No icon

Polska

RZEŹ NIEMOWLĄT. CZY BĘDZIE POZEW DO SĄDU PRZECIWKO CESAKOWI ZA ZBRODNIE, OSZUSTWO, NOTORYCZNĄ PROSTYTUCJĘ I NARUSZENIE DÓBR OSOBISTYCH, CZY OD RAZU SZUBIERNICA?

Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza, kara musi być bez dwóch zdań, pozostaje jedynie kwestia, czy Cesak zostanie skazany przez sąd powszechny w Polsce, czy też - jak Morawiecki z Pinkasem, Szumowskim i s-ką - przez sąd obywatelski, który wyda ten sam, jedyny możliwy wyrok, zlecając wykonanie żandarmom wieszającym - to notabene funkcja historyczna, bardzo pożyteczna oraz popularna podczas Powstania Kościuszkowskiego, gdy na drzewach i latarniach Stolicy zawisnęli tłumnie ówcześni zdrajcy Polski i Polaków.
 
Trudno bowiem założyć, że ktokolwiek poważny, a za takich mamy p. Grzegorza Brauna, red. Jana Pospieszalskiego i p. Grzegorza Płaczka, puści płazem tak potężny policzek wymierzony Narodowi Polskiemu przez kryminalistę Cesaka w dwójnasób: Po pierwsze całemu Narodowi bez wyjątku, poprzez wyrażenie formalnej, urzędniczej zgody na dokonywanie hitlerowskich eksperymentów medycznych na polskich dzieciach poniżej 12 roku życia, także na niemowlętach (!) przez żydowską firmę Pfizer.
 
Po drugie, to policzek wymierzony tej sporej części Polaków, której poparcie ma p. poseł Grzegorz Braun i którą reprezentuje w Sejmie Rzeczpospolitej, a także tej, która z uwagą słucha mediów prawdziwie społecznościowych reprezentowanych obecnie przez pp. Pospieszalskiego, Rolę oraz Płaczka.
 
Jak już wszyscy zapewne wiemy, wczoraj miała miejsce interwencja poselska p. posła Grzegorza Brauna w ponurym urzędzie państwa polskiego, nadzorowanym bezpośrednio przez premiera Morawieckiego, pod nazwą Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, przy czym, biorąc pod uwagę skalę fałszywych szczepionek dopuszczanych tam do użycia w Polsce w zupełności wystarczyłoby samo „biobójczych”, wskazując działalność główną kopniętego mordercy Cesaka.
 
Kontrola poselska urzędu była oczywiście w pełni uzasadniona i do psich obowiązków Cesaka, jako prezesa, należało natychmiastowe udostępnienie Posłowi na polski mimo wszystko Sejm wszelkich dokumentów, których ten w związku kontrolą żądał. Tłumaczenie Cesaka po wydaniu własnych, nota bene porażających kwitów, iż musi najpierw zapytać Pfizera (!), obcy, zagraniczny geszeft, czy może przekazać resztę dokumentów, jest niebywałym skandalem świadczącym o jego psiej, korupcyjnej zależności od żydowskich panów, którzy trzymając łotra na krótkiej smyczy karmią niecnotę macą, czosnkiem i tłustymi śledziami, aczkolwiek jak tylko zacznie się Cesakowi grunt pod łapami palić, natychmiast go karmić przestaną, a palić właśnie się zaczął.
 
Nie jest żadną tajemnicą, że szefem gangu Pfizera jest jak zawsze w sferach mafijnych żyd (Mayer Lansky), niejaki Albert Borula, słynny na świecie ze zdjęcia, na którym w mycce odpala świece chanukowe. 

Żyd Albert Borula (Boruta?), szef Pfizera.  

Kwity Cesaka, które sam był p. Posłowi wydał są gotowym aktem oskarżenia, na podstawie którego powinien mieć „czapę” jak w banku. Okazuje się bowiem, że już na koniec kwietnia 2021r. Cesak jednoosobowo wydał żydom z Pfizera zgodę ma mordowanie oraz okaleczanie polskich dzieci poniżej lat 12 i niemowląt w zakazanym Konstytucją RP, prawem unijnym oraz Kodeksem Norymberskim eksperymencie para-medycznym szkoły Josefa Mengele.
 
Po kontroli poselskiej, która odbyła się w rzeczonym urzędzie za zgodą Cesaka, z jego udziałem i zachowaniem wszystkich formalności oraz po wyposażeniu kontrolującego Posła, a także przybyłych wkrótce potem na miejsce interwencji dziennikarzy w urzędowe przepustki, od spanikowanego Morawieckiego zapewne Cesak dostał rozkaz wystąpienia niezwłocznie w żydowskiej telewizji TVN24 z marną, bezczelną żydowską hucpą, adekwatną merytorycznie do treści przekazywanych Polakom przez tę telewizję każdego dnia, starannie spreparowanych informacji. Nałgał tam jak pies (sorry dogs) na modłę żydowską w imię znanej zasady jednego z lokalnych hersztów gangu terrorystów państwowych „nikt nam nie powie, że czarne to czarne, a białe – białe”. Nie dość , że nałgał, to znieważył oraz oczernił i naruszył dobra osobiste zarówno p. Posła, jak i dziennikarzy relacjonujących live całe zdarzenie tysiącom widzów.
 
Naturalnie pozew o oszustwo z art. 286 k.k. oraz naruszenie dóbr osobistych z art.23 i  24 k.c. będzie jedynie wstępem do działań prawnych przeciwko Cesakowi, gdyż główny zarzut to udział w zorganizowanej, międzynarodowej (przynajmniej formalnie) grupie przestępczej działającej wspólnie i w porozumieniu, korupcja urzędnicza, działanie na szkodę państwa polskiego i Polaków, nakłanianie do zakazanych eksperymentów para-medycznych, skutkujących śmiercią, kalectwem i utratą zdrowia.
 
Grzegorz Cessak jako prezes decydującego urzędu w Polsce działał także w oczywistym konflikcie interesów, udzielając zgody własnemu ojcu Mirosławowi Cessakowi, dyrektorowi w firmie importującej leki  Hand-Prod Sp z o.o. zgody, na import kilkudziesięciu produktów poza formalną procedurą.
 
Cessak jest antypolskim szkodnikiem, bezdusznym, skorumpowanym agentem zorganizowanego żydostwa usadowionym w decyzyjnym fotelu urzędnika państwa polskiego (z pewnością co najmniej handlowym) futrującego polityków łapówkami z wydrukowanych z powierza pieniędzy, natomiast społeczeństwa szprycującego ludobójczymi preparatami nie tylko Pfizera, ale także innych żydowskich firm, jak AstraZeneca, ktora żeby sprzedawać swoją paraszczepionkową trutkę po masowych zgonach musiała zmienić nazwę na Vaxzevria. Cessak nie miał żadnych oporów, żeby reklamować AstraZeneca na Twitterze, kłamiąc publicznie w żywe oczy, jak na załączonym obrazku. Szefem ActraZeneca jest żyd Pascal Seriot, o którym pisaliśmy w jednym z poprzednich artykułów.
 
Cessak na Twitterze o AstraZeneca 

Analogiczny manewr wykonała kolejna żydowska firma działająca w Polsce dzięki Cessakowi - Moderna, będąca częścią żydowskiego koncernu GSK, ktróra wzorem AstraZeneca zmieniła nazwę swojej "szczepionki" na Spikevax. Szefem oddziału "szczepionkowego" GSK, czyli Moderny i byłym doradcą Donalda Trumpa, a także swoistym nad-generałem USA stojącym na czele operacji Wrap Speed był żyd marokański Moncef Slaoui. Zatem, jak zawsze: wszystkie drogi prowadzą do żyda.

Comment

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: