No icon

Świat

BYĆ, ALBO NIE BYĆ? OTO JEST PYTANIE. ŹLE SIĘ DZIAŁO W PAŃSTWIE DUŃSKIM, JEDNAK NARÓD ZWYCIĘŻYŁ KABAŁĘ COVID 1984

Nic o tym nie słychać w mainstreamie, a bardzo niewiele w mediach alternatywnych oraz żydowskich jaczejkach propagandowych zwanych „mediami społecznościowymi” typu Facebook, czy YouTube, jednak informacja o sukcesie Duńczyków w walce z totalitarną kabałą rozlokowaną także w ich kraju, gdzie jak pamiętamy królową była niegdyś córka Mieszka I, a siostra Bolesława Chrobrego – Świętosława, zwana przez Duńczyków Sygryda Storråda, przedostała się do społeczeństwa polskiego najpierw dzięki Sebastianowi Rosowi mieszkającemu w UK, który upublicznił nagranie szczęśliwej Dunki, mówiącej ze wzruszeniem o zwycięstwie, a teraz przez naszą redakcję, która dotarła do nagrania na kanale Hugo Talks na alternatywnej dla YouTube platformie BrandNewTube.com, opisującego całe zdarzenie.

Szukaliśmy potwierdzenia rewelacji Sebastiana Rossa, jednak nie było łatwo, od wczoraj przeglądaliśmy prasę duńską oraz generalnie zachodnią, także alternatywną i nigdzie żadnej wzmianki na ten temat… Dopiero dzisiaj, niejako dzięki dr Vernonowi Colemanowi, którego systematycznie słuchamy na BrandNewTube.com po tym, jak przeniósł się tam z totalniackiego YouTube, natrafiliśmy na kanał Hugo Talks z potwierdzeniem dobrej nowiny.

Duńczycy mieli niemal przechlapane. Żydowskie „propozycje prawa pandemicznego” przedstawione do zatwierdzenia rządowi duńskiemu były tak nieprawdopodobne, jak zakaz wstępu do lasów dla Polaków. Miały nie być czasowe, a permanentne i obejmowały między innymi takie paragrafy:

  1. Osoby zainfekowane niebezpiecznymi chorobami mogą zostać poddane przymusowemu badaniu (lewymi testami PCR), hospitalizacji, leczeniu i umieszczeniu w izolatorium.

  2. Duńskie Ministerstwo Zdrowia może wg własnego uznania zdefiniować grupy osób, które muszą zostać zaszczepione „w celu ograniczenia oraz eliminacji niebezpiecznych chorób”.

  3. Osoby które odmówią poddania się powyższemu mogą zostać do tego zmuszone poprzez poddanie ich przymusowi bezpośredniemu, fizycznemu zatrzymaniu przy pomocy policji.

Tak, to jest propozycja nowego „prawa”, którą żydostwo miało czelność przedstawić w Danii. Jednak Duńczycy podjęli protest przed parlamentem, który trwał przez ostatnich 9 dni i po tym czasie próby forsowania żydowskiego totalitaryzmu zostały przez duński rząd porzucone. Hugo Talks zauważ podobnie jak my, że informacja na ten temat nie pojawiła się niemal nigdzie, on sam znalazł jedynie dwa klipy ukazujące moment radości Duńczyków ze zwycięstwa nad naprawdę ciemną stroną mocy, zdefiniowaną literalnie w Piśmie Świętym Nowego Testamentu przez Jezusa Mesjasza, który mówi do sanchedryniackiego żydostwa wprost:

„Ojcem waszym jest diabeł i chcecie postępować według pożądliwości ojca waszego. On był mężobójcą od początku i w prawdzie nie wytrwał, bo w nim nie ma prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa.” Jan 8:44

Duńskie zwycięstwo nie wpisuje się w żaden sposób w narrację mainstreamu, który jako element machiny opresji żydowskiej kabały forsuje totalitarne regulacje terrorystów państwowych, zapewniając kłamliwie (a jakże by inaczej?) wszystkich widzów, czytelników i słuchaczy, że wszędzie, na całym świecie jest akceptacja dla bandytów, co naturalnie nie jest prawdą.

Miejmy nadzieję, że postawa Duńczyków zainspiruje Polaków, którzy nieświadomie sami podkładają dziś gardła pod żydowski nóż rytualny i lepiej żeby tak się stało, niż mielibyśmy po niewczasie żałować jak Aleksander Sołżenicyn w kwestii żydowskich bolszewików w Rosji, że społeczeństwo rosyjskie nie stawiło wówczas im oporu, nie chwytało co miało pod ręką: noża, młotka, sztachety i nie waliło w łeb bolszewików, którzy przychodzili ich aresztować, co musiałoby skutkować taką redukcją okupantów, że nie byłoby komu dokonywać aresztowań. Sołżenicyn snując rozważania, co by było gdyby Rosjanie podjęli wówczas walkę i konstatując, że jednak jej nie podęli mówi: „Za mało kochaliśmy wolność”

Czyżbyśmy także my, Polacy, za mało kochali wolność, bo najlepszych ludzi nam żydostwo wymordowało w Katyniu oraz w żydowskich katowniach i obozach koncentracyjnych po wojnie, w okresie najbrutalniejszego czerwonego terroru?

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: