No icon

Świat

LIST OTWARTY 124 NIEŹLE WKURZONYCH GENERAŁÓW STANÓW ZJEDNOCZONYCH Z MAJA 2021 SKIEROWANY DO AMERYKAŃSKIEGO NARODU

Aż 124 amerykańskich generałów oraz admirałów w stanie spoczynku mocno zaniepokojonych oszustwami wyborczymi w USA, a także panującym tam terrorem państwowym wystosowało dziś List Otwarty, skierowany do właściwego w demokracji adresata, czyli do amerykańskiego narodu. Fragment ze strony Flag Officers For America publikujemy poniżej, a całość jest dostępna z tego linku.

Właściwie, niemal cała treść tego listu odpowiada także sytuacji w Polsce, włącznie z fałszywymi wyborami, gigantycznym złodziejstwem, perwersyjnym rabowaniem budżetu kraju pod pretekstem fałszywej plandemii, łamaniem praw i wolności obywatelskich, wydawaniem bezprawnych rozporządzeń, gwałceniem polskiej Konstytucji, realizacją idei marksistowskiej. 

Czy polscy generałowie wystosują podobny list do narodu i zechcą przejąć władzę oraz wyciągnąć konsekwencje wobec psychopatycznych, masowych morderców, ludobójców i złodziei jak Morawiecki, Niedzielski, Piinkas, Dworczyk, Szumowski, Kaczyński, Horban, Simon i s-ka? Czy każą zbudować szubienice i wykonają sprawiedliwe wyroki? Czas byłby najwyższy.

Nasz naród jest w głębokim niebezpieczeństwie. Toczymy walkę o przetrwanie jako republika konstytucyjna, jak nigdy dotąd od naszego powstania w 1776 r. Konflikt toczy się między zwolennikami socjalizmu i marksizmu a zwolennikami wolności konstytucyjnej i wolności.

Bez rzetelnych i uczciwych wyborów, które dokładnie odzwierciedlają „wolę ludu”, nasza Republika Konstytucyjna jest stracona. Prawość wyborów wymaga gwarancji, że na każdego obywatela przypadnie jeden oddany, ważny i policzony głos. Głosy ważne muszą być oddawane na podstawie dowodów osobistych i zatwierdzane przez stanowe komisje wyborcze przy użyciu rządowych identyfikatorów, zweryfikowanych podpisów, itp. Obecnie wielu nazywa takie zdroworozsądkowe kontrole „rasistowskimi”, próbując uniknąć rzetelnych oraz uczciwych wyborów. Używanie retoryki rasowej w celu zniesienia weryfikowalnego dowodu jest samo w sobie tyrańską taktyką zastraszania. Ponadto „praworządność” musi być egzekwowana w naszych procesach wyborczych, aby zapewnić ich uczciwość. FBI i Sąd Najwyższy muszą działać szybko, gdy ujawnią się nieprawidłowości w wyborach i nie ignorować ich, jak to miało miejsce w 2020 r. Ostatecznie, dekrety HR1 i S.1 (jeśliby przeszły), zniszczyłyby bezstronność wyborczą i pozwoliłyby Demokratom na zawsze pozostać u władzy, łamiąc naszą Konstytucję i kończąc Republikę Reprezentacyjną.

Pozostawiając na boku wybory, bieżąca Administracja dokonała dyktatorskiego zamachu na nasze prawa konstytucyjne, omijając Kongres, podpisując szybko ponad 50 zarządzeń wykonawczych, z których wiele odwróciło skuteczną politykę i regulacje poprzedniej administracji. Co więcej, działania kontroli populacji, takie jak zbyteczne lockdowny, zamykanie szkół i przedsiębiorstw, a także najbardziej niepokojąca cenzura wypowiedzi pisemnych i ustnych, są bezpośrednim atakiem na nasze podstawowe prawa. Musimy wspierać i wymagać odpowiedzialności od polityków, którzy będą podejmowali działania, aby przeciwdziałać socjalizmowi, marksizmowi i progresywizmowi, wspierać naszą Republikę Konstytucyjną i nalegać na fiskalnie odpowiedzialne rządzenie, skupiając się na wszystkich Amerykanach, a zwłaszcza na klasie średniej, a nie na specjalnych interesach lub grupach ekstremistycznych, które są przyzwyczajone do dzielenia nas na walczące ze sobą frakcje.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: