Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat NA ZACHODZIE BEZ ZMIAN - 17 CIOSÓW NOŻEM W KOŚCIÓŁ KATOLICKI, WOLNOŚĆ OBYWATELSKĄ I NIEZBYWALNE PRAWA CZŁOWIEKA
Saturday, 16 Oct 2021 13:25 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Wczoraj w brytyjskiej żydolandii został zamordowany sir David Amess, tamtejszy wieloletni parlamentarzysta. To niedwuznaczne ostrzeżenie, „message” od Mossadu, czy innego Shit Betu, dla wszystkich parlamentarzystów, w tym także ich europejskich odpowiedników, aby nie śmieli przeciwstawiać się rosnącemu terrorowi fałszywej pandemii oraz wielofunkcyjnym, trans-humanistycznym szprycom constans, aplikowanym potulnej publiczności aż do ostatniego, zamierzonego trupa i ostatnich oznak człowieczeństwa u pozostałych po hiper-holokauście przy życiu 500 mln szczęśliwców z Georgia Guidestones, tyrających w chemiczno-genetycznym stuporze a la Aldous Haxley na ca. 20 mln żydowskich Übermenschów, a także planowanemu zamordyzmowi na modłę australijską, czyli sowiecką, ergo: żydowską do kwadratu, czy raczej do potęgi entej.
 
Jak zwykle, dla osiągnięcia zamierzonego celu żydostwo posłużyło się terrorem, nota bene wg tez zawartych w długoterminowym programie supremacji żydowskiej, opracowanym przez patologicznego jak reszta diaspory szowinistę Teodora Herzla oraz grupę żydowskich ekonomistów, finansistów, psychologów, polityków, znanym szerszej publiczności jako Protokoły Mędrców Syjonu.
 
Wybór padł na bezużytecznego dla zorganizowanego żydostwa, krnąbrnego katolika, sir Davida Amessa, który został zaatakowany w kościele Belfairs Methodist Church w Leigh-on-Sea, gdzie otrzymał 17 ciosów nożem od nie wiadomo kogo. Podobno ujęto „podejrzanego”, 25 – letniego muzułmanina, ale to nic pewnego, nieznane są jego nazwisko oraz ewentualne motywy zbrodni, które i tak nie będą miały żadnego znaczenia, gdyż samo morderstwo ma służyć partykularnym celom polityczno – plemiennym.
 
Sama, okrutna śmierć zadana powszechnie lubianemu, praktykującemu katolikowi, jakim był sir David Amess to dla krwiożerczego, perwersyjnie sadystycznego żydostwa za mało. Kolejny raz w swej transgresjii posunęli się jeszcze dalej: nie pozwolili katolickiemu księdzu, o. Jeffreyowi Woolnough, który w ostatnim momencie przyszedł do Amessa, na odprawienie sakramentu Ostatniego Namaszczenia. Kazali oddzielić księdza od ofiary kordonem policji.
 
 
Sir David Amess, mimo że filosemita, co jest w UK służbowym obowiązkiem każdego parlamentarzysty, członek brytyjskich przyjaciół Izraela, jak należy, wydał jednak w zeszłym roku książkę zatytułowaną „Ayes & Ears: A Survivor's Guide to Westminster”, w której ujawnia wszystkie, główne skandale parlamentarne w Wielkiej Brytanii oraz twierdzi, że nie jest łatwo uczciwemu człowiekowi przetrwać w Westminsterze. Wyciąga na światło dzienne tragiczne zmiany, jakie zaszły tam na przestrzeni 37 lat, w czasie których pełnił funkcję posła z ramienia konserwatystów, choć sam wywodzi się z biednej rodziny, więc do odstrzału w sam raz.
 
Wspomina również o tym, co bardzo odpowiada propagandowo organizatorom fałszywej pandemii, mianowicie o potrzebie zapewnienia bezpieczeństwa posłom w obliczu możliwych, fizycznych ataków na nich, przywołując przykład innego, zamordowanego parlamentarzysty brytyjskiego przed 5-cioma laty.
 
Na miejsce zbrodni przybyli dziś cyniczni sprawcy, któży zawsze tam wracają, z żydem Borysem Johnsonem na czele. Złożyli kwiaty pod ogłupioną publikę.
 
U nas, w ramach długoletnich, międzynarodowych przygotowań do terroru fałszywej pandemii, podobny efekt propagandowy usiłowano osiągnąć z mniejszą pompą, zaledwie przez zaaranżowanie spotkania Niedzielskiego z agenturą, albo wpuszczonymi na tę okoliczność w maliny „dziennikarzami obywatelskimi”, których Niedzielski ofukał na klatce schodowej wielopiętrowego budynku, w którym rzekomo ma mieszkać, strasząc ich skutecznie policją (i nikt mu nie dał w mordę!). Pamiętamy także słynny niewypał sprzed kilku lat, atak na biuro poselskie PiS, podczas którego niespełna rozumu, zwolniony z kryminału pętak mówił nieskładnie do kamer, że chciał zamordować Kaczyńskiego, którego tam nie było i w żaden sposób być nie mogło, ale media grzmiały o zamachu na Kaczyńskiego.
 
Ataki terrorystyczne na posłów oraz innych decydentów w państwie są w niedalekiej przyszłości istotnie pewne, jak w banku i to na całym Zachodzie, włącznie z Polską, gdzie widzenie posła Grzegorza Brauna odnośnie łotra Niedzielskiego et consortes wkrótce się ziści w ten, czy w inny sposób. Będą wisieli na latarniach rzędami, muszą wisieć, gdyż taki los a priori przewidzieli dla nich autorzy Protokołów, realizowanych wciąż z żelazną konsekwencją, z uwzględnieniem drobnych aktualizacji wynikających ze zmian powodowanych upływem czasu oraz rozwojem technologii. Ich przyszły, nieszczęsny los, wszystkich tych Morawieckich, Szumowskich, Pinkasów, Dworczyków, pseudo-profesorów od propagandy, itp., został zapisany czarno na białym już grubo ponad 100 lat temu, bo w 1897r tak, jak los całej masonerii, jako jeden z elementów żydowskiej strategii dojścia do poziomu absolutnej dominacji na świecie. Niestety, nieszczęśnicy nie chcą czytać wartościowych lektur literatury faktu, które tak jak program Fundacji Rockefellera z 2010r. bez ogródek opisują zaplanowaną dla nas wszystkich przyszłość. Naturalnie, jeśli na to pozwolimy.
 
Zatem, wytworzenie atmosfery panicznego lęku pośród posłów oraz innych decydentów jest żydowskim programem, któremu służy także ten akt okrutnego terroru, ta tragiczna śmierć w kościele w Wielkiej Brytanii. Celem jest całkowita kontrola nad rzekomymi prawodawcami, którzy zostaną postawieni przed alternatywą: albo robicie, co każemy, uchwalacie „prawo” takie, jakie chcemy, np. obowiązkowa szpryca dla każdego i dostaniecie za to całkiem spore pieniądze (które i tak wam później odbierzemy z nawiązką) oraz ochronę, albo wydamy was na żer rozwścieczonego tłumu, który was rozerwie na strzępy.
 
Sir David Amess to niewielka strata dla brytyjskiego parlamentaryzmu, a nawet spory zysk z punktu widzenia zorganizowanego żydostwa. Poseł był, jako się rzekło katolikiem, przeciwnikiem inwazji na Irak, wytykał publicznie fałsz posądzania Husajna o posiadanie broni masowej destrukcji, wspierał Brexit, krytykował komisariat UE, sprzeciwiał się brytyjskim planom ataku na Syrię, był zwolennikiem przywrócenia kary śmierci w UK (tragedia dla tamtejszego, zdradzieckiego żydostwa), występował przeciwko aborcji oraz uzurpacji prawnej pederastów i lesbijek. Optował także za impeachmentem dla Tony'ego Blaira. Nic tam po nim.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: