No icon

Świat

ATAK NA MUSKA ZA NIEUMYŚLNE KRZYŻOWANIE PLANÓW POMPOWANIA GIGANTYCZNEJ BAŃKI SPEKUACYJNEJ NA BEZWARTOŚCIOWYM BITCOINIE

W lutym 2021 sterowana przez żydostwo korporacja Tesla z wielką pompą dokonała zakupu bitcoin za astronomiczną kwotę 1,5 miliarda dolarów USA. Celem było uwiarygodnienie tego coraz częściej merytorycznie krytykowanego, bezczelnego oszustwa żydowskiej finansjery spod znaku Goldman Sachs i koszernej s-ki, aby utrzymać chwiejący się trend wzrostowy bitcoina, zgodnie z pierwotnym planem jaczejki Goldman Sachs ukrywającej się pod kryptonimem „Satoshi Nakamoto”. Po inwestycji Tesli na zachętę dla chciwych naiwniaków świata, zwykłych pasożytów pragnących żyć cudzym kosztem, miały pojawić się kolejne inwestycje korporacyjne podobnej, albo większej wielkości, co wywindowałoby cenę bitcoinowego absurdu, obiektywnie niewartego nawet funta kłaków, do poziomu ponad 100 tys. UDS za sztukę, przy czym JP Morgan zapowiadał niedawno w komunikacie publikowanym przez koszerną agencję Bloomberg, że widzi potencjał wzrostowy nawet do ponad 130 000 USD za bitcoin. Inni obstawiają nawet 470 000 USD. Dlaczego nie równy melon baksów? Nie wiadomo.

Zapowiedź tak potężnego wzrostu ceny wywołuje istne paroksyzmy chciwości pośród bezmyślnych groszorobów bez sumień, a i nocne polucje wraz z orgazmami doświadczanymi na każdą wieść o wzroście ceny owego literalnie niczego nie należą pewnie do rzadkości. Perspektywa szybkiego wzbogacenia się na krzywy ryj, skóry, fury i komóry dla każdego leszcza mniemającego, że jest piekielnie sprytny, a nie głupi, może jakiegoś małego jachtu oraz gołej dupy z żurnala dla towarzystwa, typu ta Esterka od małego Aaronka, z Paragwaju (kraju, do którego Mossad przeniósł Josefa Mengele z Argentyny) Claudia Galanti, dla której zaciukał żonę i teścia wyłudzający VAT przy transakcjach CO2 także w Polsce słynny ostatnio żydowski oszust, niejaki Arnaud Mimran, koleżka samego Benjamina Netanjahu, prowadzający się z nim po jachtach, więc polskie państwo go nie ściga, ale szczęśliwie są inne - jest nieodpartym imperatywem do pozbycia się resztek rozumu (jeśli były) i zastąpienia ich rozbuchanymi emocjami, roztaczającymi przed opętanymi pazernością nieszczęśnikami widoki znane z propagandy islamskich speców od mas, wmawiających przepasanym pasami szahida, otumanionym przez udające imamów żydostwo palantom, że jak się samodzielnie wypieprzą w powietrze, to czekają ich 72 hurysy w islamskim raju, na łebka oraz wielkie żarcie, aż do wyrzygania, jak to przedstawił Marco Ferreri w słynnym filmie pod tym samym tytułem z 1973 roku; były kiedyś dobre filmy, oj były, ale się zmyły.

Mimran i Nethanyahu

Elon Musk robiący za właściciela Tesli, wepchał kij w szprychy niklowanego roweru marki Bitcoin, na który napaliły się całe stada próżniaczych Cyganów. Jednym słowem „indeed” zdmuchnął z rynku ponad 29% „wartości” tego niczego, a więc z kieszeni naiwniaków wyparowało, bagatela, 500 miliardów dolarów USA. Na Wall Street zawrzało. Przecież nie po to żydostwo knuło całymi latami, wymyślało różne brednie typu Satoshi Nakamoto, czy koparki do Bitcoinów i obsługujących je kopaczy, żeby teraz jakiś nafutrowany koszerną sałatą szmondak kilkoma słowami obrócił wszystko w niwecz, w jakże piękną katastrofę.

Plemię wężowe nie wytrzymało widoku świeżego powietrza we własnych portfelach, wywiewającego z nich gotówkę z siłą huraganu, niczym przeciągi homeopatyczne resztki szarych komórek z ich odwiecznie pustych mózgownic. Rzuciło się na biednego Elona z mainstreamowym krzykiem aj! waj! aj – jaj – jaj! i zaczęło mu niewybrednie wymyślać od „drugiego najbogatszego na świecie” zamiast pierwszego, zaniżać wartość Tesli oraz przypominać, głośno dotąd przemilczaną wypowiedź Michaela Burry, który już dawno obstawił krótkie pozycje na Tesli twierdząc, że wkrótce akcje tej firmy spadną na łeb na szyję, powracając z ponad 700 wówczas dolców za sztukę do ok. 40 dolców. A Michel Burry to nie byle kto, tylko człowiek, który nie dość, że przewidział kryzys 2008r., to jeszcze na nim zbił całkiem niezły grosz, obstawiając krótkie pozycje, czyli spadki. Zatem Tesla runie, jak amen w pacierzu, lecz jeszcze nie teraz.

Aktualne spadki na Tesli

Zaraz też nastąpiły strategicznie dyscyplinujące spadki Tesli na giełdzie, której akcje spadły o ponad 21%, żeby sobie Elon nie myślał. Żydostwo i tak zarobi, bo obstawia zarówno długie, jak i krótkie pozycje, zależnie od kreowanego przez siebie trendu, więc bez różnicy, ale Elona zaboli, budżet się nie dopnie, trzeba będzie chodzić do lichwiarzy po prośbie…

Wyciągając z rękawa dra Michaela Burry’ego żydostwo z niewiadomych przyczyn zapomniało opublikować informację, iż ten sam Michael ogłosił niedawno rychłą hiperinflację w USA oraz spadek wartości dolara do poziomu marki niemieckiej w Republice Weimarskiej, jako skutek powielanego u nas przez gang Morawieckiego scenariusza rabowania oraz zadłużania kraju pod pretekstem fałszywej pandemii. Nie ma innej opcji, gdyż jak się rozkradnie całoroczny budżet i doda do niego połowę w formie długu, to inflacja musi wzrosnąć o 50% plus koszty odsetek od kredytów wyczarowanych przez żydostwo prześmiewczym „FIAT”, z powietrza. A to spowoduje reakcję łańcuchową rozpędzając hiperinflację w stylu weimarskim.

Przepowiedź dra Michaela Burry’ego wyrażona na Twitterze skutkowała natychmiastowymi odwiedzinami smutnych panów ze służb specjalnych USraela i przypomnieniem, skąd mu wyrastają nogi oraz surowym napomnieniem „morda w kubeł koleżko!”, do czego p. Doktor ewidentnie się zastosował. Jego konto na Twitterze zostało permanentnie usunięte, nie ma śladu po tak błyskotliwym Michaelu Burry, gdyż tym razem to nie jest żadna próba generalna, jak w 2008, a blitzkrieg ostatecznego rozwiązania kwestii gojów w pełnym pędzie.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: