Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat BULGARIA PRZECIW FAŁSZYWEJ PANDEMII: DZISIAJ WEJDZIEMY DO BUDYNKU PARLAMENTU I ZADAMY POSŁOM PYTANIA, A JUTRO WYCIĄGNIEMY ICH STAMTĄD
Wednesday, 12 Jan 2022 15:40 pm
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

Tysiące ludzi z całej Bułgarii połączyły się dzisiaj w narodowym proteście przeciwko terrorowi państwowemu, „zielonym certyfikatom”, maskom, zmuszaniu do przyjmowania eksperymentalnych preparatów technotroniczno-genetycznych, oraz restrykcjom związanym z fałszywą pandemią covid-19

Protestujący obywatele zablokowali ruch na centralnym bulwarze w Sofii i ryszyli w kierunku budynku Ministerstwa Zdrowia.

Doszło do tarć pomiędzy protestującymi a żandarmerią po tym, jak organizatorzy wezwali ataku na budynek parlamentu. Na transparentach są żądania wolności oraz protesty przeciwko maskom "Bez Maski!", "Bez Paszportów Kowidowych!"

"Bez paszportów covidowych!"

Tłum przerwał blokadę żandarmerii i dostał się do głównego wejścia parlamentu – pisze reporterka bułgarskiej BND relacjonująca przebieg protestu z miejsca zdarzeń live.

"Dzisiaj wejdziemy do budynku parlamentu i zadamy im (posłom) pytania, a jutro wyciągniemy ich stamtąd. To, co się dzieje dzisiaj jest jedynie początkiem procesu, który nie może już zostać zatrzymany, ponieważ jesteśmy dumnymi Bułgarami i walczymy nie tylko o nas, ale także o nasze dzieci, gdyż to co dzisiaj mamy, to jest zdrowotny faszyzm. To najwyższy czas, abyśmy zabezpieczyli własne prawa. Niech żyje Bułgaria!” – powiedział jeden z protestujących, szef grupy parlamentarnej Vazrazhdane Party, Tsoncho Ganev, relacjonuje reporterka BNR .

Protest rozpoczął się pokojowo, jednak wydarzenia potoczyły się błyskawicznie i przy próbie sforsowania przez tłum bramy do parlamentu Bułgarii 8 policjantów usiłujących temu zapobiec zostało rannych – ogłosił Minister Spraw Wewnętrznych.

Tłum zaatakował także mainstreamowych dziennikarzy z bTV. Kilka dni temu media ujawniły, że tylko 1/3 członków parlamentu z Vazrazhdane Party została wyszczepiona. Na krótko przed atakiem na parlament posłowie tej partii zostali poinstruowani, żeby natychmiast opuścili budynek.

W trakcie dzisiejszych protestów w Sofii, po tym, jak tłum forsował bramę parlamentu, do protestujących wyszła Minister Zdrowia Bułgarii i ogłosiła, że jest przeciwko przymusowemu szprycowaniu i że to już najprawdopodobniej ostatnia fala koronościemy - donosi bułgarskie radio. 

Minister Zdrowia Bułgarii

Aktualizacja 13.01.2022 r.

Lider bułgarskiej partii  Vazrazhdane (Odrodzenie) Kostadin Kostadinov po wczorajszych protestach przeciwko terroryzmowi sanitarnemu i ataku na Parlament w Sofii, w dzisiejszym wystąpieniu oświadczył, że  Bułgarzy dają swojemu, skorumpowanemu jak wszystkie rządowi 10 do 14 dni na podjęcie oficjalnej decyzji o wycofaniu się z projektu certyfikatów kowidowych, a jeśli to nie nastąpi, to zorganizują kolejny protest i tym razem wezmą siłą zarówno parlament jak i radę ministrów Bułgarii.

Kostadin Kostadinov

Trzeba przyznać, że to dobry kierunek.  

Jak pisaliśmy, wczoraj wystraszona Minister Zdrowia Bułgarii oświadczyła przy dziennikarzach protestującym, którzy wdarli się do parlamentu, że jest przeciwna przymusowi szczepień żydowską trutką Pfizera i s-ki.  Natomiast premier Bułgarii Kirił Petkow schował się wczoraj w mysią dziurę i wydał dziś oświadczenie wideo, że on może i wyszedłby do protestujących na plac przed parlamentem, ale pech chciał, że nagle znalazł się na kwarantannie i nie mógł... :)

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: