No icon

Świat

SZCZEPIENIA TRUTKĄ COVID-19 POWODUJĄ SAMOISTNE NAMNAŻANIE WIRUSA HIV U OSÓB ZDROWYCH, OFIARY MOGĄ ZACHOROWAĆ NA AIDS

Australijski rząd unieważnił umowę na dostawę 51 mln szczepionek  Covid-1984, zawartą z Uniwersytetem Queensland oraz firmą CSL, po tym, jak przypadkowo wyszło na jaw, że ludzie zaszczepieni w testach próbnych mogą wkrótce zachorować na AIDS; ich testy na HIV wyszły pozytywnie. O sprawie pisał między innymi brytyjski Guardian.
 
CSL to utworzony w 1991r. jako sp. z o. o.  zlepek prywatnych, żydowskich korporacji rozmieszczonych w różnych krajach, dla zmylenia przeciwnika posługujących się skrótem państwowego laboratorium, założonego w Australii w 1916r.  - Commonwealth Serum Laboratories. Konglomerat zawiera między innymi firmę Novartis znaną obecnie jako Seqirus, największą na świecie firmę produkującą szczepionki na grypę. Ściśle współpracuje z inną żydowską firmą szczepionkową AstraZeneca (pisaliśmy o niej szerzej), analogicznie podpiętą propagandowo dla uwiarygodnienia pod znany uniwersytet, w tym przypadku Oxford, której trutka Covid-1984 produkowana w Australii przez CSL ma teraz uszczęśliwiać Australijczyków.
 
ŻYDZI SĄ JAK CHCIWE WAMPIRY, CHCĄ NASZEJ KRWI
 
Szefem CSL jest naturalnie żyd, niejaki Paul Perreault (na zdjęciu) który na spotkaniu z Donaldem Trumpem 30 lipca 2020 domagał się,pewnie skutecznie... naszej krwi w hektolitrach. Krew to doskonały interes i chociaż, jak mawiają żydzi "There's no business like Shoach busines" (nie ma lepszego interesu niż holokaust), to krew jest istnym złotym cielcem. To biznes nad biznesy, realizowany przez żydostwo od dawna, jedna z ich specjalności obok handlu organami wyciętymi ofiarom w izraelskich więzieniach, przez pokątnych "lekarzy", albo w bazie wojskowej Bondsteal, będącej także centrum przerzutowym opiatów z Afganistanu do Europy.  
Prodeder pobierania od niczego nieświagomych dawców krwi, ochotników kierujących się szczytnymi ideami, następnie mieszania jej z krwią odkupioną za centy od nałogowych ćpunów i alkoholików na głodzie, z HIV-em, żółtaczką typu C, itp.,  po czym eksportowanie jej do Szwajcarii, gdzie jest przerabiana na ekskluzywne leki po 2000 dolarów za fiolkę, opisał Michel Moore w dokumencie filmowym "Capitalism a love story". Do procederu odniósł się nawet renomowany Lancet w sporym artykule zatytułowanym "The big busines of blood plasma" (wielki interes plazmy krwi) z października 2017r.  Jaki zasięg ma ten cyniczny proceder bandy pokręconych złodziei możemy się przekonać słuchając oficjeli rządu w Polsce, którzy instruowani przez zorganizowane żydostwo także w tej sprawie, apelują do Polaków o oddawanie krwi hurtem.
 
Oficjalnie w skandalu australijskim mowa jest o wynikach fałszywie pozytywnych,  jednak mamy do czynienia z identyfikacją nie jakiegoś byle koronawirusa, których są setki, a konkretnego wirusa HIV powodującego AIDS. Znikąd się w organizmie zaszczepionych nie wziął. Sprawa jest poważna, skoro kontrakt na miliony szczepionek został przez rząd zerwany, naturalnie nie z troski o Australijczyków, a ze strachu, że jak sprawa zostanie ujawniona, to rząd zawiśnie na szubienicach, co nota bene byłoby pożądanym precedensem. Na stronie CSL znajduje się pokrętne, zakamuflowane oświadczenie w PDF, potwierdzające dodatnie wyniki na HIV u 216 uczestników testów w fazie zaledwie pierwszej z trzech niezbędnych, jest tam również informacja, iż australijski rząd zerwał umowę: faz 2 i 3 nie będzie, koniec projektu.
 
W tekście oświadczenia CSL możemy także przeczytać, iż:  "There is no possibility the vaccine causes infection",  czyli, że nie ma możliwości, aby szczepionka powodowała infekcję, tak więc znowu portwierdza się stare motto słynnego dziennikarza śledczego Johna Pilgera dotyczące spraw publicznych: "Nigdy nie wierz w coś, czemu oficjalnie nie zaprzeczono".
 
Wszyscy zapewne pamiętamy doniesienia prasowe z początku fałszywej pandemii, jeszcze wówczas z Chin, że wirus został nieudolnie, umyślnie, ręcznie zmodyfikowany w laboratorium i zawiera fragment kodu HIV.
 
Teraz wychodzi na jaw, jaka była przyczyna wbudowania sekwencji HIV w badanego wówczas koronawirusa. Żydowscy szaleńcy powodowani patologiczną anty-religią judaizmu nie żartują, a może żartują,ale po swojemu, jak wtedy, w Świątyni Jerozolimskiej, gdzie składali krwawe ofiary z ludzi. co im zostało po dziś dzień, tyle że obecnie ich kopnięty "bóg" z piekła rodem domaga się tak z kilku miliardów ofiar w jednym podejściu. Jest popyt, będzie podaż.
 
Jeśli psychopatyczny rząd w Polsce dopuści do użytku szczepionki żydowskich koncernów farmaceutycznych, różnych Pfizerów, AstraZenec i s-ki którymi zarządza ta sama, chciwa, koszerna ręka, wówczas każdy urzędnik państwa polskiego podejmujący decyzje w tej sprawie oraz ci wykonujący polecenia, jak hitlerowcy, każdy skorumpowany lekarz, każda osoba wykonująca zastrzyki, wszyscy oni będą musieli niezwłocznie ponieść personalną odpowiedzialność za sprowadzenie śmiertelnego niebezpieczeństwa na polskich obywateli, próbę ludobójstwa i kara za to może być tylko jedna, najwyższa.
 
Miejmy nadzieję, że Wojsko Polskie szybko pozbędzie się wmontowanych w armię szpicli, sabotażystów-darmozjadów mianowanych oficerami, nawet generałami jak ci, za żydokomuny w procesie "od zera do oficera",  żerujących na naszym budżecie, błyskawicznie przejmie władzę i osądzi zbrodniarzy w trybie wojennym.  Ścian w koszarach nie brakuje.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: