Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat NOVAK DJOKOVIĆ WYGRAŁ W AUSTRALIJSKIM SĄDZIE, ZOSTAŁ ZWOLNIONY Z WIĘZIENIA, JADNAK GLOBALNE ŻYDOSTWO ARESZTOWAŁO GO PONOWNIE
Monday, 10 Jan 2022 03:44 am
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Najlepszy obecnie tenisista na świecie, Serb Novak Djoković, który nie chce dać z siebie zrobić szczura doświadczalnego i nie przyjął technotronicznego preparatu genetycznego gangu Pfizera i s-ki  wygrał w sądzie z okupującym Australię żydostwem i został zwolniony z obozu koncentracyjnego w Melbourne, którym tamtejsi faszyści przetrzymywali go od zeszłej środy w warunkach uwłaczających człowieczeństwu, to jest od momentu przylotu na turniej Australian Open.

Po aresztowaniu ojciec tenisisty w wywiadzie dla ThePavlovicToday oświadcdczył: "Oni ukrzyżowali Jesusa, ale On żyje".

Na zdjęciu Novak Djoković po prawej. Żydostwo nienawidzi chrześcijan

Australijscy kapo nie pozwolili Novakovi na zamianę ubrania od zeszłej środy, trzymali go w warunkach, które określił "piekłem", jak donosiła prasa zachodnia w podawanej mu żywności były robaki.    

Na dzisiejszej rozprawie sędzia Anthony Kelly z Federal Circuit Court wydał wyrok, w którym orzekł, iż unieważnienie wizy Nowaka przez rząd australijski było nielegalne i ma być natychmiast uchylone. Sędzia nakazał, aby Novak został zwolniony w ciągu 30 minut, a także, żeby zwrócono mu paszport oraz rzeczy osobiste. Ponadto zasądził zwrot kosztów obrony dla tenisisty.

Jak twierdzi adwokat Christopher Tran, w prześladowanie Novaka Djokovića zaangażował się bezpośrednio rząd Australii w osobie ministra imigracji Alexa Hawke’a. Jednak sąd pozostał sądem i nie ugiął się pod żydowskim terrorem, tajemnicą poliszynela bowiem jest, że Australią oficjalnie rządzą żydzi, stąd ten terror państwowy, na co przytaczaliśmy dowody w poprzednich artykułach, dołączając adekwatne linki do źródeł. Dla przypomnienia:

Żydówką jest Annastacia Palaszczuk, premier Queensland,
 
żydówką jest Gladys Berejiklian, premier Nowej Południowej Walii (NSW),
 
żydem jest Daniel Andrews premier Victorii.
 
Mimo wyroku, patologiczne żydostwo nie zawahało się przed dalszym represjonowaniem tenisisty, którego lokalne gestapo aresztowało jeszcze raz w 50 minut po zwolnieniu. Jak poinformowała zaprzyjaźniona z rodziną Djoković dziennikarka Ksenija Pavlović McAteer Novak został ponownie aresztowany w siedzibie swoich prawników w Melbourne. Zatrzymała go federalna policja. Minister Alex Hawke ma 4 godziny na ponowne anulowanie wizy Novaka.
 
 

Istnieje spore prawdopodobieństwa, że bezkarne dotąd żydostwo w Australii, w której urządziło tam sobie jeden, wielki obóz koncentracyjny wzorem swych podłych przodków bolszewikóe, którzy w Rosji urządzili Archipelag Gułag, zachęcone dotychczasową bezkarnością w Australii zechce kontynuować politykę bezwzględnego terroru nie zważając na sądy, aby dać zły przykład wszystkim okupowanym państwom, włącznie z Polską, w próbie zaprowadzenia terroru globalnego ignorującego nawet wyroki sądu.

Takie stanowisko musi doprowadzić do rewolucji zarówno w Australii, jak i w innych krajach, jednak rewolucja powszechna jest celem żydostwa zapisanym czarno na białym w ich programie politycznym opracowanym przez grupę Herzla, zwanym Protokołami Mędrców Syjonu. Celem jest powszechny chaos na świecie i spowodowanie, aby społeczeństwa same prosiły żydostwo o powołanie jednego rządu światowego, oczywiście rządu żydowskiego.

Miejmy nadzieję, że świat nie da się sprowokować, terroryści państwowi gatunku Morawieckiego, Niedzielskiego i s-ki zostaną usunięci z urzędów przez społeczeństwa pokojowo i osądzeni w Norymberdze 2.0
 
Aktualizacja: 10.01.2022r. g. 13.40
Ojciec Novaka wydał oświadczenie, że tenisista nie podda się deportacji i będzie kontynuował walkę z reżimem australijskim do końca. Pozostanie w więzieniu tak długo, jak to się okaże konieczne.
 
Aktualizacja z g. 16.10
Novak Djokovic zamieścił wiadomość na Twitterze, w której pisze, iż dziękuje sędziemu za przywrócenie ważności wizy oraz, że mimo wszystko zamierza wziąć udział w Australian Open. Załączył zdjęcie z australijskiego kortu.
 
Novak Djokovic już zwyciężył.

 

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: