No icon

Świat

USA W KOMUNIKACIE DO TALIBÓW: WYCOFAMY SIĘ CAŁKOWICIE Z AFGANISTANU. PODAJEMY WAM DATĘ: 9/11 TEGO ROKU

Amerykanie przekazali w komunikacie dla Talibów datę całkowitego wycofania się USA z Afganistanu: 9/11 tego roku.

O co chodzi w Afganistanie i kto za tym stoi? Cóż, jak zwykle, wszystkie drogi prowadzą do żyda, a charakterystyczna data zwiastuje operację globalną na miarę tej, którą umożliwił żydowski atak na Pentagon oraz budynki WTC. Nie jest dobrze.

Stare, koszerne projekty: Al Kaida oraz ISIS, zwany bardziej poprawnie ISIL, jednak ta nazwa natychmiast ujawniała inicjatorów, a także szatanów, którzy są tutaj czynni, więc „Lewant” błyskawicznie zniknął, nie wypaliły w zamierzonym stopniu. Owszem, szczególnie ISIS dobrze się sprawdzał w mordowaniu chrześcijan, strzelaniu im po bolszewicku w tył głowy oraz w pakowaniu ciał pomordowanych do masowych grobów z wapnem, niczym w Polsce za żydokomuny. Jednak wystarczyło kilka nalotów rosyjskich i cała potęga ISIS prysła. Potrzebny był inny projekt.

I tu dochodzimy do sedna. Co USA obiecały Talibom? Jakim sposobem namówiły ich do tak ryzykownej wydawałoby się eskapady, na zajęcie Afganistanu pod parasolem amerykańskim niemal w jeden dzień, na co wg opinii strategów wojskowych w normalnych warunkach Talibowie potrzebowaliby minimum 6 miesięcy?

USA, będące dziś pod totalną kontrolą żydowską za sprawą „demokratów”, choć i zinfiltrowani „republikanie” niewiele tam mają do powiedzenia, aczkolwiek zawsze coś, jak w tych stanach USA, gdzie odrzucono terror fałszywej pandemii, zdjęto maski i powrócono do normalnego życia, zatem USA umożliwiły Talibom zbudowanie kolejnego kalifatu, jak ten zapoczątkowany niegdyś po wycofani wojsk amerykańskich z Iraku i ściągnięcie do tego kraju wszystkich, okolicznych terrorystów de facto w zarządzie żydowskich (vide al- Baghdadi, itd.), z al – Kaidą, al-Nusrą i całą, rozproszoną dziś resztą włącznie. W Afganistanie, pod amerykańskim, ergo: żydowskim parasolem zostanie więc powołany ortodoksyjny, wahabicki z natury kalifat, w którym będzie obowiązywało ścisłe prawo szariatu, jednoczący wszystkich terrorystów regionu. A kalifat z samego założenia nie ma granic, musi działać na całym świecie, jego główną ideą jest zaprowadzenie islamu globalnie. Coś jak bolszewizm i z tych samych źródeł.  

Amerykańskie wojska w Afganistanie pilnują pól makowych

Można postawić orzechy przeciwko dolarom, że amerykański deal z ograniczonymi umysłowo Talibami obejmuje eksterytorialność pól makowych w Afganistanie, gwarantujących żydostwu wykorzystującemu do transportu opiatów do Europy bazę wojskową Bondsteel w Kosowie, utrzymanie pozycji lidera w produkcji oraz sprzedaży opium na świecie. Tym razem nie będzie tak, jak poprzednio, kiedy Talibowie zniszczyli uprawy narkotyków oraz zakazali kontynuacji produkcji i dopiero obalenie ich reżimu pozwoliło amerykanom, ergo: żydom, na błyskawiczne odzyskanie pozycji światowego lidera opiatów w Afganistanie. Wszyscy pamiętamy zdjęcia uzbrojonych po zęby żołnierzy amerykańskich pilnujących pól makowych w tym kraju.

Żydostwo zapewne przeniesie sporą część terrorystów islamskich do Europy pod pretekstem pomocy humanitarnej dla rzekomych uchodźców ze strasznego kalifatu, zarządzanego przez jeszcze straszniejszych Talibów, co zostanie „udokumentowane” zainscenizowanymi zdjęciami z egzekucji, tortur, przybijania ludzi do krzyży, etc., jak poprzednio. Już mamy tego próbki w Polsce, a to dopiero przedbiegi, zresztą z falstartem, gdyż rzekomi „uchodźcy” z Afganistanu pojawili się na granicy białoruskiej za wcześnie, nie mogliby tam jeszcze fizycznie dotrzeć inaczej, jak samolotami, ale kto w Europie będzie zwracał uwagę na takie detale, skoro udało się tutaj sterroryzować całe państwa nonsensem fałszywej pandemii? Już dziś możemy przeczytać na łamach Middle East Monitor, że Hiszpania oraz USA zgodziły się na wykorzystanie swoich baz militarnych dla "uchodźców" z Afganistanu, którzy oczywiście też będą, ale głównym celem żydostwa jest rozlokowanie islamskich terrorystów w Europie oraz w USA.

Konsekwencją będzie dodanie do terroru fałszywej pandemii w Europie terroru islamskiego, prawdopodobnie z odpaleniem jakiejś brudnej bomby, jak w Libanie, dla zagwarantowania doskonałego efektu. Już nie tylko złowieszczy wirus będzie nam zagrażał, ale także terror islamski oraz promieniowanie radioaktywne, o co zadbają mainstreamowe media strojąc swoich czołowych dziennikarzy w kombinezony ze znakami promieniowania, pokazując masowe groby i sznury wojskowych samochodów, jak w Bergamo. To umożliwi zdyscyplinowanie wielu dzisiejszych dysydentów protestujących jeszcze na ulicach oraz wprowadzenie terroru państwowego na wyższy poziom, z permanentnymi lockdownami, masowymi aresztowaniami, przymusowymi szczepieniami i totalnym zamaskowaniem. Przerażone społeczeństwa nie kiwną palcem.

Bardzo szybko, to kwestia dni, góra tygodni, zobaczymy ponownie ataki ISIS oraz reszty żydowskich terrorystów utworzonych z islamskich nieuków, którym żydzi wmówili własnoręcznie wykoncypowany islam, jako metodę powstrzymania dynamicznie rozwijającego się już od kościoła apostoła św. Marka w Egipcie chrześcijaństwa, sięgającego na długo przed czasami Mahometa, o którym pisaliśmy szeroko w odrębnym artykule, dalekiej północy, Irlandii oraz Wielkiej Brytanii. Niemal nikt dziś nie pamięta, że niespójny chronologicznie oraz merytorycznie islam utworzony na przełomie VII i VIII w. n. e. był narzucany chrześcijanom siłą, pod karą śmierci, a w lżejszych przypadkach bardzo wysokich podatków i to stąd wzięło się czarne ubranie chrześcijanek w Egipcie oraz zasłanianie twarzy, jako wyraz żałoby w islamskim ucisku, które zaadaptowały następnie muzułmanki w kolejnych pokoleniach, nie zdając sobie w ogóle sprawy ze źródła ich pochodzenia.

We  porozumieniu z muzułmańskim Pakistanem, w którym rządzą służby specjalne Izraela od dawna i który został przez nie utworzony wbrew woli Gandhiego, zostanie prawdopodobnie Iran, natomiast Syrię oraz Liban będzie bombardował Izrael, jak przed kilkoma dniami, ale świat się tym nie zainteresował.  Równolegle zostanie otwarty front dla nas wschodni, próba wywołania wojny z Rosją, najprawdopodobniej skutecznia, a jej przedsmak mamy w postaci agresywnej propagandy żydostwa rządzącego w Polsce przeciwko dzielnej, wolnej dziś dzięki prezydentowi Łukaszence Białorusi.

Co robić? Niewiele możemy. Cała nadzieja w Rosji oraz koalicji państw, które wg Apokalipsy św. Jana mają roznieść w pył Izrael, prawdopodobnie prewencyjnym bombardowaniem atomowym, które uniemożliwi realizację zapowiadanej oficjalnie przez żydostwo „opcji Samsona”. Jednak przede wszystkim należałoby zbombardować Szwajcarię, jako żydowską melinę na czas wojny oraz centrum finansowania z genewskiego BIS, będącego bankiem centralnym wszystkich banków centralnych. Następnie londyńskie City oraz amerykańską Wall Street. Może taka ”wiadomość” powstrzymałaby plany żydostwa i umożliwiła odzyskanie naszych, okupowanych dziś przez żydostwo państw.

Czy żydowski projekt się powiedzie? Mamy nadzieję, że nie.  

Aktualizacja 29.08.2021

Tezy naszego artykułu sprzed tygodnia zostały dziś oficjalnie potwierdzone przez amerykańską telewizję mainstreamową Fox News, w której znany prezenter Tucker Carlson ujawnił, iż USA wciąż dzielą informacje wywiadowcze z Talibami, co więcej, korzystają z ich pomocy przy wysyłaniu do USA obywateli amerykańskich z Kabulu (zapewne pochodzenia żydowskiego), których listę przekazał Talibom rząd Joe Bidena. Wszystko to ma miejsce po ostatniej jatce, w której Talibowie zastrzelili kilkunastu Amerykanów (13 zabitych, 18 rannych), a Joe Biden w wystąpieniu telewizyjnym dla ciemnego, amerykańskiego ludu zrobił groźną minę i... zasnął  - taki żart, gdyż nie zasnął, tylko ogłosił całemu światu, że źli sprawcy śmierci tych Amerykanów (Talibowie) "zapłacą cenę", bo ta żydowska banda wszystko przelicza na pieniądze.

USA DZIELĄ OBECNIE INFORMACJE WYWIADOWCZE Z TALIBAMI - mówi napis na ekranie.  

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: