No icon

Świat

NOVAK DJOKOVIĆ WYGRAŁ W AUSTRALIJSKIM SĄDZIE, ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z WIĘZIENIA, JADNAK GLOBALNE ŻYDOSTWO ARESZTOWAŁO GO PONOWNIE

Najlepszy obecnie tenisista na świecie, Serb Novak Djoković, który nie chce dać z siebie zrobić szczura doświadczalnego i nie przyjął technotronicznego preparatu genetycznego gangu Pfizera i s-ki  wygrał w sądzie z okupującym Australię żydostwem i został zwolniony z obozu koncentracyjnego w Melbourne, którym tamtejsi faszyści przetrzymywali go od zeszłej środy w warunkach uwłaczających człowieczeństwu, to jest od momentu przylotu na turniej Australian Open.

Po aresztowaniu ojciec tenisisty w wywiadzie dla ThePavlovicToday oświadcdczył: "Oni ukrzyżowali Jesusa, ale On żyje".

Na zdjęciu Novak Djoković po prawej. Żydostwo nienawidzi chrześcijan

Australijscy kapo nie pozwolili Novakovi na zamianę ubrania od zeszłej środy, trzymali go w warunkach, które określił "piekłem", jak donosiła prasa zachodnia w podawanej mu żywności były robaki.    

Na dzisiejszej rozprawie sędzia Anthony Kelly z Federal Circuit Court wydał wyrok, w którym orzekł, iż unieważnienie wizy Nowaka przez rząd australijski było nielegalne i ma być natychmiast uchylone. Sędzia nakazał, aby Novak został zwolniony w ciągu 30 minut, a także, żeby zwrócono mu paszport oraz rzeczy osobiste. Ponadto zasądził zwrot kosztów obrony dla tenisisty.

Jak twierdzi adwokat Christopher Tran, w prześladowanie Novaka Djokovića zaangażował się bezpośrednio rząd Australii w osobie ministra imigracji Alexa Hawke’a. Jednak sąd pozostał sądem i nie ugiął się pod żydowskim terrorem, tajemnicą poliszynela bowiem jest, że Australią oficjalnie rządzą żydzi, stąd ten terror państwowy, na co przytaczaliśmy dowody w poprzednich artykułach, dołączając adekwatne linki do źródeł. Dla przypomnienia:

 
żydówką jest Gladys Berejiklian, premier Nowej Południowej Walii (NSW),
 
 
Mimo wyroku, patologiczne żydostwo nie zawahało się przed dalszym represjonowaniem tenisisty, którego lokalne gestapo aresztowało jeszcze raz w 50 minut po zwolnieniu. Jak poinformowała zaprzyjaźniona z rodziną Djoković dziennikarka Ksenija Pavlović McAteer Novak został ponownie aresztowany w siedzibie swoich prawników w Melbourne. Zatrzymała go federalna policja. Minister Alex Hawke ma 4 godziny na ponowne anulowanie wizy Novaka.
 
 

Istnieje spore prawdopodobieństwa, że bezkarne dotąd żydostwo w Australii, w której urządziło tam sobie jeden, wielki obóz koncentracyjny wzorem swych podłych przodków bolszewikóe, którzy w Rosji urządzili Archipelag Gułag, zachęcone dotychczasową bezkarnością w Australii zechce kontynuować politykę bezwzględnego terroru nie zważając na sądy, aby dać zły przykład wszystkim okupowanym państwom, włącznie z Polską, w próbie zaprowadzenia terroru globalnego ignorującego nawet wyroki sądu.

Takie stanowisko musi doprowadzić do rewolucji zarówno w Australii, jak i w innych krajach, jednak rewolucja powszechna jest celem żydostwa zapisanym czarno na białym w ich programie politycznym opracowanym przez grupę Herzla, zwanym Protokołami Mędrców Syjonu. Celem jest powszechny chaos na świecie i spowodowanie, aby społeczeństwa same prosiły żydostwo o powołanie jednego rządu światowego, oczywiście rządu żydowskiego.

Miejmy nadzieję, że świat nie da się sprowokować, terroryści państwowi gatunku Morawieckiego, Niedzielskiego i s-ki zostaną usunięci z urzędów przez społeczeństwa pokojowo i osądzeni w Norymberdze 2.0
 
Aktualizacja: 10.01.2022r. g. 13.40
Ojciec Novaka wydał oświadczenie, że tenisista nie podda się deportacji i będzie kontynuował walkę z reżimem australijskim do końca. Pozostanie w więzieniu tak długo, jak to się okaże konieczne.
 
Aktualizacja z g. 16.10
Novak Djokovic zamieścił wiadomość na Twitterze, w której pisze, iż dziękuje sędziemu za przywrócenie ważności wizy oraz, że mimo wszystko zamierza wziąć udział w Australian Open. Załączył zdjęcie z australijskiego kortu.
 
Novak Djokovic już zwyciężył.

 

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: