No icon

Świat

IRAN ZBOMBARDOWAŁ INSTALACJE NUKLEARNE IZRAELA DIMONA, POZOSTAŁ LEJ PO BOMBACH. LOS PAŃSTWA APARTHEIDU NIEZNANY

Działania militarne Korpusu Irańskiej Gwardii IRGC rozpoczęły się 20 grudnia 2021r. i trwały przez 7 dni. Udostępnione na YouTube wideo pokazuje zdjęcia satelitarne terenu reaktora atomowego Dimona znanego jako Shimon Peres Negev Nuclear Research Center, widzianego z góry i podświetlonego na czerwono. Jest tam również instalacja antyrakietowa Iron Dome, znana powszechnie jako „Żelazna Mycka”, szeroko opisywana niegdyś w prasie fachowej jako wyjątkowy bubel, niezdatny do żadnych działań obronnych, dziurawa jak sito, bezużyteczna.

Następnie widzimy irańskie ciężarówki wojskowe wiozące pustynnymi drogami rakiety dalekiego zasięgu zdolne do przenoszenia ładunków nuklearnych, które stają w szyku i przygotowują się do ataku. Wkrótce się rozpoczyna. Rakiety zostają odpalone i równolegle ze stojących nieopodal samochodów ciężarowych markujących pojazdy cywilne wylatują drony bezzałogowe kierujące się w stronę nuklearnych instalacji izraelskich, o których szeroko opowiadał niegdyś pracownik zatrudniony w kompleksie nuklearnym Dimona Mordechaj Vanunu, który ujawnił światu fakt nielegalnego posiadania przez państwo apartheidu Izrael broni atomowej.

Obrazowi towarzyszy budująca napięcie muzyka hard rockowa. Widzimy 16 rakiet kierujących się razem z 5 dronami bezzałogowymi do jednego celu. Wkrótce wszystkie uderzają precyzyjnie w izraelski reaktor oraz przyległe instalacje. Potężne eksplozje, ogień, kłęby dymu. Budynki zostają zrównane z ziemią, podobnie „żelazna mycka”, pozostaje jedynie lej po bombach.

Los samego Izraela nie jest znany.

Ten spektakularny atak był tym razem tylko wymownym ćwiczeniem irańskiej armii pod kryptonimem The Great Prophet 17

W ostatnich dniach Izrael groził oficjalnie Iranowi atakiem na pokojowe irańskie instalacje nuklearne służące zaopatrzeniu w energię elektryczną. Pojawiła się nawet informacja, że USA dały „zielone światło”, więc atak jest nieuchronny.

Pod filmem na YT pojawiło się wiele komentarzy widzów z różnych stron świata, w wielu językach, od angielskiego, rosyjskiego, nawet po polski. Chyba wszystkie entuzjastyczne. Nie istnieje na świecie drugi kraj tak znienawidzony przez społeczność międzynarodową, jak Izrael, czemu trudno się dziwić.

Niestety, muzyka rockowa towarzysząca obrazowi zdradza, że całe przedsięwzięcie to żydowska hucpa przygotowana wspólnie i w porozumieniu z Iranem, który de facto na szczeblu władzy jest sojusznikiem Izraela tak samo, jak Arabia Saudyjska, z którą Izrael od wielu lat ma podpisaną umowę o strategicznym partnerstwie militarnym, choć sami Irańczycy tumanieni przez swoje rządy nie mają pewnie o tym zielonego pojęcia. Przypominamy, że Iran uczestniczy w przedstawieniu fałszywej pandemii, szczepieniach oraz każe swoim obywatelom nosić idiotyczne maski, które zamiast chronić przed czymkolwiek poza muchami, szkodzą zdrowiu. Wolny kraj i wróg Izraela nigdy by na to nie przystał. Poza tym, stosunkowo niedawno Iran podpisał strategiczne porozumienie z Chinami na 25 lat, a Chiny są w pełni kontrolowane przez żydostwo, zatem sprawa jasna.

Potwierdza się kolejny już raz nasza teza, że Iran jest wykorzystywany od wielu dekad w charakterze czarnego luda, którym zorganizowane żydostwo straszy cały świat, dla swoich partykularnych celów plemiennych. Cały ten cyrk z pozorowanym atakiem na Izrael odbywa się w momencie, kiedy na granicy ukraińskiej z Rosją zgromadzonych zostało niemal 200 tysięcy żołnierzy ukraińskich, wspomaganych przez 10 tysięcy „instruktorów militarnych” z krajów Zachodu jak Wielka Brytania, USA, Niemcy, czy Francja. Intencje żydostw kontrolującego NATO są jasne: ogłosić wcielenie Ukrainy do NATO, a następnie wywołać prowokację na granicy, która rozpęta kolejną wojnę światową NATO-Rosja, w której na pierwszy ogień pójdzie polska młodzież z Wojska Polskiego oraz WOT wysłana na rosyjska granicę na pewną śmierć, zgodnie z planem prowadzącym do rozbioru Polski oraz utworzenia Judeopolonii na wschód od Wisły, według ideą, którą próbował jeszcze przed wojną realizować Zeev Żabotyński, syjonista zwany żydowskim Hitlerem, wspólnie z samym Adolfem Hitlerem.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: