Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy
Świat PROWOKACJA PRZECIW POLSCE – CYBERNETYCZNY ATAK ŻYDOWSKICH ANALFABETÓW Z MOSSADU NA INTERNETOWE STRONY RZĄDOWE UKRAINY
Friday, 14 Jan 2022 07:35 am
Nowe Ateny  -  internetowy magazyn muckrakingowy

Nowe Ateny - internetowy magazyn muckrakingowy

W nocy z czwartku na piątek zorganizowane żydostwo dokonało ataku cybernetycznego na ukraińskie strony instytucji rządowych, z których wiele nie działa do dzisiaj.
 
Rzekomi „hackerzy” pozostawili wiadomość, żeby Ukraińcy „spodziewali się najgorszego.”
 
Minister Spraw Zagranicznych Ukrainy określił ten ewidentnie żydowski atak jako „potężny cyberatak”.
 
Oświadczył (oczywiście na Twitterze), że: „Nasi specjaliści rozpoczęli już przywracanie systemów IT do pracy, a ukraińska cyber-policja rozpoczęła dochodzenie.”
 
Poza Ministerstwem Spraw Zagranicznych, atakiem zostały objęte strony rządu, Ministerstwa Edukacji, Rolnictwa, Energii oraz Sportu. Zaatakowany został także serwis Diia, który pozwala Ukraińcom na dostęp do 50 usług rządowych.
Po dokonaniu ataku, zorganizowane żydostwo pozostawiło na głównych stronach zaatakowanych instytucji wiadomość w trzech językach: po polsku, rosyjsku i ukraińsku.
 
Najciekawszy jest tekst po polsku, zdradzający żydowski analfabetyzm:

„Ukrainiec! Wszystkie Twoje dane osobowe zostały przesłane do wspólnej sieci. Wszystkie dane na komputerze są zniszczone, nie można ich odzyskać. Wszystkie informacje o Tobie stały się publiczne, bój się i czekaj na najgorsze. To dla Ciebie za twoją przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Za Wołyń, OUN, UPA, Galicję, Polesie i za tereny historyczne.”
 
Tekst na ekranach zaatakowanych komputerów

Skąd wiemy, że to działanie żydostwa? Z wielu przesłanek. Po pierwsze, z rzymskiego w takich razach pytania: Cui bono? Po drugie, wiele osób zapewne pamięta izraelski atak cybernetyczny na świat wirusem Ransomware, sprzed kilku lat, w którym ucierpiał także komputer naszej redakcji. Po trzecie, tajemnicą Poliszynela jest planowany globalny paraliż finansów, ekonomii, energetyki świata poprzez żydowski atak hackerski, jako kontynuacja żydowskiego ataku fałszywą pandemią, że przypomnimy korzernych aktorów, jak szef Pfizera Albert Borula, szef AstraZeneca Pascal Seriot, czy koncern GlaxoSmithKline (GSK), będący właścicielem Pfizera oraz Moderny. Po czwarte, każdy, kto ma oczy do patrzenia, a uszy do słuchania i potrafi czytać wie, że żydostwo od zawsze planuje pełną kontrolę nad światem, gdyż judaizm (żydowscy ateiści nie istnieją, każdy z nich uważa się za członka narodu wybranego, a skoro tak, to wybranego przez kogo?), podobnie jak wykoncypowany do walki z chrześcijaństwem islam, nie przewiduje panowania częściowego, targetem jest cały świat.
 
Obrazek z naszego artykuły z tamtego czasu

Odwołanie do żydowskiego ludobójstwa na kresach w ataku na ukraińskie witryny rządowe jest jasnym dowodem na intencje prowokatorów, usiłujących wzbudzić nienawiść pomiędzy narodami polskim i ukraińskim, dla swoich, partykularnych, plemiennych celów. Ludobójstwa de facto żydowskiego, ponieważ pamiętamy, że za każdym atakiem na polskie domy na kresach stał wówczas żydowski NKWD-owiec, często w przebraniu popa, który siał nienawistną propagandę judząc Ukraińców do ostrzenia wideł i siekier oraz mordowania Lachów.

Atak jest elementem wojny, która już się rozpoczęła, a jej celem jest kolejny rozbiór Polski. Klamka zapadła. Wiemy o tym  ze wspólnego oświadczenia USA, Rosji, Wielkiej Brytanii, Chin i Francji, które zostało wydane kilka dni temu w związku z planowanym spotkaniem „Atomowej Piątki” w Stanach Zjednoczonych, dotyczącym kwestii nierozprzestrzeniania broni atomowej, jednak odwołanym oficjalnie z powodu fałszywej pandemii. Dowiadujemy się z niego, że dowiadujemy się, że cała piątka uznaje, iż wojna atomowa nie może być wygrana i nigdy nie może mieć miejsca.

Ponadto, reprezentanci państw sygnatariuszy traktatu atomowego stwierdzili, że arsenał nuklearny może służyć celom wyłącznie obronnym, odparciu agresji oraz zapobieżeniu wojnie i nie powinien być użyty do rozpoczęcia konfliktu.

Deklarację pochwalił rosyjski minister spraw zagranicznych Ławrow twierdząc, że stanowi ona znaczny wkład dla bezpieczeństwa międzynarodowego.

„Rosja mocno wierzy w to, że w konflikcie nuklearnym nie może być zwycięzców i że nigdy taki konflikt nie powinien być rozpoczęty. Stale promujemy tę ideę pośród 5 państw atomowych” - stwierdziła Maria Zacharowa, rzeczniczka Kremla. 
Dodała, że ta rzadka demonstracja jedności pośród państw atomowych jest bardzo ważna w czasie stale pogarszającej się sytuacji międzynarodowej przyczyni się do globalnej stabilizacji
.
„Mamy nadzieję, że w aktualnym, skomplikowanym środowisku bezpieczeństwa międzynarodowego, akceptacja takiego wspólnego stanowiska politycznego pomoże zredukować poziom napięcia  oraz ograniczyć wyścig zbrojeń” - powiedziała Zacharowa.

Co to oznacza w praktyce, szczególnie dla Polski? Ni mniej nie więcej tylko tyle, że tym razem nie dojdzie do planowanego ataku NATO na Rosję, ponieważ odpowiedź atomowa zakończyłaby konflikt tragicznie dla agresorów, a eskalacja mogłaby położyć kres światu.  W zamian, po wcieleniu Ukrainy do NATO oraz prowokacji na granicy z Rosją najprawdopodobniej dojdzie do markowanej wojny konwencjonalnej Ukraina/Rosja, w którą zostanie wciągnięta Polska, zobowiązana do wystawienia swojej młodzieży de facto na rzeź w rytualnym mordzie żydowskim, który tak jak Powstanie Warszawskie w 1944r. ma pozbawić Polskę patriotycznego oparcia w momencie kolejnego rozbioru i przejęcia przez zorganizowane żydostwo ziem na wschód od Wisły plus zachodnia Ukraina, rękami Ukraińców. Rosja przejmie nie tylko Donbas, ale całą połać Ukrainy aż po Dniepr, być może wchłonie także Białoruś oraz śmieszne republiki nadbałtyckie, pełniące dziś rolę amerykańskich, miniaturowych pekińczyków kąsających Niedźwiedzia po nogawkach.  Niewykluczone, że otrzymała także pozwolenie na wchłonięcie Kazachstanu.
 
Wojna NATO z Rosją z wykluczeniem atomu a priori jest wojną pozorowaną, która może jedynie służyć zaplanowanym z góry przez strony „konfliktu” celom. Rosja nie zgodziłaby się na żadną militarną potyczkę, gdyby nie była pewna zysku większego, niż ewentualne straty kilkuset żołnierzy  poświęconych na modłę żydowską „dla większego dobra”.

Celem żydostwa jest rozbiór Polski oraz ustanowienie Judeopolonii na wschód od Wisły, wg starego planu „żydowskiego Hitlera” Zeeva Żabotyńskiego. 
 
Syjonista Zeev Żabotyńsky w swoim faszystowskim  mundurze.

Ukrainą, analogicznie jak Polską rządzą żydowscy zdrajcy, z telewizyjnym klaunem Zelenskim na czele. Zatem od zachodu wejdą do Polski Niemcy, a od wschodu Ukraińcy sterowani przez żydowskie NKWD. Przejęcie lebensraum dla żydostwa do Wisły zostanie przedstawione zniewolonym Ukraińcom jako sukces ich rządu oraz cenne trofeum wojenne, a rozpalana od lat nienawiść Ukraińców do Polski i na odwrót, ma zagwarantować żydostwu powodzenie szatańskiego planu.  
 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: Module 'Phar' already loaded

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: