No icon

Świat

NOWOJORSCY PRAWNICY, ERGO: LOKALNE ŻYDOSTWO, ZARZĄDZAJĄ W USA OBOWIĄZKOWE SZCZEPIENIA COVID-1984

Do Zgromadzenia Stanu Nowy Jork wpłynął projekt dekretu żydostwa, przedstawiony, a jakże, przez z Lindę Rosenthal z jaczejki Demokratów na Manhattanie. Dokument mówi, że szczepienie Covid-1984 będzie obowiązkowe i dotyczyć ma „wszystkich osób oraz grup, które, jak pokażą dane kliniczne, mogą bezpiecznie przyjąć szczepionkę.”

Naturalnie, o tym, czyje „dane kliniczne” zwalniają z nominacji do wyszczepienia delikwenta w charakterze królika doświadczalnego trutką koszernych koncernów, będzie decydowało żydostwo, które samo siebie pozwalnia z tych szczepień zgodnie ze starą retoryką Hitlera powołanego – jak pamiętamy - na urząd kanclerski przez żydowską Wall Street (vide prof. Antony Sutton „Wall Street and rise of Hitler”), który utrzymując tylko w Abwehrze armię 150 tysięcy żydowskich żołnierzy (prof. Mark Rig) twierdził: ”O tym, kto jest żydem, a kto nim nie jest, decyduję ja”. W ten sposób żydami przestali być choćby marszałek Milch, Hans Frank, Reinhard Heydrich, Josef Goebbels (ksywka szkolna: rabbi), czy Eichmann nomen omen Adolf, o którym dopytywani przez dziennikarzy śledczych ludzie w Ameryce Południowej mówili, że ma nos, jak klamka od synagogi…

Propozycja legislacyjna prawników wywołała lekką konsternację pośród komentatorów, którzy zauważyli, że w 2019r. został wprowadzony w USA dekret legalizujący aborcję, więc w obliczu nieuchronnego przymusu bezpośredniego nieśmiało teraz pytają, czy prawo do kontroli nad swoim ciałem zostało anulowane? Nota bene, sama teza zdalnie sterowanego, globalnego bon motu „moje ciało, mój wybór” w przypadku aborcji jest idiotyczna, ponieważ aborcja nie dotyczy ciała kobiety, a ciała niedoszłego noworodka, odrębnego bytu, jak Szanowni Czytelnicy, czy ja, rozszarpywanego metalowymi szczypcami przez „lekarza” pokroju tych, mordujących dziś pacjentów z „Covid-1984” respiratorami mechanicznymi, zgodnie z procedurami, więc nie ma stresu, a świadomość dokonywania zabójstwa z zimną krwią im w ogóle nie przeszkadza.

Dekret zacznie obowiązywać w momencie, kiedy kontrolujący departament zdrowia psychopaci, jak Fauci, czy szef oddziału szczepionkowego GSK znanego pod nazwą Moderna, Moncef Slaoui oddelegowany przez samego Donalda Trumpa na stanowisko rządowe naczelnego szefa powszechnych szczepień w USA w wojskowej Operacji Wrap Speed, a więc stojący ponad gen. Perną, ogłoszą, że Amerykanie „wykształcili niedostateczną odporność na Covid-1984" Sorry, Batory. 

Zatem sprawa jest przesądzona, wkrótce szczepienia będą w USA obowiązkowe, mimo zapewnień Bidena jeszcze sprzed kilku dni (widać nie otrzymał na czas dalszej części scenariusza od swoich kierowników, a może zapomniał…), jak u nas Morawieckiego, że „nie będzie zmuszał Amerykanów do szczepień, ale zrobi wszystko, co w jego mocy, aby dodać im odwagi, żeby postąpili, jak należy.” Naturalnie Biden nie będzie nikogo zmuszał, tak jak Hitler sam nie mordował Polaków w Auschwitz, zresztą jego prezydentura po przekrętach wyborczych w żydowskim bantustanie pt. "USA” nie jest wciąż pewna, a jeśli już prezydentem zostanie, to wyłącznie na bardzo krótką metę, gdyż na fotel dziadka Bidena czeka już od dawna nominantka żydostwa Kamala Harris.

Dekret został przedstawiony Komisji Zdrowia Zgromadzenia Stanu w tydzień po tym, jak przeszła rezolucja o obowiązkowych szczepieniach Covid-1984 odmawiająca uniknięcia szczepień z powodów filozoficznych, religijnych, czy osobistych, co dotąd prawo dopuszczało.

W komentarzach internetowych pojawiają się głosy oburzenia, jak ten: „Tylko naziści zmuszaliby ludzi do uczestnictwa w olbrzymim eksperymencie medycznym”, co jest zresztą zgodne z rzeczywistością, jeśli weźmiemy pod uwagę pochodzenie tych 150 tys. żołnierzy Hitlera, nazistów. Przy okazji, czy wiedzą Państwo, skąd pochodzi słowo „nazista”? W świecie anglosaskim funkcjonuje ona jako „nasi”, a nasi… to dawny, żydowski przywódca religijny. Wszystko się zgadza.

Są także tacy Amerykanie, którzy piszą: „Nawet Rosja, nasz przeciwnik samo-zło, zadecydowała, że szczepienia w Rosji będą dobrowolne”. I tu się wszystko zgadza, ponieważ Putin dawno już wykopał z Rosji żydowskich oligarchów, którzy nie chcieli pracować dla dobra kraju, albo wpakował ich do kryminału, jak Chodorkowskiego, więc żydzi w Rosji decyzji obecnie nie podejmują.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: