No icon

Polska

POSEŁ GRZEGORZ BRAUN: NORYMBERGA BIS DLA AUTORÓW NOWEGO TOTALITARYZMU SEGREGACJI SANITARNEJ - POSIEDZENIE KOMISJI SEJMOWEJ

Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie Parlamentarnego Zespołu ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19

Uczestnikami byli m. in. prof. dr Martin Schwab, poseł Grzegorz Braun, dr Katarzyna Bross-Walderdorff, dr Dorota Sienkiewicz, prof. Roman Zieliński. Transmisję prowadziła p. Justyna Socha.

Prof. dr Martin Schwab będący specjalistą od zagadnień prawnych wyraził opinię, że obecna Norymberga dla autorów oraz wykonawców fałszywej pandemii byłaby znacznie większa, niż ta poprzednia oraz, że istnieje możliwość pociągnięcia ich do odpowiedzialności karnej i że musi to być przedsięwzięcie międzynarodowe, żeby postawić zarzuty z wielu krajów.

Poseł Grzegorz Braun zaprosił prof. dr Martina Schwaba (niby Schwab, jednak nie Klaus) do Polski na konsultacje w tej sprawie: "Opracujmy, jeśli nie od razu akt oskarżenia, opracujmy dyrektywy dla śledczych, opracujmy wytyczne dla prokuratorów." Dodał także zwracając się do prof. Schwaba, iż dzisiaj możemy otwierać nowy rozdział historii, dążąc do przykładnego ukarania inicjatorów i twórców tego nowego totalitaryzmu, systemu segregacji sanitarnej i masowych eksperymentów medycznych na ludziach. Kontynuował, iż będziemy dążyli do opracowania międzynarodowego zespołu prawników, w którym widział miejsce także dla p. sędziego Giorgiani z Włoch.

Dr Sienkiewicz zwróciła uwagę na kwestię dzieci, za sprawą fałszywej pandemii poddanych deprywacji emocjonalnej i społecznej, skutkujących zaburzeniami rozwojowymi. Przypomniała także raport ONZ z zeszłego roku o różnych zaburzeniach emocjonalnych i rozwojowych u dzieci i rodziców. Badanie uniwersyteckie było przeprowadzone w Niemczech na potężnej statystycznie grupie 20 tysięcy rodzin. Okazało się, że 68% rodziców zgłaszało przeróżne objawy negatywne zaobserwowane u własnych dzieci na skutek przymusu noszenia masek oraz hitlerowskich restrykcji, którym były i wciąż są poddawane.

Parlamentarnegy Zespół ds. Nadużyć i Naruszeń Prawa w związku z COVID-19 to bardzo cenna inicjatywa poselska, na stronie Sejmu możemy zobaczyć, iż oprócz posła Grzegorza Brauna, członkami tej komisji są także inni posłowie Konfederacji, pp: Janusz Korwin Mikke, Konrad Berkowicz oraz Dobromir Sośnierz. Niestety, spośród nich tylko p. poseł Grzegorz Braun brał udział w tym posiedzeniu, a cała reszta zbijała bąki jak przeważnie, ukazując swą aktywność często wyłącznie w momentach, kiedy ktoś z komentatorów ukłuje ich stalówką pióra w tyłek, a i to od wielkiego dzwonu. Panowie raczej koncentrują się na zaspokajaniu własnych potrzeb wynikających z uprzywilejowania posła w Polsce, za niewiele mając dobro społeczne oraz służbę narodowi, do której zostali wyznaczeni oraz za co są opłacani z pieniędzy podatników.

 

Całe szczęście, że jest w Sejmie choć jeden poseł godny tego miana; cóż,  może to niewiele, ale bywało już gorzej, ponadto swą wyjątkową aktywnością pro publico bono p. poseł Grzegorz Braun pracuje nie za dziesięciu, a za stu co najmniej leniów śmierdzących z Wiejskiej, aczkolwiek nie byłoby przesadą twierdzenie, że za wszystkich 460, którzy wyłączywszy jego, są kompletnie zbyteczni.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: