No icon

Polska

ZWOLNIENIE Z ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SKUTKI SZCZEPIEŃ COVID-19 JEST NIELEGALNE: PFIZER, ASTRAZENECA, I S-KA PÓJDĄ SIEDZIEĆ WRAZ Z POLITYKAMI ORAZ BĘDĄ ODPOWIADALI MATERIALNIE ZA SZKODY WYRZĄDZONE POLAKOM

Dużo się mówi o zwolnieniu łotrów szczepionkowych z odpowiedzialności karnej oraz cywilnej za tragiczne skutki wywołane ich eksperymentalnymi preparatami, zbierającymi żniwo śmierci, kalectwa i chorób. Rząd wraz z mainstreamem przedstawia sprawę, jako rozstrzygniętą, dogmat niepodlegający dyskusji.

Jednak rzeczywista sytuacja prawna ma się w Polsce zupełnie inaczej, analogicznie, jak w przypadku ustaw oraz rozporządzeń ministerialnych sprzecznych z Konstytucją, które sądy uznają masowo za nielegalne, a więc przestępcze, unieważniając wszelkie kary nałożone za złamanie „obostrzeń”, uznając je de facto za bezczelną uzurpację totalitarnego aparatu represji.

Rząd nie ma prawa wyłączyć z odpowiedzialności kogokolwiek za działania na terenie Rzeczpospolitej przynoszące szkodę obywatelom, Suwerenowi. Taka deklaracja sporządzona przez Morawieckiego, czy też innych urzędników państwa, jest całkowicie sprzeczna z prawem, nielegalna.

Żydowski szef koncernu Pfizer odpalający hanukowe świece

Zatem zarówno koncerny szczepionkowe Pfizer, AstraZeneca, Sanofi, Johnson & Johnson, Moderna i kto tam jeszcze się pojawi na trupim horyzoncie odpowiadają przed polskim wymiarem sprawiedliwości cywilnie oraz karnie i będą ponosiły wraz z konkretnymi pracownikami imiennie adekwatną do dokonanych zbrodni karę. Będą płaciły miliardowe odszkodowania i będą lądowali w więzieniach, a także na szubienicach po nieuchronnym zmodyfikowaniu prawa w tym zakresie.

Stanowi o tym np. Art. 5 Konstytucji, który mówi, że:

Rzeczpospolita Polska strzeże niepodległości i nienaruszalności swojego terytorium, zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli, strzeże dziedzictwa narodowego oraz zapewnia ochronę środowiska, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju.

Skoro Rzeczpospolita Polska poprzez aktualny w danym momencie rząd „zapewnia wolności i prawa człowieka i obywatela oraz bezpieczeństwo obywateli” , to nie może ich narażać na niebezpieczeństwo skutków eksperymentu paramedycznego typu Josef Mengele, w przeciwnym bowiem razie kwalifikuje się zarówno do odpowiedzialności karno-cywilnej w Polsce, jak do przyszłych, miejmy nadzieję, że rychłych procesów Norymbergi 2.0

Pokrętni sofiści-talmudyści próbują interpretować powyższy zapis w ten sposób, że miałby on dotyczyć niepodległości państwa oraz nienaruszalności granic, ale w samej Konstytucji RP, której zapisy zgodnie z Art. 8 stosuje się bezpośrednio, nie ma o tym mowy, a więc wszelka interpretacja jest niedopuszczalną prawnie fantazją. Nie może tego nawet robić Trybunał Konstytucyjny, który jest obcym ciałem, zupełnie zbędnym, nieposiadającym legalnych prerogatyw do interpretacji Konstytucji, która żadnej interpretacji nie podlega, jeśli konkretny jej artykuł nie ma wyraźnego odniesienia do ustawy, a tego nie ma.

Rozdział Konstytucji opublikowanej w Dzienniku Ustaw nr 78 zawierający Art. 5 oraz Art. 8 jest zatytułowany „Rzeczpospolita”, a nie inaczej i żadne dopiski kogokolwiek i w jakiejkolwiek intencji jej treści nie mogą zmienić.

Konsekwentnie, zarówno Morawiecki ze swoją zorganizowaną grupą przestępczą ministrów wydającą nielegalne ukazy, jak i szubrawcy z Pfizera, AstraZeneca, itd., będą siedzieć, wisieć i bulić, jak za zboże. Dura lex, sed lex.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: