, morderczą sensu stricto.

Uwaga światowej opinii publicznej została skierowana na miasto Wuhan, ale to nie ono jest prawdziwą gwiazdą w tym spektaklu, tak jak w Polsce nie jest gwiazdą podstawiony nam przez wraże banksterstwo Mateusz Morawiecki, czy Andrzej Duda, beniaminek sekty Lubawiczów.

Lokalne centrum zarządzania znajduje w chińskim Shenzhen, głównej siedzibie gigantycznej firmy BGI Genomics i tam najprawdopodobniej został wyprodukowany wirus, który otrzymał oficjalną nazwę COVID-19, ale uruchomienie programu ataku wirusem w tym potężnym mieście zamieszkałym przez ponad 12 milionów osób, z prowincjami ponad 20 mln, będącym sercem produkcji elektroniki i najnowszych technologii w Chinach, oznaczałoby upadek Państwa Środka. Dlatego padło na Wuhan.

BGI Shenzhen stanowi centralę, natomiast Wuhan jedynie jej mały oddział, podobnie jak Tjanjin. To bardzo interesująca firma, ponieważ de facto stanowi amerykańską, ergo: żydowską ekspozyturę, o czym pisaliśmy we wspomnianym na początku artykule, a teraz przypomnimy.

Chińczycy prowadzący oficjalnie BGI są jedynie marionetkami wystawionymi publiczności w charakterze słupów oraz wyrobników od czarnej roboty. Korporację, tak jak słynny portal Alibaba.com z Jackiem Ma, a także chińskie finanse, eksport oraz import w pełni kontroluje żydostwo, które zadbało o to, aby zarząd oraz kluczowi pracownicy BGI byli amerykańskimi pionkami i tak prezes zarządu, niejaki Wang Jian , którego wartość - bo w żydowskim świecie wszystko jest na sprzedaż, także ludzie - Forbes ocenia na 3,1 mld USD, w latach 1988-1990 robił doktorat na amerykańskim University of Iowa, a w latach 1990-1994 pracował na University of Washington.

Dr Wang Jian, stoi drugi od prawej, w trakcie podpisywania porozumiena z firmą ICBA z Emiratów Arabskich w 2018r.

Drugim, pomijanym oficjalnie "współzałożycielem" BGI jest dr. Yang Huanming, znany także jako dr. Henry Yang, będący czołowym genetykiem w Chinach, wykształconym w USA na Harvard Medical School oraz w Europie (Dania, Francja), którego specjalizacją jest - jak podaje Wikipedia - mapowanie oraz klonowanie ludzkich genów, sekwencjonowanie i analiza ludzkiego genomu.

Podobnie jak jego kolega w latach 1990-1994 studiował w USA. Wkrótce obaj zostali przerzuceni do Chin do pracy w uruchamianej właśnie korporacji BGI, powołanej w celu outsourcingowego sekwencjonowania ludzkiego genomu, dla wspomagania projektu Human Genome Project uruchomionego w roku 1990 przez Departament Energii USA i Narodowe Instytuty Zdrowia USA, z kapitałem początkowym 3 miliardów USD. Jak pamiętamy, Craig Venter był szybszy.

Potężna korporacja genetyczna BGI w Shenzhen, zatrudnia ponad 4000 osób i zasilana jest funduszami finansjery żydowskiej oraz Bila Gatesa, którego oglądamy na zdjęciach pokazywanych z dumą przez szefową PR w nadziei na darmową reklamę, jako stałego bywalca BGI.

Bill Gates (w śrdku) podczas jednej z wizyt  Shenzhen BGI

W 2010 r. za sprawą linii kredytowej 1,58 mld USD firma Shenzhen BGI zakupiła w USA 128 wyrafinowanych sekwenserów DNA po ok. 500 tys. dolarów sztuka. Rosja ma zaledwie cztery, Polska żadnego. Pięć lat temu, w 2013r. BGI posiadała 156 sekwenserów i przetwarzała około 20% DNA analizowanego na całym świecie. Do tamtej pory oficjalnie opracowała kompletne genomy 50 tysięcy osób. Aktualnych danych brak. BGI mimo mylącej nazwy Beijing Genomics Institute, jest spółką prywatną, jednak ze strony internetowej nic nie można się dowiedzieć o głównych akcjonariuszach. W odpowiedniej zakładce w języku angielskim jest jedynie informacja w języku chińskim, że po więcej informacji należy się zwrócić do BGI na piśmie.

BGI Shenzhen ma formalnie swoją główną siedzibę w… Danii. Podmiotami zależnymi są m. in. trzy amerykańskie firmy Complete Genomics, BGI Americas Corporation oraz BGI Tech Solutions Co., Ltd.

W 2012 BGI przejęła oficjalnie pierwszą z wyżej wspomnianych amerykańską firmę Complete Genomics, z siedzibą w Mountain View, Kalifornia. Jak powiedział wówczas Isaac Ro z Goldman Sachs, ta fuzja bardzo pomoże BGI operować na rynku amerykańskim. Jako BGI Genomics Co., Ltd. spółka zamierzała wejść na giełdę w 2019r., w tym celu rok wcześniej podnosiła kapitał o 1 mld USD. Tak jak w przypadku Alibaba.com bankiem wprowadzającym BGI na giełdę będzie Goldman Sachs. Najwyraźniej ten żydowski bank, który według słów prezesa Lloyda Blankfeina "wykonuje robotę Boga" , nie wykonuje jej wyłącznie w dziedzinie finansów, ale bawi się także w manipulacje genetyczne, w tym w konstruowanie sztucznych wirusów stanowiących biologiczną broń masowego rażenia.

Lloyd Blankfein Goldman Sachs

Jeśli nie stanie się cud, scenariusz programowej pandemii, połączony z rozruchami na całym świecie wg starego, ale wciąż jarego scenariusza Protokołów Mędrców Syjonu, wojną z Iranem oraz Rosją zostanie wkrótce wdrożony do realizacji, zapanuje totalitaryzm, oprócz "walki z terroryzmem" żydowscy w zarządzie szefowie wszystkich szefów będą teraz walczyli z koronawirusem oraz jego mutacjami. Psychopatyczni sprawcy mają niewiele czasu,  w praktyce jeden, góra dwa miesiące, czyli naturalny okres występowania grypy oraz osłabienia organizmu człowieka, a przez to największej statystycznie umieralności obrazowanej w Polsce starym powiedzeniem "starzec, przeżył marzec". Ten okres zostanie wykorzystany do maksymalnej propagandy, aby osiągnąć założony cel.  Testy wypadły pomyślnie, po kryzysie 2007 nikomu ze sprawców nie spadł włos z głowy, a wręcz przeciwnie, bankierzy całkowicie przejęli finanse USA licytując pierwotnie bailout w wysokości 700 mld dolarów, a że otrzymali go bez problemu, pomnożyli pierwotną sumę po wielokroć i pod straszakiem katastrofy, którą musiałyby wg nich spowodować upadki banków „too big to fail” przejęli cały budżet USA, mają teraz do niego nieograniczony dostęp z czego skrzętnie korzystają wypłacając sobie horrendalne bonusy.

Po standardowym przeprowadzeniu „pilot project” musi nastąpić realizacja programu głównego i chyba właśnie następuje. Niewykluczone, że wkróce nastąpi odpowiedź społeczeństw świata, jak na załączonym trailerze filmu "Assult on Wall Street". To prawdopodownie najlepsze lekarstwo nie tylko na COVID-19 oraz jego mutacje, ale także na terroryzm na świecie, w tym terroryzm finansowy, mający dokładnie to samo źródło.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: