No icon

Polska

WSTRZĄSAJACA KONFERENCJA PRASOWA PREZESA NIK – KOSZERNY NAZISTA MORAWIECKI POD TRYBUNAŁ STANU I NA SZUBIENICĘ

Konferencja prasowa prezesa NIK p. Mariana Banasia przeszła bez większego echa w Polsce, ot, standardowy atak propagandy żydowskiego mainstreamu, kilka żenujących artykułów uderzających w „pancernego Mariana” i to wszystko. Po zaledwie kilku dniach raport poszedł już w niepamięć, analogicznie jak raport poprzedniego prezesa NIK Krzysztofa Kwiatkowskiego w kwestii oszustwa „na franka szwajcarskiego” dokonanego i wciąż dokonywanego wspólnie i w porozumieniu przez decydentów w sektorze bankowym, najwyższych polityków oraz urzędników państwa w Polsce, na bezpośrednią szkodę miliona polskich rodzin, a więc co najmniej 3 milionów Polaków, co można uczciwie nazwać sabotażem Rzeczpospolitej.

Jednak nie powinniśmy zapominać o tych raportach, przy czym zajmiemy się obecnie raportem NIK w sprawie „wyborów kopertowych”, który jest gotowym aktem oskarżenia przeciwko Morawieckiemu, usadowionemu w fotelu premiera przez banksterstwo i masonerię Wielkiego Wschodu Francji, odwiecznie sterowaną przez nazistów ze zorganizowanego żydostwa.

Tak, nazistów, albowiem należy sobie zdać sprawę z faktu, iż zarówno rewolucja jakobinów (dzieci Jakuba - syna Izaaka, syna Abrahama) we Francji, której symbolem wykorzystywanym do dziś przez Wielki Wschód Francji (Grand Orient de France) jest obraz Eugène’a Delacroix „Wolność wiodąca lud na barykady”, z pierwszoplanową postacią Marianny oryginalnie w jakobińskiej czapce frygijskiej, jak i pierwsza oraz druga wojna światowa, czy obecna fałszywa pandemia są dziełem literalnie nazistów, prawdziwych, żydowskich nazistów, takich jak Lenin (syn Mojżesza Blanka), Trocki (Bronstein), Rothschildowie, Jakub Schiff i banksterska s-ka, Adolf Hitler – Schicklgruber - Frankenberg, a właściwie Adolf Izrael Rotschild, syn Salomona Mayera Rothschilda, o czym pisała nawet mainstreamowa „Rzeczpospolita”, pisał także o tym kanclerz Austrii dr Engelbert Dollfuss, na co przedstawił dowody wynikające ze zleconego przez siebie śledztwa. Żona Hitlera Ewa Braun była żydówką, o tym z kolei piał francuski Le Point, przedstawiając wyniki badań genetycznych.

Le Point:  "Czy Eva Braun ma żydowskie korzenie? Tak twierdzi brytyjski dokument oparty na analizie DNA włosów ze szczotki należącej do kochanki Hitlera."

Żydowskimi nazistami byli również Alfred Rosenberg – główny ideolog nazistowski, Adolf Eichmann, Hans Frank, Josef Goebbels ksywka „Rabbi”, Heydrich, gen. Milch włącznie z resztą 150 tysięcy żydowskich żołnierzy Hitlera tylko w Abwehrze wg amerykańskiego historyka (pochodzenia żydowskiego) dra Marka Rigga. Ponadto żydowska agentura, żydowskie media, a więc cała mainstreamowa prasa, całe radio i telewizja, cały, główny nurt Internetu, czyli Facebook, YouTube, Google, itd., żydowscy politycy oraz urzędnicy państw, w Polsce Morawiecki, Szumowski, Pinkas i wielu innych, podobno także Niedzielski, choć tego nie sprawdzaliśmy, lecz ze względu na ewidentnie psychopatyczną osobowość to całkiem możliwe.

Masoneria Wielkiego Wschodu Francji jest wszędzie, oto przebierańcy z obediencji brazylijskiej.

Niemożliwe? Ależ możliwe i pewne, jak w banku. Kim bowiem byli i są naziści, gdyż oni wcale nie zniknęli po wojnie?

To zorganizowana w szowinistyczna korporacja, stricte religijna, judaistyczna grupa przestępcza o zasięgu globalnym, wykonująca od wieków dyrektywy kolejnych szczebli żydowskiej hierarchii, na szczycie Sanhedrynu, w celu zdobycia ze względów doktrynalnych całkowitej kontroli nad światem oraz wszystkimi zamieszkałymi na nim ludźmi, naturalnie tymi, którzy przetrwają aktualne ludobójstwo plandemiczne, największe od czasów żydowskich bolszewików winnych śmierci 100 milionów istnień ludzkich.

Naziści bowiem pochodzą od swojego przywódcy, którym jest Nazi (pisany „nasi”), żydowski herszt religijny, zwany w czasach przed powstaniem zbrodniczego państwa apartheidu Izrael Egzylarchą, czyli władcą na wygnaniu. To żydowski książę oraz szef wszystkich szefów w Sanhedrynie, z rodu Dawida, tego samego, który ma krew Uriasza na rękach i ożenił się z jego żoną, lekkich obyczajów Batszebą (taka gmina), która zdradzała Uriasza z Dawidem, nota bene matką syna Dawida, samego Salomona, tego od świątyni, którą żydzi właśnie zamierzają odbudować po zburzeniu meczetu Al – Aksa w Jerozolimie, będącego de facto byłą, katolicką bazyliką św. Marii. Jak wiemy, kilka dni temu żydzi podpalili ten meczet. Tutaj mamy cieszące się z pożaru żydostwo.

Nazi to nie mit, gdyż występuje 132 razy w hebrajskiej Biblii. Nota bene, również Fuhrer i Hitler, to nieco przekręcone dawne określenia żydowskiego przywódcy.

Wracając do prezesa NIK, to dowody przeciwko Morawieckiemu przedstawione przez niego oraz dwóch pracowników NIK występujących wspólnie z p. prezesem Banasiem na tej konferencji prasowej, powinny zostać z automatu potraktowane jako doniesienie o popełnieniu przestępstwa i stanowić podstawę do natychmiastowego wszczęcia śledztwa przeciwko Morawieckiemu przez prokuraturę. Impeachment powinien zająć kwadrans, sąd powinien wydać nakaz aresztowania Morawieckiego do sprawy i osadzić go w areszcie wydobywczym, gdzie nawet kumple z loży masońskiej Wielkiego Wschodu (jaki ojciec z liliami w tle, taki syn, ale dlaczego nie od razu w B’nai B’rith, skoro ma wszelkie kwalifikacje?) nie mogliby mu oraz sobie pomóc inaczej, jak przysyłając do celi Morawieckiego seryjnego samobójcę, co zresztą skróciłoby nieuchronną procedurę i zaoszczędziłoby sporą sumę z państwowej kasy na koszty procesu oraz codzienną miskę ryżu dla łotra.

Prezes NIK p. Banaś doskonale zdaje sobie sprawę z kalibru przedstawionych dowodów przeciwko Morawieckiemu oraz jego kamaryli, dlatego nie omieszkał na koniec konferencji wydać oświadczenia w stylu „jestem zdrów na ciele i umyśle, nie mam problemów finansowych, nie zamierzam się wieszać, ani rzucać pod samochód”, informując wszystkich Polaków, iż na dwa dni przed datą ogłoszenia tego raportu do NIK wpłynęły powiadomienia o bombach podłożonych w siedzibie urzędu opraz kilku ekspozytur. Równocześnie pojawiły się pogłoski, że syn p. Banasia – Jakub, zamierza popełnić samobójstwo, więc najechała go w domu oraz rodzinę p. Banasia grupa szturmowa policji. Prezes Banaś jednak nie stracił rezonu, ogłosił, co miał ogłosić, dowody są w raporcie i czeka nadziałania prokuratury, a jak się nie doczeka, to NIK złoży zawiadomienie do prokuratury.

Cała konferencja dostępna jest z tego linku, warto zobaczyć i  wysłuchać. Niestety, używany przez nas sporadycznie kanał na YouTube został zablokowany, podobnie kolejną blokadę, tym razem z zapowiedzią usunięcia profilu NoweAteny zastosował także koszerny Facebook, dlatego materiał jest na BrandNewTube, gdzie będziemy publikowali istotne ważne filmy wideo, także ich tłumaczenia .

Masoni Wielkiego Wschodu z Kanady. Wraża sieć może organizować i nadzorować fałszywą pandemię na całym świecie. Są lekarzami, premierami, wysokimi urzędnikami, sędziami, policjantami, wojskowymi, dziennikarzami, banksterami...

 

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: