No icon

Świat

ŻYDOWSCY SYJONIŚCI NAKAZALI NIEMIECKIM NAZISTOM ZAMKNIĘCIE ELEKTROWNI ATOMOWYCH W PIĄTEK, ABY URUCHOMIĆ KRYZYS ENERGETYCZNY W EUROPIE

Naziści zza Odry zamykają dzisiaj trzy elektrownie atomowe, na rozkaz zorganizowanego żydostwa redukując dostawy w Niemczech o połowę, aby wspomóc własnym wkładem wywołanie sztucznego kryzysu energetycznego oraz spekulacyjnego Eldorado w krwawiącej Europie, w przededniu kolejnej żydowskiej wojny światowej, która najprawdopodobniej rozpocznie się od izraelskiej prowokacji w Iranie, jakiegoś rozdmuchanego przez mainstream, niewielkiego bombardowania kawałka pustyni, zresztą szybko zapomnianego, ponieważ władze irańskie są de facto sojusznikami Izraela tak samo, jak Arabia Saudyjska, będąca od lat sygnatariuszem oficjalnego, militarnego sojuszu militarnego z państwem apartheidu Izrael, jakiego nie Polska ze Stanami Zjednoczonymi nigdy nie miała i mieć nie będzie, ponieważ dawno już zostaliśmy skazani na rozbiory i kompletnie nikt się z nami, jako państwem dziś nie liczy. Iran, o czym pisaliśmy już kilkakrotnie, jest od dekad wykorzystywanym przez żydostwo teatralnym wehikułem strachu dla całego świata, na zasadzie Jasia Fasoli straszącego sąsiadów w kinie zębami z kukurydzy trakcie trzeciorzędnego thrillera.

Decyzja u naszych sąsiadów-nazistów została podjęta odgórnie, ponad głowami Europejczyków, którzy nie mają już kompletnie nic do powiedzenia we własnych krajach wrogo przejętych przez zorganizowane żydostwo. Dowodów nie trzeba szukać daleko, wystarczy się przyjrzeć decyzjom podejmowanym w poszczególnych krajach w kwestii fałszywej pandemii, wg skryptu odgórnego, a właściwie oddolnego, bo z piekł rodem, aktualizowanego systematycznie przez zorganizowane żydostwo adekwatnie do aktualnej sytuacji.

Działaniom sabotażowym w Niemczech zupełnie nie przeszkadza fakt, że zamknięcie elektrowni atomowych w tym momencie, kiedy deficyty energii deklarowane są w całej Europie, jak na komendę, musi skutkować sporymi niedogodnościami dla Niemców, szczególnie tych najbiedniejszych, których nie stać na własne źródła zasilania oraz magazyny energii oparte na nowych bateriach LEP. Poza cierpieniem obywateli straty poniesie także niemiecka gospodarka, ale tym już się żadna z marionetek w Europie nie przejmuje, gdyż wszyscy są pewni, że projekt oparty na fałszywej pandemii zostanie zrealizowany, więc unikną stryczka należnego im, jak psu miska po procesach Norymbergi 2.0

Kierunek został wytyczony przez domniemaną córkę Hitlera, poczętą ponoć in vitro Angelę Makrelę (podobieństwu do trudno zaprzeczyć, dodać wąsik i istny tata), która już po sabotażu w Fukushimie w 2011r. ogłosiła decyzję żydostwa o zamknięciu wszystkich elektrowni nuklearnych w Niemczech do końca roku 2022, powodowaną pewnie chęcią generowania zysków z przejętych na skutek planowanych rozbiorów kopalni w Polsce. Rosyjski analityk polityczny Aljeksjej Muchin powiedział, że decyzja Angeli Makreli została w Niemczach obwołana „biurokratyczną” oraz że „rząd niemiecki powinien bardzo poważnie traktować wysiłki, aby zabezpieczyć kraj przed kolejnymi, planowanymi wyłączeniami prądu, jednakowoż najwyraźniej nie mają pozwolenia tego robić ze względu na dyrektywy tzw. zielonej polityki”, która musi prowadzić do programowej katastrofy zarówno Europę, jak i Polskę, co wykazał dobitnie ś. p. mgr inż. Marek Zadrożniak w swoim profesjonalnym, ponad 300-stronicowym raporcie energetycznym zatytułowanym „Kompendium wiedzy o elektrowniach wiatrowych, słonecznych i węglowych”, zamordowany wkrótce po próbie jego publikacji podjętej w programie p. Tomasza Sommera.  Wg naszej wiedzy p. Tomasz Sommer, będąc depozytariuszem tego raportu nigdy go nie opublikował, mimo, że format PDF nie nastręcza żadnej trudności w tej materii. Nie opublikował go także żaden z posłów Konfederacji, choć p. Marek Zadrożniak wyraźnie mówił u p. Sommera, że ten raport jest dla nich, licząc na nagłośnienie sprawy w Sejmie oraz publikację, choćby w PDF, a że publikacje wychodzą Konfederacji bardzo sprawienie wiemy np. z pozycji „Będziesz Wisiał”, skądinąd bardzo potrzebnej oraz interesującej, która ukazała się w tempie iście stachanowskim, więc jak się chce, to można. Ale się nie chce. Nie chce się także wspominać o tym w Sejmie, temat zakazany. Tabu. Albowiem opozycja opozycją, ale tylko taka, na jaką zezwalają ci, którzy Konfederację wymyślili, przeprowadzili lewe „prawybory” i wmontowali kanapę z bezzębnymi posłami pro-forma dla ciemnego ludu do Sejmu, aby rozbudzać nadzieje pospólstwa utracone po kompletnym blamażu Kukiz 15, potwierdzonym ostatnio przez Pawła Kukiza określonego przez red. Jana Pińskiego mianem „szmata prezesa”, notabene bardzo słusznie.

