No icon

Świat

KTO WYGRA - DONALD TRUMP, CZY SLEEPY JOHN BIDEN, A WIĘC KAMALA HARRIS Z KOMINTERNU? WHAT THE FUCK? A CÓŻ TO ZA RÓŻNICA?

Wkrótce wojsko na ulicach Rzeczpospolitej – ogłosił kilka dni temu zdalnie sterowany żyd, polakożerca oraz zwykły zbrodniarz Mateusz Jakub Morawiecki, zatem pilot project stanu wojennego w wersji soft został uruchomiony, tuż przed wersją hard w wydaniu bolszewickiej neożydokomuny, z masowymi aresztowaniami, zsyłkami, znikającymi w dołach z wapnem ludźmi, z burzeniem kościołów, aresztowaniami kapłanów, z całym, zbrodniczym, sadystyczno-psychopatycznym entourage’em, doskonale znanym Polakom z leninowsko-hitlerowsko-stalinowskiego, czerwonego terroru lat powojennych Zambrowskiego, Światły, Krwawej Luny Brystygier, Humera, Fejgina, Michnika, Wolińskiej, Różańskiego, Hinca oraz tysięcy innych żydów okupujących Polskę od wojny, dziś w kolejnych pokoleniach oraz afiliacjach. Żydowski scenariusz z USA, przemilczany solidarnie zarówno przez media mainstreamu, jak i płomiennych patriotów z podziemia na YouTube, czy Facebooku, realizowany jest równolegle przez „nasze kreatury” także, a może przede wszystkim w Polsce.

Za Oceanem, na wielkiej amerykańskiej wyspie biedoty tuczonej gumą do żucia, przemysłową, korporacyjną karmą, pojonej Coca Colą oraz chemicznymi napojami gazowanymi, faszerowanej psychotropami, kompletnie odizolowanej od świata, gdzie zaledwie 7% populacji posiada paszporty, a znakomita większość ledwie wiąże koniec z końcem, programowo ludobójcza operacja masowych szczepień ma od dawna swoją nazwę, to "Wrap Speed". Na jej czele, wielkiej nadziei białych, niejakiemu Donaldowi Trumpowi kazano postawić szefa oddziału szczepionkowego żydowskiego koncernu farmaceutycznego GalxoSmithKleine, marokańskiego żyda Moncefa Slauori, który ma dopilnować, aby żaden goj nie uszedł amerykańskim szwadronom śmierci wyposażonym w strzykawki z trutką, która dopiero co zabiła ponad 40 osób w Korei Południowej, a trzy główne, żydowskie koncerny zaangażowane w produkcję „szczepionki na covid”: AstraZeneca, Johnson & Johnson oraz Eli Lilly musiały przerwać testy po tym, jak wyszło na jaw, że szczepionki atakują układ nerwowy i powodują paraliż.

Kazano postawić, ponieważ – o czy m wielokrotnie pisaliśmy - Donald Trump jest marionetką, wytresowanym na wrestlingowym ringu komediantem, który odgrywa mydlaną operę w wersji horroru dla ciemnego ludu świata. spragnionego pozytywnego bohatera.

Pisaliśmy nie raz, że całe otoczenie Trumpa to żydzi, włącznie z jego córką Yael (dawniej Ivanka), która przeszła oficjalnie na anty-religię judaizmu kompletnie sprzeczną z chrześcijaństwem. Wszystkie dzieci Trumpa mają partnerów żydowskich, a on sam nosi się pzed kamerami z Biblią protestancką, ponieważ kompletnie nie rozumie doktryny chrześcijańskiej. Zarządy jego firmy to żydzi, jak obecny sekretarz w rządzie USA Steven Mnuchin. Bankierzy kredytujący jego firmę to żydzi i to oni, pytani w programie telewizyjnym dobre dwadzieścia lat temu, dostępnym wciąż na YouTube, dlaczego Trumpa nie zbankrutują i nie zlicytują oświadczyli, że Trump jest dla nich wart więcej żywy, niż martwy.

To zadziwiające, że tak wiele osób daje się nabrać na marny jakościowo spektakl, wmawiając sobie, że oto mąż opatrznościowy, trybun ludowy, człowiek z ludu, z poza układu, walczy z wrażym systemem, ze złowrogą ośmiornicą, z mitycznymi jak naziści globalistami, o wolność i demokrację, o nas walczy, o zwykłych Janów Kowalskich oraz Johnych Plumberów, ponieważ ukochał pospolity lud bardziej, niż pieniądze, władzę oraz kurewki z Las Vegas.

Media karmią nas nonsensem wyborów w USA, które w ogóle nie istnieją, nie ma ich, to wszystko bezczelna hucpa i marne przedstawienie, igrzyska dla skretyniałych mas, jak w większości „demokracji parlamentarnych”, które nie mają kompletnie nic wspólnego z prawdziwą demokracją. Nie było tam żadnych wyborów pewnie od czasów Abrahama Lincolna, któremu współbracia wypalili w łeb w teatrze, kiedy zachciało mu się wprowadzać Greenbacka, dolara państwowego, pieniądz niezależny od prywatnego systemu bankowego. Nie do wiary? A jednak. O lewych wyborach w USA napisano wiele książek, nakręcono filmy dokumentalne obalające mit demokracji amerykańskiej, pokazujące prawdziwy proces wyborczy oraz skalę manipulacji, polecamy choćby „I voted?” (głosowałem?), wyświetlany niegdyś na Festiwalu Filmów Dokumentalnych we Wrocławiu, kiedy jeszcze zdarzały się tam wartościowe filmy, a nie wyłącznie żydowska propaganda demoralizująca młodzież, jak obecnie.

Posunięcia „naszych kreatur” w Polsce są odbiciem działań żydostwa amerykańskiego w drodze do globalnego gułagu. Scenariusz militarny to dokładna kalka z USA, gdzie wkrótce po tym fikcyjnym picu wyborczym, po tej bezczelnej hucpie w wykonaniu komediantów Trumpa z Bidenem, obydwu skorumpowanych nepotystów, wybuchnie taka „epidemia” covid/srowid, że stojący w blokach startowych „Wrap Speed” oprawcy z amerykańsko-żydowskiego NKWD będą sprawiać wrażenie wielorękich bóstw hinduskich, trzymających w każdej ręce strzykawkę gotową do wykonania śmiercionośnego zastrzyku. To samo będzie w Polsce, z czego nikt nie robi tajemnicy, Morawiecki sam ogłosił rozlokowanie posterunków militarnych do masowego testowania Polaków, które z przyczyny standardowych 94% fałszywych wyników pozytywnych musi dać pożądany wynik w walce z wirusem, którego nikt nawet nie wyizolował.

Jaki jest cel fałszywej pandemii? Są dwa. Pierwszy, to nowa siedziba dla globalnego żydostwa, według starego planu syjonistycznego Zeev Żabotyński/Adolf Hitler na wschód od Wisły, po eksterminacji Polaków w takim stopniu, żeby stanowili jedynie pogardzaną, darmową siłę roboczą we własnym niegdyś kraju. Kolejny cel to globalny gułag pracowników przymusowych, zredukowanych do roli zmodyfikowanych genetycznie głupków, bo przecież pamiętamy, że szczepionki mają być genetyczne, mają nas odhumanizować, gdyż żydostwo wszystkich nie-żydów postrzega literalnie jako zwierzęta, doktrynalnie i literalnie, dlatego z taką łatwością morduje nas milionami od lat, krzycząc przy tym w piekłogłosy, że jest rzekomą ofiarą, a nie sprawcą i agresorem. To niestety działa, jak każda propaganda i żydzi pozostają bezkarni, a bezkarna władza demoralizuje, przy czym absolutna jak dzisiaj, demoralizuje absolutnie.

Drugi cel, to zmiana hegemona z USA, na przygotowywanych do roli globalnego kapo od lat. zbolszewizowanych i zneoliberalizowanych Chińczyków, nadzorowanych przez żydostwo w 100 procentach zarówno w polityce, jak i w gospodarce, kulturze, ideologii, finansach, o czym pisaliśmy już wielokrotnie podając dowody.

Chcielibyśmy widzieć Trumpa jak na głównym zdjęciu, ale to miraż, on ma Polskę w..., dokładnie tam.. Niestety, nic nie jest w stanie przekonać większość Polaków, że oto pętla zaciska się na ich szyjach oraz szyjach ich rodziców i dzieci, które sami pozbawiają godności, ubierają do szkół w maski, okaleczają psychicznie i pomagają mordować, uważając to za drobne wyrzeczenie, które warto ponieść w imię czczonego powszechnie bożka Świętego Spokoju. Nawet aresztowania SMS-ami nie robią na nikim w Polsce wrażenia, nawet kwalifikacja kaszlu, jako wystarczającego objawu covid/srowid, aby zarządzić łapankę.

Będziemy mieli to, na co jako beznadziejne społeczeństwo zasługujemy i pretensje wyłącznie do siebie.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: