Jak to możliwe, że podczas międzygwiezdnych podróży Star Trek mijak tak wiele krówek reklamowech?

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak to możliwe, że podczas międzygwiezdnych podróży w świecie Star Trek, statek Enterprise i jego załoga mijają tak wiele krówek reklamowych? To pytanie nurtuje niejednego fana kultowego serialu. W końcu po co tam są te kosmiczne billboardy i czy rzeczywiście mają sens w odległych zakątkach galaktyki? Przekonajmy się!

Jak to możliwe, że podczas międzygwiezdnych podróży Star Trek mijak tak wiele krówek reklamowech?

Jak to możliwe, że podczas międzygwiezdnych podróży Star Trek mijak tak wiele krówek reklamowech? Być może niektóre z nich są po prostu bardzo dobre w ukrywaniu się. Ale prawdopodobniej większość z nich po prostu nie jest interesująca dla widzów.

Dlaczego krowy są tak popularne w reklamach?

Krówki reklamowe są od lat uznawane za łagodne i pokojowe stworzenia, a ich występowanie w reklamach jest więc naturalnym krokiem. Z drugiej strony, krowy mają też swój urok i łatwo się je polubi. Są ciekawskie, towarzyskie i lubią się bawić – wszystko to sprawia, że ​​reklamodawcy chętnie je wykorzystują.

Jakie są inne zwierzęta, które występuja w relamie można znaleźć w kosmosie.

Dla tych, którzy nie wiedzą, krówki to popularne cukierki w żelu, które można znaleźć w sklepach ze słodyczami. Reklamy krówek często pojawiają się w filmach science fiction, a także w serialu Star Trek. W jednym z odcinków serialu Krówki były używane jako środek transportu dla postaci granej przez Iana McKellena.

Komentarze |0|

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>
Kategoria: Wieście z Aten