Najwyższy Czas! Dnia 12 marca 2021 pisał:

„– W środę nagrałem program z panem inżynierem Markiem Zadrożniakiem – przypomniał w piątkowym odcinku swojego programu Tomasz Sommer i przekazał, że twórca szokującego raportu o polskiej energetyce zmarł nagle kilka godzin po programie. Redaktor naczelny „Najwyższego czasu!” zdradził kulisy ich ostatniej rozmowy”

Pan red. Tomasz Cukiernik, znany ze swojej książki o UE, do której – jak wynika z jego wyliczeń - de facto dopłacamy, miał tyle odwagi, żeby podpisać się pod sporym artykułem na łamach gazety p. Sommera (więc nie należy go potępiać całkowicie w tej kwestii, choć i winnych ma sporo zasług) referującym zawartość Raportu, z poniższym podsumowaniem:

„Konkluzja z raportu Marka Zadrożniaka jest taka, że polityka energetyczna polskich władz – wykonujących bez mrugnięcia okiem szkodzące Polsce rozkazy płynące prosto z Brukseli – prowadzi prostą drogą do zapaści i katastrofy polskiego systemu elektroenergetycznego. Efektem będą olbrzymie wzrosty cen energii elektrycznej i jednoczesne jej braki. Zdaniem eksperta, pierwsze poważne niedobory mogą wystąpić już w 2023 roku. W latach 2025-2035 wystąpi poważny brak wymaganej nadwyżki mocy, niemożliwy do skompensowania, który będzie się pogłębiał. Dlaczego polscy politycy działają na niekorzyść Polaków?”

Spekulacja cenami gazu na przestrzeni 2014-2021

Trzeba też oddać sprawiedliwość p. Sommerowi, że prawdopodobnie jako jedyny podjął kwestię raportu inż. Marka Zadrożniaka i przyjął na siebie ryzyko związane z nagłaśnianiem tematu, jak się przekonaliśmy w praktyce na przyjładzie Autora Raportu, ryzyko ostateczne, bo ryzyko śmierci, choć w momencie emisji nie miał zapewne tego świadomości, aczkolwiek po zapoznaniu się z Raportem rozumiał, że to kwestia bardzo poważna.       

Jeśli wciąż istnieje problem z publikacją tego raportu, deklarujemy niniejszym, że możemy go opublikować w PDF na naszym serwerze. 

Decyzja odnośnie elektrowni atomowych w Niemczech to miód na miejsca na serce spekulacyjnego żydostwa, gdyż oni serc nie mają. Już w na początku października 2021 wywindowali ceny gazu na giełdach do poziomu €187.78 za jedną megawato/godzinę, co stanowi ok. dziesięciokrotność ceny z początku roku. Jednak nie udało się trendu utrzymać, ceny wahały się do listopada, po czym dramatycznie spadły. Jednak decyzja nakazana nazistom zza Odry najprawdopodobniej spowoduje panikę na rynku i ceny znowu wzrosną. Tym bardziej, że Niemcy nie uczestniczą w tym podłym jak samo żydostwo projekcie sami. Francja Emmanuela Makarona ogłosiła niedobory energii, mimo posiadania 58 reaktorów atomowych (sic!). Próbne wyłączenia energii nastąpiły kilka dni temu w żydowskiej bazie militarnej Bondsteel, zwanej dla zmylenia przeciwnika „Kosowem”, wyrwanym z serca Serbii i uznawanym przez amerykańsko-żydowskie marionetki mimo, że połowa świata nigdy Kosowa nie uznała, a nawet takie państwa jak Libera, Nauru, Palau, Komory, Gwinea, Republika Środkowoafrykańska, Papua Nowa Gwinea, Burundi, Dominika, Grenada, Lesotho, Wyspy Salomona, Surinam, czy Madagaskar, miały na tyle honoru oraz przyzwoitości, żeby swoje wymuszone pierwotnie uznanie „Kosowa” z kretesem wycofać.

Deficyty energetyczne są już deklarowane przez całą niemal Europę, Taki jes żydowski probram, więc tak jest w państwach zarządzanych bezpośrednio jak Polska, czy okupowanych przez zorganizowane żydostwo.

Gaz i generalnie paliwa są ulubionymi surowcami żydowskich spekulantów, którzy manipulują rynkami paliw, metali, żywności, itd. od samego początku ich formalnego utworzenie w formie giełd, na których absurd goni absurd. Składane są zlecenia zakupu paliw w postaci kontraktów terminowych, które nigdy nie mają być zrealizowane, stanowią jedynie przedmiot spekulacji, podbijania cen, albo ich programowego obniżania w przypadku zajęcia tzw. „krótkich pozycji”. Gdyby tym „kupujących” przywieźć zakupione przez nich paliwa na Wall Street, musieliby je wlewać do kanałów. Oni ich w ogóle nie potrzebują i nigdy nie potrzebowali, jedynym celem jest spekulacja generująca horrendalne zyski oraz umożliwiająca wojnę ekonomiczną, naciski polityczne. Już kilka lat temu największym właścicielem stali na świecie był żydowski bank Goldman Sachs, robiący systematyczne „zapasy” na giełdowych klawiaturach. Czy Goldman Sachs potrzebuje stali? Czy zajmuje się produkcją? Nie, Goldman Sachs wraz z resztą koszernej bandy złodziei zajmuje się spekulacją, czyli okradaniem świata przez zawyżanie cen.

Tymczasem terrorystyczny rząd zbrodniarza Morawieckiego sieje propagandę w kwestii energii, próbując wszystko zrzucić na Rosją, co wspierają nie tylko zadaniowany mainstream, ale także „alternatywne media”, choćby niejaki Ator reklamowany przez jasnowidza p. Krzysztofa Jackowskiego, który widać nie skorzystał z własnych umiejętności i nie skoncentrował się dostatecznie na osobie Atora, zanim obdarzył go absolutnym zaufaniem. Gorzej Atorowi idzie z widzami ściągniętymi na jego kanał YT dzięki p. Jackowskiego, którzy w komentarzach reagują dość nerwowo, np. jak niżej:

„Nie wiem, jakim sposobem namówiłeś p. Jackowskiego do uwiarygodnienia twoich opowieści dziwnych treści przeplatających nieudolnie ewidentne kłamstwa z prawdą, ale jako jasnowidz dał plamę, albo nie zechciał się nad tobą dobrze zastanowić. Skąd wziąłeś te bajki o rzekomym zakręceniu gazu przez Rosję, z okólnika Mossadu, czy z głowy, czyli z niczego? To rzecz zadziwiająca, że uwierzyłeś we własną propagandę, stawiając się w roli eksperta, którym przecież nie jesteś. Siejesz żydowską propagandę kolego, te podwyżki mają niewiele wspólnego z Rosją. Gdybyś był uczciwy, sięgnąłbyś do źródła, sprawdziłbyś to, co podaje mainstream w Polsce, ale nie jesteś. Ceny gazu w Europie są przedmiotem żydowskiej spekulacji oraz bronią masowego rażenia skierowaną przeciwko Europejczykom w planowanym konflikcie militarnym z Rosją, nota bene ostatnio znacznie spadły na świecie: https://markets.businessinsider.com/commodities/natural-gas-price albo https://www.rt.com/russia/544174-putin-west-keeps-lying/ Wyłączenia owszem będą, jednak z tej samej przyczyny, dla której forsowana jest wciąż fałszywa pandemia i ci sami ludzie będą za nimi stali.”

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: