No icon

Świat

FAŁSZYWA PANDEMIA COVID-19, CZYLI WSZYSTKO ZGODNIE Z ZAPISAMI PROTOKOŁÓW, A I GESZEFT PIERWSZA KLASA , NIE MOŻNA NARZEKAĆ

Rośnie napięcie społeczne w różnych krajach świata w związku z realizacją pozornie absurdalnego programu Covid-19 przez skorumpowane, marionetkowe, często otwarcie wrogie własnym społeczeństwom rządy. Żydowska agencja Bloomberg dzisiaj donosi, że niemieccy przedsiębiorcy mają dość, zjednoczyli się i wspólnie żądają zniesienia restrykcji fałszywej pandemii.

Jednocześnie p. Merkel forsuje hitlerowskie stanowisko twierdząc uparcie, iż rząd otworzy biznesy - tak, jakby to rząd je otwierał i był za nie odpowiedzialny, ale internacjonalistyczny rozdzielnik żydowski operuje taką właśnie, zunifikowaną nomenklaturą w całej Europie – wówczas, kiedy liczba wyników pozytywnych spadnie poniżej 35 dziennie, co nie musi się stać nigdy, skoro stosowane są z premedytacją „testy” PCR, za pomocą których można przedłużać zamordyzm tak długo, aż ponownie zapłonie Reichstag oblany żydowską benzyną, jak wówczas.

Jeśli spojrzymy na mapę Europy i nie tylko, na słuszne niepokoje społeczne w Grecji, Hiszpanii, Francji, w Niemczech, Polsce, Holandii, nawet w Wielkiej Brytanii okupowanej przez żydostwo od czasu Cromwella, gdzie twarz zdegenerowanym Angolom ratuje Polak, właściciel restauracji "Kate & Luc Cafe Restaurant”, wszędzie wrze.

O co chodzi?

O to, co zawsze: o żydowską dominację nad światem.

Restrykcje nakładane na leniwe społeczeństwa Zachodu są tak absurdalne, że muszą w końcu wywołać rewolucję. To nie jest przypadek, to program, realizowany od ponad 100 lat z drobnymi aktualizacjami wynikającymi z okoliczności bieżących, nie znanych w momencie ogłaszania tego planu konstrukcji Herzla i s-ki, na Kongresie Syjonistycznym w Bazylei w 1897r.

Mowa naturalnie o światowym bestsellerze, o Protokołach Mędrców Syjonu, których zapisy są wciąż realizowane z żelazną dyscypliną, a restrykcje covidowe mają służyć wywołaniu potężnej rewolucji w Europie, najchętniej także w innych krajach, która jak żydowska rewolucja we Francji spłynie rzeką krwi jej ofiar, z krwią establishmentu rządzącego na samym czele, w naszym przypadku Morawieckiego, Szumowskiego, Pinkasa, Niedzielskiego, Kaczyńskiego, Szumilewicz (bolszewicy głoszą równe prawa) i s-ki, gdyż ci ludzie, nawet jeśli mają żydowskie korzenie, zostali poświęceni w ofierze Molochowi dla większego dobra diaspory, co już niejednokrotnie pośród żydostwa miało miejsce, choćby Treblinka.

Kraje pozbawione przywództwa, nawet tak podłego jak obecnie, maja wg planu pogrążyć się w chaosie oraz topić się wzajemnie we własnej, bratniej krwi.

Wówczas społeczeństwa wycieńczone walką i głodem, gdyż zostaną przerwane łańcuchy dostaw żywności do żydowskich hipermarketów skarmiających aktualnie gojów sprzedawaną tam paszą, pozbawione prądu, często wody, będą błagały o przywództwo globalne, na co żydostwo czeka z odpowiedzią pozytywną, konstruując globalny obóz koncentracyjny na modłę Aldousa Huxleya, zamieszkały przez zadowolonych w sumie, bo z pełnymi brzuchami oraz kreskami kokainy na żądanie, kretynów.

To niemożliwe? Ależ owszem, możliwe, skrupulatnie zaplanowane oraz od lat precyzyjnie realizowane. Przeczytajmy sami, w niewielkim tylko fragmencie, co zostało zapisane na ten temat w dokumencie protokołów, które całe sa godne polecenia,jako literatura cenna faktu:

§ 14. Ogólne przesilenie ekonomiczne

Nienawiść powyższa wyrasta na gruncie przesilenia ekonomicznego, które wstrzyma wszelkie operacje giełdowe i ruch w przemyśle. Stworzywszy dostępnymi dla nas sposobami tajnymi przy pomocy złota, będącego wyłącznie we władaniu naszym, ogólne przesilenie ekonomiczne, wyślemy na ulice jednocześnie we wszystkich krajach europejskich całe tłumy robotników. Tłumy te z rozkoszą będą przelewały krew tych, którym w prostocie ducha zazdroszczą od najmłodszych lat, a których dobytek będą mogły wówczas grabić.

§ 15. Nietykalność "naszych"

Naszych tłumy nie tkną, chwila bowiem napadów będzie nam wiadomą i będą przedsięwzięte środki zapewnienia bezpieczeństwa.

§ 16. Despotyzm syjoński

Przekonaliśmy już, że postęp zaprowadzi gojów do państwa rozumu. Takim właśnie będzie despotyzm nasz, będzie bowiem umiał w drodze rozsądnej surowości uspokoić wszelkie wzburzenia i wyszczuć wolnomyślność z wszystkich instytucji.

§ 17. Utrata przewodnika, jakim był król

i "wielka rewolucja francuska"

Kiedy lud spostrzegł, że w imię wolności czynione są wszelkie ustępstwa i ulgi, wyobraził sobie, że jest władcą i rzucił się do władzy, lecz, rzecz prosta, jak każdy ślepiec, natrafił na masę przeszkód. Wówczas zaczął gorączkowo szukać przewodnika, nie domyśliwszy się, że należy powrócić do stanu poprzedniego i złożył pełnomocnictwa u naszych stóp. Przypomnijcie sobie rewolucję francuską, której nadaliśmy miano "wielkiej". Tajniki jej przygotowywania są nam dobrze znane, bowiem cała jest dziełem rąk naszych!

§ 18. Cesarz despota z krwi syjońskiej

Od chwili tej prowadzimy lud od jednego rozczarowania do drugiego, a to w celu, by wyrzekł się i nas również na rzecz Cesarza-despoty z krwi syjońskiej, którego przygotowujemy dla całego świata.

§ 19. Przyczyny nietykalności żydostwa

Obecnie, jako siła międzynarodowa, jesteśmy nietykalni, bowiem w razie napaści bronią nas państwa inne. Niewyczerpana podłość narodów gojów, płaszczących się wobec siły, bezlitosnych w stosunku do słabszych, bezwzględnych dla błędów, pobłażliwych dla zbrodni, nie chcących znosić w przyszłości ustroju wolnego, cierpliwych aż do męczeństwa wobec gwałtów i śmiałego despotyzmu - to wszystko współdziała naszej niepodległości. Goje znoszą takie nadużycia ze strony współczesnych premierów - dyktatorów, że za popełnienie najmniejszych z tych nadużyć ścięliby głowy dwudziestu królom.

§ 20. Rola tajnych agentów syjońskich

Czym można objaśnić taką niekonsekwencję ze strony mas ludowych w stosunku do faktów, jakby się...

Co robić? Zachować spokój i stanowczość, otwierać masowo biznesy, ignorować rządowe "obostrzenia" i ścigać  urzędników, policjantów oraz gang Morawieckiego sądownie. Robić swoje. Ale nie mniej.   

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: