Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat SZEF ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA BĘDZIE ODPOWIADAŁ ZA LUDOBÓJSTWO. ZOSTAŁ ZŁOŻONY WNIOSEK DO MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU KARNEGO O ŚCIGANIE ZBRODNIARZA WOJENNEGO
Tuesday, 15 Dec 2020 08:44 am
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Międzynarodowy Trybunał Karny (ICC) zajmie się pozwem amerykańskiego ekonomisty nominowanego do nagrody Nobla, Davida Steinmana złożonym formalnie w Trybunale dnia 1-go grudnia 2020r., o wszczęcie postępowania karnego i ściganie dyrektora generalnego Światowej Organizacji Zdrowia, zbrodniarza Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa, znanego pod pseudonimem "Tedros”, który w latach 2012-2015 pełnił funkcję ministra spraw zagranicznych, a także szefa bezpieki w Etiopii, policji politycznej w stylu NKWD i Gestapo, noszącej nazwę Somali Region Special Police, znanej jako “Liyu”, dopuszczając się masowych morderstw przeciwników politycznych oraz ludności cywilnej.

Pozew, składający się z 19 stron maszynopisu jest doskonale udokumentowany, złożony został na podstawie definicji prawa międzynarodowego określającego zbrodnie ludobójstwa i zawiera linki do dokumentów świadczących niezbicie o tym, że „Tedros” jest zbrodniarzem i mordercą.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, zanim został mianowany przez żydostwo generalnym szefem Światowej Organizacji Zdrowia w 2017r., był jednym z trzech głównych przywódców terrorystycznej, komunistycznej bojówki militarnej Tigrayan People’s Liberation Front (“TPLF”), która przejęła władzę po dokonaniu przewrotu w Etiopii i w pełni kontrolowała ten kraj od maja 1991r. do kwietnia 2018r. Bojówka „Tedrosa” fałszowała wybory, używała przemocy oraz zastraszania, dokonywała aktów ludobójstwa kiedy „Tedros” był jedną z trzech głównych osób rządzących Etiopią oraz członkiem jedenastoosobowej egzekutywy komisariatu TPLF.

Jak czytamy w pozwie, to „Tedros” podejmował decyzje o dokonywanych morderstwach, bezprawnych aresztowaniach oraz o torturowaniu Etiopczyków.

Pozew dokładnie opisuje funkcje oraz działania zbrodniarza Tedrosa Adhanoma Ghebreyesusa i jest dostępny pod tym linkiem, a także w pliku PDF na naszym profilu Facebooka.

Zatem o mordercę „Tedros” pełniącego funkcję szefa WHO (to jest możliwe jedynie pod diabelską komendą) upomina się już sprawiedliwość. Kiedy polscy prawnicy złożą analogiczne wnioski do Międzynarodowego Trybunału Karnego o ściganie zbrodniarzy i ludobójców rządzących aktualnie oraz w nieodległej przeszłości w Polsce: Morawieckiego, Szumowskiego, Pinkasa, Niedzielskiego, Dworczyka, Sasina i s-kę?

Tylko w patologicznym świecie rządzonym przez żydostwo funkcie kierownicze w państwach oraz instytucjach międzynarodowych mogą pełnić zwykłe kanalie. Czas to zmienić.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: